Ana SayfaBankalarMüşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Telefon Numarası

Ziraat Bankası Telefon Numarası 444 0 000 ve 0850 220 00 00 olarak bilinmektedir. Ziraat Bankası müşterileri hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri numaralarını arayarak tüm bankacılık işlemlerini yapabilirler. Para gönderme, hesap detayları, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, borç ödeme, fatura ödeme, cebe havale gibi işlemleri bu numaraları arayarak yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Yukarıda da söylediğimiz gibi 444 00 00 numarasını aradığınızda müşteri hizmetlerini aramış olursunuz. Ziraat Bankası telefon bankacılığı olarak da geçen bu numaradan aklınıza gelecek tüm bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Ziraat bankası müşteri hizmetleri üzerinden internet şifrelerinizi oluşturabilir ve kart şifrenizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca kayıp çalıntı ve şüpheli kart işlemleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak anında kartınızı iptal edebilirsiniz.

Telefon bankacılığı ile bankaya gitmeden kredi başvurusu da yapabiliyorsunuz. Bunun için bu bankadan maaş almanız yeterli olacaktır. Maaş müşterilerine uygun krediler ile hizmet veren ziraat bankası telefon bankacılığı arayanlara kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu yapma imkanını da sunmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 0850

444’lü numaralardan başka artık bankaların 0 850 ile başlayan temsilci numaraları da vardır. Bu iki numaranın da birbirinden bir farkı yoktur. Yapacağınız tüm işlemleri 0 850’li cep telefonundan da yapabilirsiniz. 0 850 220 00 00 numaralı telefonu arayarak aynı işlemleri yapabilirsiniz. Tüm bankacılık işlemlerinizi yapmak için sizi menüler karşılayacaktır. Eğer müşteri temsilcisine direk bağlanma yapmak istiyorsanız hızlı tuşlamalar yaparak hızlı bir şekilde temsilciye bağlanabilirsiniz.

Direk Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Ziraat Bankası müşterilerinin en çok sıkıntı yaşadıkları konulardan bir tanesi de Ziraat Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma sorunudur. Aslında bu sadece bu bankaya özel bir durum değildir. Tüm bankalarda direk müşteri temsilcisine bağlanma sorunu yaşanmaktadır. Şimdi sizlere Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma hakkında bilgiler vereceğiz.

  • 444 0 000 numarasını çeviriyoruz.
  • TC kimlik veya Kart bilgilerinizi girdikten sonra adınızı okuyacaktır. Okuma bittikten sonra 0 tuşuna basın. Bu menü kayıp ve çalıntı kart işlemleri için direk müşteri temsilcine bağlanmadır. Burada acil durumunuzu bildirebilir ve hemen görüşme sağlayabilirsiniz.
  • Ayrıca TCkimlik ve kart bilginizi girdikten sonra sora ile 1 – 6 – kart numaranızı tuşlayın ve son olarak 0 tuşuna bastığınızda direk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu