Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma Yöntemi | uygunhibekredi.com

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma Yöntemi

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma Yöntemi

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma Yöntemi bankanın size sunduğu kolay yollardan bir tanesidir. İnternet bankacılığı kullanımı son yıllarda gittikçe artmış ve bankalar yavaş yavaş şubesiz bankacılığa doğru geçmektedir. Banka şubelerine gitmeden internet üzerinden online olarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı ile şubeye gitmeden zaman tasarrufu yapmanız da mümkündür. Bu işlemleri yapmanız için Yapı kredi bankası müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir. Bugün sizlere Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığı şifre alma yöntemi nasıl olur bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

Yapı Kredi Bankası müşterilerine özel olarak sunulan bu hizmet ile tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde şubeye gitmeden 7 gün 24 saat internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığı şifresini alarak kolay bir şekilde istediğiniz zaman giriş yapabilir ve tüm hesap hareketlerinizi istediğiniz de görebilirsiniz. Şimdi sizlere bu internet bankacılığı ile yapılacak işlemler hakkında bilgiler verelim.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İle Yapılan İşlemler Nelerdir?

Yapı Kredi internet bankacılığı veya Yapı Kredi Mobil bankacılık kullanarak tüm işlemlerinizi güvenli bir şekilde dilediğiniz yerden yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan, bilgisayardan ve tabletlerden istediğiniz zaman internet bankacılığı şifrelerinizi girerek işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı üzerinden yukarıda da söylediğimiz gibi tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Artık internet üzerinden kredi ve kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun için yapı kredi bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Yapacağınız kredi başvurusunu internet bankacılığı üzerinden yaparak onaylanan kredinizi anında hesaba atabilirsiniz. İmza atmadan, evrak vermeden, beklemeden nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi internet bankacılığını kullanarak EFT ve Havale İşlemleri Yapabilir, ödenecek tüm faturalarınızı ödeyebilir, kredi başvurusu yapabilir, kredi kartı başvurusu yapabilir, mevduat  hesabı açabilir, kredi ve kredi kartı borçlarınızı ödeyebilir, altın satın alabilir, altın satabilir, döviz alım satım yapabilir, düzenli kira ödemesi talimatı verebilir, bireysel emeklilik ödemelerinizi yapabilir ve hatta faturasız hatlara lira yüklemesi yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yapmak için internet bankacılığı şifre alma yapmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Öncelikle bilmeniz gereken yapı kredi bankası müşterisi olmanızdır. Bu bankadan bir hesabınız bile olsa internet bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Yapı Kredi bankası resmi internet sitesi www.yapikredi.com.tr adresine girerek şifre alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı kredi bankasından 5 aşamada şifre alma işlemi yapabilirsiniz. Banka şubelerinden, internet sitesinden, Yapı Kredi mobil uygulama üzerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden ve Yapı kredi iletişim numarası olan 444 0 444 numaralı telefonu arayarak işlem yapabilirsiniz. Yapı Kredi mobil bankacılık indirmek istiyorsanız aşağıdaki linkleri tıklayınız.

Yapı Kredi Bankası İnternet Şifresi Alma

Yapı Kredi internet bankacılığı için internet üzerinden şifre almak istiyorsanız resmi internet sitesine girmeniz gerekmektedir. İnternet Şubesi yazan yere tıkladıktan sonra açılan pencerede ŞİFRE AL/ ŞİFREMİ UNUTTUM sekmesine tıklayarak şifre alma işlemini başlatabilirsiniz. Burada karşınıza çıkacak işlemlerden TC Kimlik numaranızı ve müşteri numaranızı girmeniz istenecektir. Bilgileri doğru girdikten sonra bankaya kayıtlı cep telefonunuza bir kod gelecek ve bu kod ile şifre belirleme işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Almış olduğunuz şifre ile hem yapı kredi bankası internet bankacılığına hem de mobil şubeye giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi bankası müşteri hizmetleri numarasından da kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Burayı arayarak temsilciye bağlanıp internet bankacılığı şifrenizi oluşturmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu şekilde şifre alma işlemi yaparsanız, cep telefonunuza şifreniz gelecektir. Bu şifreyi 7 gün içinde girerek değiştirmeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası Şubelerinden İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Yapı Kredi bankası şubelerine giderek kolay bir şekilde şifre alma işlemi yapabilirsiniz. Yapı Kredi bankası şubesine gittiğinizde bireysel müşteri temsilcisi veya gişelerden işlem numarası alarak kimliğinizle birlikte şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bankaya giderken kimliğiniz ile birlikte kayıtlı cep telefonunuzu da götürmeniz gerekmektedir. Eğer kayıtlı cep telefonu değiştiyse ilk önce numara güncelleme yapabilirsiniz. Şifrenizi oluşturduğunuzda cep telefonunuza gelecek ve 7 gün içinde bu şifre ile giriş yaparak değiştirmeniz gerekecektir. Eğer 7 gün içinde girmezseniz şifreniz iptal olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir