Ana SayfaBankaİhtiyaç Kredisi

Telefon Kredisi Veren Bankalar (60 Ay Vadeli)

Telefon kredisi veren bankalar var mı? 36 ay vadeli cep telefonu kredisi hangi bankadan alabilirim? Son çıkan yasalardan sonra bilindiği gibi elektronik eşyalar artık yasalar çerçevesine göre taksitle verilmektedir. Bu yüzden telefon kredisi almak artık bayağı bir zorlaşmıştır. Eskiden cep telefonu tarifelerine ek 36 ay vadeye kadar cep telefonu kredisi alınabiliyordu. Siz aldığınız telefonu taksitler halinde faturanıza yansıtıyordunuz. Şimdi bu durum değişti ve 6 ile 12 ay arasında vadeler yapılmaya başlandı. Hal böyle olunca da telefon satışlarında düşüşler başladı. Telefon satan firmalarda kendi kampanyalarını oluşturarak insanlara yine uzun vadeler ile telefon satmak istemektedirler. Özellikle senetle telefon veya senetle bilgisayar veren birçok mağaza bulunmaktadır. Senetle telefon aldığınız zaman telefonun iki katı fazlasına para ödemesi yapabilirsiniz. Bu durumu da sizlere belirtmek istiyoruz. Bu yazımızda sizlere telefon kredisi veren bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Yeni çıkan yasalardan sonra kredi kartı ile cep telefonu almak isteyenler en fazla 6 taksitle bu ürünlere sahip olmaktadırlar. Bu yüzden bankalar yeni bir kampanya başlattı ve bu kampanyanın adı telefon kredisi olarak geçmeye başlamıştır. Sizde anlaşmalı mağazalardan yapacağınız alışverişler ile telefon kredisi alabilirsiniz. Telefon kredisi almak için herhangi bir şarta sahip olmanız gerekmiyor. Eğer banka sicilinizde sıkıntı yok ve kredi notunuz düşük değilse her başvuran kişi bu krediden faydalanabiliyor. Öğrenciler, ev hanımları, emekliler de telefon kredisi alabilirler. Hatta çalışmayan ve sigortası olmayan kişilerde cep telefonu kredisi başvurusu yapabilirler. Şimdi sizlere cep telefonu kredisi nasıl alınır bunun hakkında bilgiler verelim.

Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Telefon kredisi almak istiyorsanız iki yöntemle kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Birinci yöntem anlaşmalı mağazalara giderek telefon beğenip bu telefonu kredi ile ödemek istediğinizi belirtebilirsiniz. Mağazadan aldığınız cep telefonunu anlaşmalı bankanın kredi başvurusu yaptıktan ve kredi başvurunuz onaylandıktan sonra ödeyebilirsiniz. Örnek verecek olursak TeknoSa market ING Bank ile anlaşmalıdır. Buradan alacağınız cep telefonlarını ING Bank kredisi ile alabilirsiniz. Hatta TeknosaCell operatörüne geçerseniz de uygun faiz oranları ile hizmet vermektedirler.

İkinci yöntem ise mağazaya gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Mağazaya gitmeden önce kredi alabilirliğinizi kontrol edebilir ve onaylanan bir krediniz varsa mağazaya giderek onaylanan tutar kadar cep telefonu alabilirsiniz.

Telefon Kredisi Alma Şartları

Telefon kredisi de bankaların müşterilere sunduğu bir ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisi ve diğer tüm kredi ürünlerini kullanırken bankalardan kredi notu ve kredi sicili sorgulaması yapılmaktadır. Başvuru yaptıktan sonra KKB puanınıza göre onay alabilirsiniz. Eğer daha önceki banka çalışmalarınız düzensiz ve kredi notunuz düşükse telefon kredisi başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir. Telefon kredisi de bankanın verdiği bir kredi ürünü olduğu için banka siciliniz dahilinde onay verilecektir. Şimdi sizlere telefon kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verelim. Bu bankalardan cep telefonu kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Telefon Kredisi

Cep telefonu kredisi veren bankalardan ilki Garanti bankası’dır. Sizde bu bankadan cep telefonu kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru için banka şubesine gidebilir veya 444 0 333 numaralı telefonu arayarak yapabilirsiniz. Garanti Bankası 10.000 TL’ye kadar 24 ay vadeli cep telefonu kredisi vermektedir.

İş Bankası Telefon Kredisi

İŞ Bankası da cep telefonu kredisi veren bir bankadır. 24 ay vadeye kadar uygun faiz oranları ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası şubelerinden veya 0 850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerinden kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Onaylanan kredinizi anında kullanabilir ve istediğiniz elektronik cihazı istediğiniz mağazadan alabilirsiniz.

Vakıfbank Telefon Kredisi

Düşük faizli telefon kredisi veren bankalardan birisi Vakıfbank’tır. Vakıfbank üzerinden 24 ay vadeye kadar 10.000 TL telefon kredisi veya elektronik eşya alımı için kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank şubelerinden veya 0 850 222 0 724 numaralı çağrı merkezi numarasından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halkbank Telefon Kredisi

Kamu bankası olarak hizmet veren Halkbank’ta cep telefonu kredisi veren bir diğer bankadır. Halkbank telefon kredisi aldığınız telefon fiyatına göre 24 ay taksitle ihtiyaç kredisi adı altında kredinizi kullanabilirsiniz. Başvurunuzu banka şubelerinden veya 0 850 222 0 400 numaralı müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz.

Finansbank Telefon Kredisi

QNB Finansbank’tan telefon kredisi almak istiyorsanız 24 ay vadeye kadar cep telefonu kredisi alabilirsiniz. Ayrıca bu banka Turkcell ile anlaşmalıdır. Turkcell mağazalarına giderek Finansbank cep telefonu kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerinden, internet bankacılığından ve 0 850 222 0 900 QNB Finansbank müşteri hizmetlerinden kredi başvurunuzu yapabilir ve takip edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Fibabanka ve Vatan bilgisayarın ortak olarak verdiği bu kredi 31 Aralık tarihine kadar uzatılmıştır. Seçtiğiniz cep telefonunu Fibabanka telefon kredisi ile ödeyebilirsiniz. 12 ay vade yapmak için hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Kampanya tüm vatan bilgisayar mağazalarında geçerlidir. Telefon haricinde de ürünler alabilir ve 36 ay vadeye kadar kredi imkanından faydalanabilirsiniz.

Vatan bilgisayar telefon kredisi alıp almayacağınızı öğrenmek için cep telefonunuza VATAN boşluk TCKİMLİK yazarak 3422’ye sms atmanız gerekmektedir. Bu işlem için mağazaya gitmenize gerek yoktur. Evde oturarak kredi alabilirliğinizi kontrol edebilirsiniz. Krediniz onaylanırsa en yakın Vatan mağazasına giderek telefonunuzu alabilirsiniz.

Denizbank ve Media Markt Telefon Kredisi

Denizbank ile Media Martk ortaklaşmasında kredi başvurusu yaptığınızda cep telefonu veya elektronik eşya kredisi alabilirsiniz. Denizbank alışveriş kredisi olarak geçen bu kredi başvurusunda kredi notunuza göre faiz uygulanmaktadır. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra en yakın Media Markt mağazasına giderek istediğiniz cep telefonunu alabilir ve kredi ile ödeme yapabilirsiniz. Media Martk kredisine başvurmak için tıklayınız. Denizbank üzerinden yaptığınız alışverişlerde 60 ay vade ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere telefon kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yaparak cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına iletinizi yazarak bize iletebilirsiniz. Kredi ile cep telefonu alamıyorsanız Elden Senetle Cep Telefonu Veren Yerler adlı sayfamıza giderek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu