Tek Tıkla Hesaba Direk Yatan Kredi 2019 (Üç Banka) | uygunhibekredi.com

Tek Tıkla Hesaba Direk Yatan Kredi 2019 (Üç Banka)

Tek Tıkla Hesaba Direk Yatan Kredi 2019 (Üç Banka)

Tek Tıkla Hesaba Direk Yatan Kredi almak istiyorsanız bankaların internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. Acil nakit ihtiyaçlarınızda bankaya gitmeden kredi alabilmeniz için internet üzerinden yani online bankacılık kullanarak kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Bazı bankalar size bankaya gitmeden kredi başvurusu yapmanızı sağlıyor ve onaylanan kredinizi yine bankaya gitmeden hesabınıza tanımlıyorlar. Bu krediler genel olarak ihtiyaç kredileridir. Sizde eğer acil nakit kredi istiyorsanız bankaların online ihtiyaç kredi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Tek tıkla hesaba yatan kredi veren bankalar fazla yoktur. Her bankanın kendine özel çalışma prensipleri vardır. Sizde eğer bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız 7 gün 24 saat internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz şimdi sizlere Tek tıkla anında online kredi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Tek Tıkla Anında Kredi Veren Bankalar 2019

Bu tarz kredileri almanız için öncelikle kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bugün sizlere sadece üç banka üzerinden işlem yapacağınız. Bu üç banka ile anında kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi hızlı bir şekilde hesabınıza atabilirsiniz. Bu bankalardan kredi almak için bankanın müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir. Bu krediler 60 ay vadeye kadar verilmekte ve sizin kredi notunuza göre faiz uygulanmaktadır. Kredi başvurusunu en hızlı hangi bankalardan yapabilirsiniz şimdi bunları inceleyelim.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Şubeye gitmeden kredi almak istiyorsanız ve Akbank Direkt uygulamasını kullanıyorsanız hiç yorulmadan hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank direkt kredi olarak geçen bu kredide 30.000 TL’ye kadar istediğiniz zaman başvuru yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. Hiçbir şekilde evrak istemeden, gelir belgesiz ve kefilsiz kredinizi Akbank üzerinden tek tıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca telefonu salla bölümünden telefonunuzu sallayarak ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz.

Finansbank Online Kredi Başvurusu

Bu bankanın müşterisi iseniz internet bankacılığı veya mobil şubeyi kullanarak 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız var ve bu bankadan ne kadar kredi alabilirim diye düşünüyorsanız TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak anında başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredi tutarını bankaya gitmeden internet bankacılığı üzerinden hesabınıza atabilirsiniz. Bu işlemi istediğiniz zaman nakit ihtiyacınızda yapabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde tek tıkla anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır.

İş Bankası İş Cep Uygulaması Üzerinden Kredi Başvurusu

Üçüncü bankamız ise İş Bankası’dır. İş bankası internet bankacılığı veya İŞ Cep üzerinden kredi almak isteyenlere anında kredi imkanı vermektedir. Bu bankanın müşterisi iseniz internet bankacılığı şifresi alarak hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığı şifre alma için tıklayınız.

15.000 TL’ye kadar 60 ay vadelerle kredi kullanmanız için kredi notunuzun yüksek olması gerektiğini belirtmek isteriz. İhtiyaç kredisi adı altında verilen bu krediye anında başvuru yaptıktan sonra değerlendirilir ve onaylanırsa sizin isteğinizle hesabınıza atabilirsiniz. İş Bankası üzerinden de Tek tıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Tek Tıkla Kredi Çekerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Yukarıda verdiğimiz üç banka üzerinden de tek tıkla hiç yorulmadan anında kredi alabilirsiniz. Yalnız kredi alırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bu bankaların kredileri anında onay verdikleri gibi faiz oranları da yüksek olabilir. Aylık taksitlerinizi önceden hesaplayınız ve ona göre kredi başvurunuzu tamamlayınız. Kredi onayından sonra size sunulan sözleşmeleri okumayı ihmal etmeyiniz. Bankalarda yaptığınız işlemlerin aynısını internet üzerinden online olarak kabul etmiş olursunuz. Kredi hesabınıza geçmeden önce sizden teyit alınabilir. Bu yüzden müşteri hizmetleri numarasından aranabilir ve kredi teyidi edilebilirsiniz.

Yukarıda sizlere tek tıkla kredi veren bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler verdik. Faizsiz olarak kredi almak istiyorsanız Helal Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Bu krediler ile ilgili sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorumlar kısmında bize iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir