BankaSenetle Kredi

Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları ve Adresleri

Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları ve Adresleri bulmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bankalardan kredi alamayanlar ve acil para ihtiyacı olan kişilerin aradıkları tek şey tefecilerdir. Bunun için internet üzerinde araştırmalar yapılmaktadır. Özellikle facebook sitesi üzerinden yapılan araştırmalarda bizim gördüğümüz tefeci Mustafa, tefeci cemil, tefeci hakan, tefeci Ahmet, tefeci Mehmet, tefeci hakkı baba ve ilçelerdeki tefecilerin telefon numaralarıdır. Sizlerde eğer internet üzerinden tefeci arayışınız var ise bu kişileri muhakkak görmüş olabilirsiniz. Konumuza geçmeden önce tefecilik işlemlerinin suç olduğunu ve bu konunun yasal bir işlem olmadığını belirtmek istiyoruz.

Tefeciler İletişim Numaraları

Tefeci Nereden Bulunur?

Acil nakit ihtiyaçlarınızda ve borç para bulamadığınız zamanlarda akıllara ilk olarak senetle para veren tefeciler gelmektedir. Senetle alışveriş yapmak yasal bir durum olmadığı için bu işlemi yaparsanız suç işlemiş olursunuz. Şimdi sizlere tefeci nereden bulursunuz bunun hakkında bilgiler verelim.

Tefecilere ulaşmak istiyorsanız çevrenizde soruşturma yapabilirsiniz. Büyük şehirlerde ve belli başla para merkezlerinde tefecilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tefeci arayışlarımızı mahalle esnafına ve emlakçılara da sorabilirsiniz. Bu tarz kişiler tefecilerin nerede olduklarını bilmektedirler. Tefecilerden para aldığınız zaman o günkü sıkıntınızı giderebilirsiniz ama ileride daha büyük sıkıntıları da beraberinde getirirsiniz. Çünkü tefeciler herkese para vermezler. Üzerinizde bir mal varlığı olmalı ve bu mal varlığını tefecilerin ipotek koyması durumunda para alabilirsiniz. Tefecilerin faizleri de çok yüksektir.

Tefeci Faizi Ne Kadar Olur?

Tefeci faizleri bankalar gibi düşük faizli değildir. Ayrıca tefeciler size verdikleri paranın içinden ilk taksitlerini keserler. Örneğin 100.000 TL tefeci parası buldunuz ve aldınız. En az %20 faizle size bu parayı vereceklerdir. Yani ilk parayı aldığınızda 80.000 TL alacaksınız ama 100.000 TL borçlanacaksınız. Aylık olarak 20.000 TL ödemeye başlayacaksınız. Bu ödeme borcun tamamını ödeyesiye kadar ödenir. Örneğin 2 yıl boyunca 20.000 TL ödediniz ve 2 yıl sonunda 100.000 TL ödediniz. Bu durumda toplam tefeciye ödediğiniz para 580.000 TL olacaktır. Çünkü tefecilerde vade yoktur. Ana borcu ödeyesiye kadar aylık faizini ödersiniz. 1 ay sonra 5 yıl sonra isterseniz de ömür boyu bu işlemi yapabilirsiniz. 2 yıllık için sizlere hesaplama yaptık. Bu sizin mantığınıza alıyorsa tefeci aramaya devam edebilirsiniz.

Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları ve Facebook Adresleri 2019

Ülkemizde tefeciliğin suç olduğunu yazımızın başında da söylemiştik. Sizde eğer tefeci arayışınız varsa internet üzerinden ve facebook gibi sosyal medya hesaplarındaki gruplardan bu hizmetleri alabilirsiniz. Tefeci arıyorum diye arama yaptığınız zaman karşınıza kişiler çıkmaktadır. Bu kişilere ulaşmak için mesaj bırakmanız gerekir. Tefeci arayan kişiler direk tefecilere ulaşamazlar. Çünkü yasal bir iş yapmadıkları için sizi araştırdıktan sonra arayacaklardır.

Yukarıda sizlere tefeciler hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer borç para arayışınızda iseniz akrabalarınıza, eşinize ve dostunuza başvuru yapmanızı öneririz. Ayrıca sitemizde bulunan senetle kredi sayfasına giderek senetle kredi, senetle altın gibi acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılama yollarını bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu