SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar (Yeni Kampanyalar) | uygunhibekredi.com

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar (Yeni Kampanyalar)

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar (Yeni Kampanyalar)

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar adlı yazımızda günümüzde en kolay kredi başvurusu yapılan SMS kredi hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. SMS ile cep telefonundan kredi başvurusu yaparak oturduğunuz yerden kolay bir şekilde başvurunuzu sorgulayabilir ve ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bankalardan SMS ile kredi almak istiyorsanız her bankanın ayrı olan SMS kredi kampanyasına katılmanız gerekmektedir.

SMS ile kredi veren bankalar genel olarak hızlı sonuç veren bankalardır. SMS başvurusu yaptıktan sonra banka size anında sonucu söyleyecek ve ne kadar kredi alabilirliğinizi öğreneceksiniz. Bu kredi sonucuna göre ister bankadan isterseniz de online olarak kredinizi kullanabilirsiniz. Tüm bankaların kredi başvurusu ve kredi kampanyaları farklıdır. Ayrıca kredi notunuza göre de faiz uygulanacağını söylemek isteriz. Şimdi sizlere SMS ile Anında Kredi veren bankalar hangileridir bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

SMS Kredi Veren Bankalar

Hemen hemen her bankanın SMS kredi başvurusu bulunmaktadır. SMS kredi başvurusunda bulunmak için cep telefonunuzda mesaj atacak kadar Lira olması gerekir. Çünkü SMS ücretlidir.

Bankalar size kredi verirken T.C Kimlik numaranıza göre sorgulama yapmaktadırlar. Bu sorgulama işleminde bankalar kredi sicilinize ve daha önce banka çalışmasından dolayı oluşan kredi notuna  bakmaktadırlar. Kredi notunu sorgulamak istiyorsanız Kredi Notu Sorgulama adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşük ve bankalardan dolayı icralık olduysanız başvuru yapmanıza gerek yoktur.  Şimdi sizlere SMS kredi nasıl alınır bunun hakkında bilgiler verelim.

SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda da söylediğimiz gibi SMS kredi başvurusu cep telefonu ile yapılmaktadır. Başvuru yaptıktan sonra kredi sonucunuz cep telefonunuza gelecektir. Cep telefonunuza gelen mesaj olumlu ise kredinizi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi SMS Kredi

En çok tercih edilen bankalardan birisi Yapı Kredi Bankasıdır. Sizde eğer SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk olarak Yapı kredi bankasını tercih edebilirsiniz. Yapı Kredi SMS Başvurusu için cep telefonunuzun mesaj kısmına “Bireysel TCKİMLİK AYLIKGELİR” yazarak (aralarda boşluk olacak) 4411’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi cevabınız olumlu geldikten sonra banka şubesine evraklarınızla birlikte giderek 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. SMS Kredi başvuru cevabı 1 gün içinde size gelecektir.

Denizbank SMS Kredi

Denizbank SMS kredi başvurusu yaparak kolay bir şekilde anında nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik 55.000 TL’ye kadar 60 ay vade ile kredi veren bu bankadan SMS kredi başvurunuz olumlu olursa gelir belgesiz olarak kimliğinizle istediğiniz bankadan kredinizi alabilirsiniz. Denizbank SMS kredi başvurusu için “KREDİM TCKİMLİK” yazıp 3280’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi cevabınız 5 dakika içinde gelecek ve onaylanması durumunda en yakın banka şubesinden kimliğinizle aynı gün kullanabileceksiniz.

Finansbank SMS Kredi

Ülkemizde SMS kredi dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk banka QNB Finansbank’tır. Finansbank SMS kredi başvurusu numarası 5030’dur. Diğer bankalar gibi uzun mesajlar istemeyen bu bankadan TCKİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak 30.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Kredi başvurunuz olumlu gelirse en yakın banka şubesinden de kredinizi kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Kredi kullanmak için sadece kimliğiniz yeterli olacaktır.

Eğer bu bankanın müşterisi iseniz onaylanan kredinizi bankaya gitmeden internet bankacılığı üzerinden alabilirsiniz. Buda sizin için kolay bir yöntem olabilir.

Garanti Bankası SMS Kredi

Çok fazla tercih edilmese de bu bankadan maaş alan müşteriler için birebir başvuru yöntemidir. Garanti Bankası SMS kredi servisi 3390 olarak belirlenmiştir. Telefonunuzun mesaj kısmına TCKİMLİK, KREDİTUTARI,VADESİ,AYLIKGELİR bilgilerinizi arada boşluk bırakarak yazın ve 3390’a mesaj gönderin. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra kolay bir şekilde banka şubesinden evraklarınızla kredinizi alabilirsiniz. Bu bankadan kredi almanız için en az 90 gün sigortalı çalışıyor olmanız gerekmektedir.

Akbank SMS Kredi

Akbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank SMS kredi başvurusu yaparak 20.000 TL’ye kadar anında kredi alabilirsiniz. Cep telefonunuzdan “Kredi, TCKİMLİK” aralarında boşluk olmak kaydıyla yazdıktan sonra 4425’e mesaj atarsanız kredi başvurunuz alınmış olacaktır. Sizde eğer Akbank SMS kredi başvurusu yaptınız ve krediniz onaylandıysa banka şubesine giderek evraklarınızla kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi iseniz SMS kredi ile uğraşmanıza gerek yoktur. Akbank Direkt kredi ile anında kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. Üstelik 60 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli seçenekleriyle.

TEB SMS Kredi

SMS kredisi veren son bankamız Türkiye Ekonomi Bankası’dır. Sizde TEB üzerinden kredi başvurusu yaparak anında sonucunuzu öğrenebilirsiniz. 12.500 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızda TEB SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için TCKİMLİK numaranızı 4466’ya mesaj atmanız yeterli olacaktır. Onaylanan kredinizi de istediğiniz TEB şubesinden kolayca kullanabilirsiniz.

SMS Kredi Veren Bankalar hakkında sizlere bilgiler verdik. Eğer sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapacaksanız en az 2 tanesini seçmenizi öneririz. Tüm bankalardan yapacağınız kredi başvuruları sicilinize etki eder ve başvurularınız olumsuz olur. Ayrıca sitemizde yer alan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir