Bankaİhtiyaç Kredisi

Kefilsiz, Bordrosuz, Gelir Belgesiz, Bankasız, Online, Anında ve Hızlı Kredi Veren 5 Banka

Kefilsiz, Bordrosuz, Gelir Belgesiz, Bankasız, Online, Anında ve Hızlı Kredi Veren 5 Banka hangisidir diye soruyorsanız bu yazıyı sizler için hazırladık. Bildiğiniz gibi kredi başvurusu artık daha hızlı ve anında sonuç alabileceğiniz bir durum olmuştur. Bankalar artık sizleri uzun süre bekletmeden ve bankaya bile götürmeden gelir belgesiz krediler vermektedir. Ama bu kredileri almak içinde banka sicilinizin iyi olması gerekir. Şimdi sizlere bu 5 banka hakkında bilgiler vereceğiz. En çok tercih edilen ve en sık kredi başvurusu yapılan bu bankalardan gün içersin de kredinizi alabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu İçin Şartlar

  • 18 Yaşının üzerinde olmanız gerekir. 18 yaş altına hiçbir banka kredi ve kredi kartı vermez.
  • Daha önceki banka çalışmalarınızın olması ve güncel olarak kredi veya kredi kartı kullanmanız gerekir.
  • Kredi notunuzun en az 1350 ve üzerinde olması gerekir.
  • Kredi sicilinizde sıkıntı olmaması, icralık bir durumunuzun olmaması (Bankalardan dolayı) kredi kartı ve kredi ödemelerinizin de gecikmesiz olması gerekir.
  • İnternet bankacılığı kredileri için bankada hesabınızın ve internet şifrelerinizin olması gerekir.

Bu şartlara uygunsanız aşağıdaki 5 bankadan birisini seçerek kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız www.findeks.com sitesine giderek üye olup ücretli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şimdi bankalara geçelim.

Her Derde Deva Kredi Akbank

Akbank Kredi Başvurusu

Anında kredi almak istiyorsanız ilk önce Akbank aklınıza gelebilir. TV ve internet reklamlarında devamlı görmekteyiz bu krediyi. Kıvanç Tatlıtuğ gibi ünlü isimlerin rol aldığı Akbank reklamlarında da anında kredi alabileceğinizi söylemektedir. Bu krediyi almak istiyorsanız Akbank müşterisi olmanız ve Akbank internet bankacılığı kullanmanız gerekir. Bu kredi banka şubelerine gitmeden anında hesaba yatan bir kredidir. 50.000 TL’ye kadar kendi müşterilerine Akbank Direkt Kredi adında bir kredi verilmektedir. 7 gün 24 saat cep telefonunuza mobil uygulamayı indirerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Onaylanan krediniz için kefil istenmez. Evrak istenmez. İpotek istenmez. Hemen kullanabilirsiniz.

SMS Kredi Veren Banka Denizbank 3280

SMS ile kredi veren bankalardan birisi de Denizbank’tır. Anında kredi başvurusu cevabını alabileceğiniz bu krediye bir SMS ile anında başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girin KREDİM TCKİMLİK yazın (Kredim 12312312312) 3280’e mesaj gönderin kredi cevabınızı anında öğrenin. 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli ihtiyaç krediniz onaylanırsa en yakın Denizbank’a sadece kimliğinizle birlikte giderek başvuru yapabilirsiniz. Aynı gün içinde onaylanan krediyi kullanabilirsiniz.

Finansbank’tan Anında Online Kredi

QNB Finansbank dediğimiz zaman aklımıza hızlı kredi gelmektedir. Bu banka üzerinden ister müşterisi olun, isterseniz de olmayın anında 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisi iseniz internet bankacılığına girerek Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan krediyi anında hesaba aktarabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisi değilseniz TC Kimlik numaranızı 5030 a mesaj atarak anında kredi sonucunuzu görebilirsiniz. Onaylanan kredinizi eğer bu banka müşterisi değilseniz şubelerden kimliğinizle kullanabilirsiniz. Banka şubesine gittiğinizde ister şubeden isterseniz de gişeden kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi kullanmak için sigortanızın en az 3 aydır yatıyor olması gerekir. Ama internet üzerinden kullandığınız kredilerde bir sigorta şartı aranmamaktadır.

QNB Finansbank SMS Kredisi

İş Bankası Anında 40.000 TL Kredi

İş Bankası müşterileri İŞCEP uygulaması üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Daha önce bu kredi 15.000 TL olarak bilinmekteydi. Son yenilenen kampanyanın ardından bu kredi 40.000 TL olarak güncellenmiştir. Eğer bu bankadan maaş alan veya bu bankadan hesabı olan bir müşteri iseniz İşcep uygulaması üzerinden veya internet bankacılığı üzerinden anında kredinizi kullanabilirsiniz. Onaylanan krediniz 7 gün 24 saat hesabınıza aktarılacaktır.

Yapı Kredi Bankasından Kendi Müşterisine Özel Kredi Kampanyası

Yapı kredi bankası üzerinden bir kredi kartı kullanıyorsanız veya daha önce kredi kullandıysanız size özel her zaman bir limit belirlenmiştir. Yalnız bu kredi almak istiyorsanız daha önceki kullandığınız kredileri düzenli ödemeniz gerekmektedir. Yapı kredi bankası üzerinden 75.000 TL’ye kadar kredi internet bankacılığı veya Yapı Kredi Mobil üzerinden kredi alabilirsiniz. Bu krediyi kullanmak için internet bankacılığı şifrenizi almanız gerekir.

Yukarıda sizlere hızlı kredi alabileceğiniz 5 banka hakkında bilgiler verdik. Bu bankalardan şipşak anında kredi alabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızı bu bankaların yaptığı kampanyalarla giderebilirsiniz. Eğer kredi notunuz yüzünden kredi alamıyorsanız ve kredi puanınızı yükseltmek istiyorsanız Kredi notunu yükseltmek için altın kurallar adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazımızı okuyarak kredi notu yükseltme hakkında gerçek bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu