Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2019 (Tüm Bankalar) | uygunhibekredi.com

Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2019 (Tüm Bankalar)

Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar 2019 (Tüm Bankalar)

Sigortasız Kişiye Kredi Veren Bankalar birçok müşterinin merak ettiği konulardan birisidir. Sizde eğer bir iş yerinde sigortasız çalışıyor veya çalışmıyorsanız bankalardan kredi alabilirsiniz. Bugün sizlere sigortanızın olmadığı durumlarda kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Ülkemizde bir çok vatandaşımız sigortasız olarak çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı en çok aranan kelimelerden bir tanesi de sigortası olmayan kredi alabilir mi olmuştur. Eğer sizde banka şartlarına uygun iseniz sigortanızın olmaması durumunda kredi alabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere sigortasız kişilere kredi hangi bankalardan alınır bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Sigortasız Kredi Veren Bankalar 2019

2019 yılından itibaren sigortasız olarak kredi almak isteyen vatandaşlarımızın ilk olarak dikkat etmesi gereken banka sicili olmuştur. Bankalardan sigortanızın olmaması durumunda sadece ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Konut kredisi ve taşıt kredisi alabilmeniz için belirli bir gelirinizin olması ve bu geliri belgeleyebiliyor olmanız gerekmektedir. Sigortasız olarak kredi alabilmeniz içinde bankaların gelir belgesiz kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Her banka sigortası olmayanlara kredi vermemektedir. Her gelir belgesiz kredi veren bankada sigortasız kişilere kredi vermemektedir. Bu yüzden hangi bankadan kredi başvuru yapacağınızı önceden bilmeniz gerekmektedir.

Sigortasız kredi alabilmeniz için ilk olarak kredi notunuzun ve kredi sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Özellikle gelir belgesiz kredi alımlarında normal kredi notundan daha fazla nota sahip olmanız gerekmektedir. Bankalardan ötürü icralık bir durumunuz olduysa yapacağınız kredi başvuruları olumsuz sonuçlanabilir. Eğer sigortanız yok ise ve kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaların bu önemli şartlarına uygun olmanız gerekmektedir.

Sigortası Olmayan Kişi Hangi Bankadan Kredi Alır?

Bankalar kredi notu yüksek olan kişilerden belge, kefil ve sigorta şartı aramamaktadır. Daha önce ödediğiniz kredi ürünlerini gününde ödediyseniz bankalar bu şartlara bakmadan size kredi vermektedir. Her bankadan da sigortasız olarak kredi alamazsınız. Bunun için gelir belgesiz kredi veren bankalar üzerinde durmanız gerekmektedir. Özellikle kamu bankalarından sigortasız kredi alamazsınız. Bu bankalar genel olarak en az 6 ay çalışma süresi ve 6 ay yatan bir sigorta istemektedirler. Eğer kredi şartlarınıza uygunsanız sayfamızda bulunan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak bu bankalara başvuru yapabilirsiniz. Sigortasız olarak kredi alacak kişiler, çalışmayanlar, öğrenciler ve ev hanımları olabilir. Şimdi sizlere hangi bankalardan nasıl sigortasız kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

Finansbank Sigortasız Kredi

Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelerek TC Kimlik numaranızı 5030’a gönderip kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan yaptığınız bu başvuru onaylanırsa, onaylanan kredinizi banka şubelerinden veya internet bankacılığından anında sadece kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz. Yalnız gelen mesaja dikkat etmeniz gerekmektedir. Onay mesajında krediniz onaylanmıştır demektedir. Eğer şu kadar limitli kredinizi evraklarınızla birlikte şubelerden kullanın mesajı geldiyse bu gelir belgesi ve sigorta istemektedir.

Denizbank Sigortasız Kredi

Denizbank’ta gelir belgesiz kredi veren bankalardan birisidir. Sigortasız olarak kredi almak istiyorsanız cep telefonunuzla SMS atmanız gerekmektedir. Bu krediye öğrenciler, ev hanımı olanlar, çalışmayanlar ve diğer sigortası olmayan herkes başvuru yapabilir. 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan Kredim yazıp boşluk bırakın TC Kimlik numaranızı yazın 3280’e gönderin. Eğer gelen mesajda kredi onayı gelirse o onaylanan limit kadar en yakın Denizbank Şubesinden kredinizi kimliğinizle kullanabileceksiniz. Bu kredi için herhangi bir sigorta talebi ve çalışma talebi yoktur.

Garanti Bankası Sigortasız Kredi

Garanti bankası bir ara kredi kampanyası yaparak herkese kredi vermişti. Yalnız şimdi yeni kampanyalarda sadece hesabı olan müşterilere internet üzerinden kredi başvurusu yaptırmaktadır. 10.000 TL’ye kadar sigortasız kredi almak istiyorsanız Garanti Cep Şube’sine giriş yapabilirsiniz. Bunun için bankanın internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir. Şifre alma işlemleri için tıklayınız. Garanti bankası internet üzerinden yapacağınız kredide faiz oranları sizin kredi notunuza göre belirlenecektir. Garanti bankası diğer bankalara göre daha katı kuralları olan bir banka olduğu için bu bankayı en son çare olarak tercih edebilirsiniz.

Akbank Sigortasız Kredi

Bu banka sigortasız kredi veren bir banka olduğu gibi sigortasız kredi kartı veren bankalar arasında da yer almaktadır. Eğer kredi notunuz ve kredi siciliniz bu banka politikasına uygunsa anında kredi başvurusu için Akbank Direkt kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Akbank sigortasız kredi sadece internet üzerinden internet bankacılığı üzerinden verilmektedir. Eğer bu banka müşterisi iseniz internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Şifre alma işlemleri için tıklayınız.

İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kredi başvurunuzu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesaba atabilirsiniz. Faiz oranları sizin kredi notunuza göre belirlenecektir. 7 gün 24 saat bu bankanın internet üzerinden sigortasız kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir