Senetle Para Veren İkrazatçılar Kimlerdir? | uygunhibekredi.com

Senetle Para Veren İkrazatçılar Kimlerdir?

Senetle Para Veren İkrazatçılar Kimlerdir?

Senetle Para Veren İkrazatçılar nasıl bulunur? Senetle kredi almak için ikrazatçılar yardımcı olur mu? Para Lazım ne yapmalıyım? Bu konular için sizlere bilgiler vereceğiz.

Acil para ihtiyaçlarınızda ilk olarak akıllarınıza bankalar gelmektedir. Bankalardan kredi almak eskisi kadar kolay olmadığı gibi kredi kartı almak da artık zor bir dönemece girmiştir. Bankadan para almanız ve ürün kullanmanız için banka şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Bunların en başında kredi notu ve kredi sicili gelmektedir. Kredi notu düşük olan ve banka kredi sicili bozuk olan kişilerin başvuruları olumsuz sonuçlanır. Bu tarz müşteriler de acil para ihtiyaçları için internet üzerinde araştırma yapmaktadırlar. İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalarda karşınıza senetle para ve senetle kredi gelmektedir. Ayrıca tefecilerde karşınıza çıkan bir diğer para yöntemidir. Tefecilerden para almak suç olduğu için bu yöntemi sizlere önermiyoruz. Bu yazımızda sizlere yasal olan faktöring firmaları ile ikrazatçılardan nasıl para alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Bir diğer yazımız olan Senetle Para Veren Bankalar sayfasına giderek bu konular hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İkrazatçı Nedir? Yasal Mı?

İkrazat kelimesi belli bir ipotek veya teminat karşılığında bir kişiye verilen borç para demektir. İkrazatçılar bu işlemleri yapan kişilerdir. İkrazatçılar yasal şirketlerdir ve BDDK tarafından onaylı şirketlerdir. Bu şirketlerden bankadan kredi alamadığınız taktirde kredi alarak nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Tefeciler ile ikrazatçıları birbirinden ayırt etmeniz gerekiyor. Tefeciler para verme işlerini yüksek faizlerle verirken yasa dışı işler yapmaktadırlar. Her ne kadar para veren de olsa, para alan da suç işlemiş sayılacaktır. Bu yüzden para almak istiyorsanız ve ipoteğiniz varsa ikrazatçılara giderek kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Senetle Para Veren İkrazatçı Listesi 2019

İkrazatçılar çok zor bulunan şirketlerdir. Son zamanlarda sayısının az olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle İstanbul firması olan 3-5 ikrazat firması vardır. Bu firmaları www.google.com/maps sitesine girip arama kısmına ikrazatçı yazmanız yeterli olacaktır. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Konya, Mersin, Adana, Diyarbakır illerinde genellikle ikrazatçılar bulunmaktadır. İstanbul’da olan bazı ikrazatçılar şu şekildedir.

  • Yaygın İkrazat Telefon Numarası: 0 212 272 01 88
  • Uysal İkrazat Telefon Numarası: 0 212 274 79 60
  • Arda İkrazat Telefon Numarası: 0 212 444 14 70
  • Altan İkrazat Telefon Numarası: 0 212 612 25 25

Senetle Borç Para Veren İkrazatçılar

Senetle Kredi

Eğer ikrazatçılardan borç para alacaksanız öncelikle bilmeniz gereken bu firmalar kendilerini güvence altına alacaklardır. Sizden teminat ve ipotek isteyeceklerdir. Bu firmalar size borç para verdiklerinde senet imzalatacaklar ve siz bu senede göre ödeme işlemlerinizi yapacaksınız.

İkrazatçılardan aldığınız paralara göre faiz ödersiniz. Bu faiz oranları ikrazatçılardan ve sizin vereceğiniz ipoteğe göre değişebilir. İkrazatçıların faizleri bankalardan çok fazladır. Bu yüzden ipoteğiniz varsa İpotekli Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Bu şekilde daha uygun faizlerle sizlere yardımcı olabilirler.

Yukarıda sizlere senetle para veren ikrazatçılar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu şekilde acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ama en sağlıklı ve güvenilir olan bankalardır. Bankalardan daha uygun faizlerle yasal olarak kredi alabilir ve sıkıntınızı giderebilirsiniz. İnternet üzerinden bulduğunuz ikrazat firmalarının adres, telefonlarını teyit edip referansları olduğunu kontrol etmelisiniz. Her ikrazatçıyım diyenlerle alışveriş yapmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir