Ana SayfaBankaSenetle Kredi

Senetle Para Veren Bankalar 2019 [Başvuru]

Senetle Para Veren Bankalar var mı? Senetle kredi hangi bankalar verir? Bu konu hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Bankalardan kredi alamayan kişiler acil nakit ihtiyacı olduğu zaman senetle kredi arayışına girmektedirler. Yaşam standartlarımızda artık acil nakit ihtiyacı herkesin karşılaştığı bir durumdur. Bu durumda aklınıza ilk gelen bankalar olmuştur. Yalnız bankalarda herkese bu imkânı sağlamazlar. Çünkü bankalar kendi politikalarına göre sizlere finans desteği sağlamaktadırlar. Kredi notu düşük olan ve kredi sicili kötü olan kişiler bankalardan kredi ve kredi kartı alamazlar. Bu durumda da senetle para veren yerler akıllarına gelmektedirler.

İnternet ortamında birçok senetle para veren yerler yazmaktadır. Yalnız bu durum pek inandırıcı değildir. Çünkü kimse tanımadığı birine senetle para vermez. Bu konu hakkında sizleri uyarmak istiyoruz. Senetle para veren yerler genellikle tefecilerdir. Tefecilerden para almak yasal olmadığı için suç işlemiş olursunuz. Bu durumda tefeci ile alışveriş yapmamanız konusunda sizleri uyarıyoruz. Bir başka merak edilen konulardan birisi de senetle para veren bankalar var mı olmuştur. Senetle para veren bankalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Senetle Para Veren Bankalar Var mı?

Senetle para veya senetle kredi bankalardan alınmaz. Bankaların bu şekilde bir çalışması yoktur. Bu durum bankaların çalışma politikalarına ters bir durum olduğu için böyle bir çalışma söz konusu değildir. Eğer internet üzerinde bu şekilde ilanlar görürseniz inanmayınız. Bankalar kredi verdiklerinde BDDK kurallarına uygun olarak sizlere krediler vermektedirler. Senetle para vermek veya para almak suç olduğu için böyle bir işlem yapmazlar. Yalnız bazı kurumlar sizlere senetle para verebilir. Acil nakit ihtiyaçlarınızı bu firmalardan anında giderebilir ve ihtiyacınızı halledebilirsiniz.

Senetle para almak istediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken durumlar vardır. İlk olarak internet ortamında kendilerini banka çalışanı olarak tanıtan kişiler çoktur. Bu kişiler bankadan size senetle kredi vereceklerini söyleyeceklerdir ve önden ön ödeme ile para isteyeceklerdir. Bu kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Tekrar söylemek gerekirse senetle kredi veren bir banka yoktur.

Senetle Kredi Veren Yerler

Bankalardan kredi veya kredi kartı alamıyorsanız kredi siciliniz kötü demektir. Kredi sicili kötü olan kişilerde bankalardan kredi başvurusu yaptığı zaman onay alamazlar. Kredi alamayan kişiler acil nakit para bulma işlerini nasıl bulacağını araştırmaktadırlar. Bu durumda önlerine çıkan ilk şey senetle kredi olacaktır. Senetle borç para arayışına girdiyseniz size ilk önereceğimiz yer senetle altın veren kuyumculardır. Senetle altın veren kuyumcuları bularak buralardan senet karşılığında ihtiyacınız kadar altın alabilir ve o altınları bozdurarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca senetle telefon veren yerlere başvuru yaparak da senet karşılığında telefon alabilir ve kutusunu açmadan değerinde satabilirsiniz. Taksitleri aldığınız yerlere aydan aya ödeme yapabilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktöring Firmaları

Faktöring firmalarından kredi alabilirsiniz. Yalnız buralardan kredi almanız için öncelikle bir ipoteğinizin olması ve şirketinizin olması gerekmektedir. İpotek vereceğiz şey ise sadece daire olmalıdır. Her verilen ipoteği kabul etmeyeceklerdir. Bu durumda da bu kredinin de herkese verilmediğini söylemek isteriz. Size en yakın olan faktöring firmasını telefon ile arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu