Ana SayfaBankaSenetle Kredi

Senetle Kredi Veya Borç Para Veren Yerler 2019

Senetle Kredi Veren Yerler, Senetle Kredi Veren Faktöring Firmaları, Senetle Kredi Nasıl Alınır? Bu konu hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için bankaların sunduğu kredilere başvuru yapabilirsiniz. Ama kredi notunuz ve kredi siciliniz kötü olduğu zaman maalesef bankalar kredi başvurunuzu onaylamaz. Bu yüzden son zamanlarda internet üzerinde en çok arananlardan arasında senetle kredi de vardır. Bankalarda kredi başvurusu onaylanmayan senetle kredi veren yerleri çokça araştırıyor. Senetle kredi veren şirketler mevcut ama asla önerilmeyen bir yöntem olduğunu belirtmeliyiz. Özellikle büyük şehirlerde senetle kredi veren faktöring şirketleri mevcut. Bu yazımızda size senetle kredi veren yerleri anlattık.

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Bankadan kredi başvurusu onaylanmayan kişiler diğer bir çare olarak senetle krediyi araştırıyor. Senetle kredi dediğimizde ilk aklıma gelen şirketler Faktöring şirketlerdir. Faktöring şirketlerinin denetimi de BDDK tarafından yapıldığını belirtmeliyiz. Bu şirketler tarafından yapılan bütün işler kayıt altına alınmakta ve resmidir. Faktöring şirketlerden de senetle kredi alabilmeniz için de bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Öncelikle geçmişinizin olduğu bir şirketinizin olması gerekir. Ayrıca senetle kredi alabilmeniz için sizden yüksek teminatlı bir mülk talebinde de bulunabilir. Peki hangi Faktöring şirketleri senetle kredi vermektedir? İşte BDDK onaylı faktöring şirketleri:

  • ABC Faktoring,
  • Arena Faktoring,
  • Fiba Faktoring,
  • Halk Faktoring,
  • Garanti Faktoring,
  • MNG Faktoring,
  • TAM Faktoring,
  • TEB Faktoring,

bu şirketlerden bazılarıdır. Bu şirketler hakkında detaylı bilgi için internete iletişim adreslerine bakabilirsiniz.

Senetle Para Güvenilir mi?

Nakit ihtiyacınızı karşılamak için bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz ama kredi siciliniz kötü ise maalesef başvurunuz onaylanmaz. Bu yüzden birçok insan senetle para almaya çalışıyor. Senetle para dendiğinde aklımıza ilk Tefeciler gelir ama bunlar kesinlikle sorununuza çözüm olmaz. Sorununuza sorun eklemiş olursunuz. Çünkü tefeciler verdikleri parayı aylık yüklü faizlerle geri isteyebilirler ve bu durumda ödeme de sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Yukarıda sizinle senetle para alabileceğiniz yerler hakkında kısaca bilgi verdik ve şunu da söylemeliyiz ki bu site sadece bilgi paylaşımı için kurulmuş ve asla tavsiye üzerine bir veri girişi yapılmamaktadır. Bu yüzden bireysel olarak yaşayabileceğiniz herhangi bir konuda sitemizin sorumlu olmadığını tekrardan belirtmek istiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Eğer bankalardan gelir belgeniz yüzünden kredi alamıyorsanız Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu