Ana SayfaBankaSenetle Kredi

Senetle Kredi Veren Faktöring Firmaları [ONAYLI]

Senetle Kredi Veren Faktöring Şirketleri hakkında bilgiler almak ve senetle kredi hakkında detayları öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Senet karşılığında borç para almak isteyenlerin aklına ilk olarak faktöring firmaları gelmektedir. Faktöring firmaları BDDK tarafından denetlenen kurumlardır. Bu yüzden yaptıkları tüm işlemler yasal olarak bilinmektedir. Banka ile aranız bozuk ise kredi veya kredi kartı alamazsınız. Bankalar kredi veya kredi kartı almak isteyenlere ilk olarak sorgulama yapmaktadır. Bu sorgulama esnasında eğer kredi notunuz banka politikasına uygun değilse başvurunuz otomatik olarak red olacaktır. Bu sebeple de kredi alamamış olacaksınız. Çok acil paraya ihtiyacı olan kimseler ise borç para arayışlarına girmektedirler. Senetle kredi sistemi de bu kişilerin devamlı karşısına çıkmaktadır. Senetle borç para veren yerler genellikle tefeciler olarak bilinse de bazı faktöring firmalarından banka siciliniz bozuk olsa dahi kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda sizlere senetle kredi veren faktöring şirketleri hangileri ve bu şirketlerin başvuruları nasıl olur bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Faktöring Şirketleri Senetle Kredi Veriyor Mu?

Faktöring firmaları senetle kredi vermektedir. Yalnız her faktöring firması senetle kredi işlemi yapmamaktadır. Bu firmalardan başvuru yapacağınız zaman bazı şartlar altında kredi talebi yapabilirsiniz. Çünkü faktöring firmaları banka gibi sizin sicil sorgunuza göre kredi vermezler. Şirketinizin olması ve bir ipoteğinizin olması gerekmektedir. Normal bir işte çalışıyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız var ise bu firmalardan kredi başvurusu yapamazsınız. İpotek karşılığında 60 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. Verdiğiniz ipoteğinde değerli gayrimenkul olması gerekir. Bu gayrimenkulün ekspertiz değerinin %20 ile %50’si arasında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her başvuran kişinin kredisi onaylanacak diye bir şey yoktur. Eğer faktöring firmalarından kredi başvurusu yapacaksanız öncelikle bu firmalarla ön görüşmenizi yapmanız gerekmektedir. Aşağıdaki vereceğimiz faktöring firmaları listesi ile görüşme yapabilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Faktöring Şirketleri Var Mı?

Faktöring şirketleri de bankalar gibi denetlenmektedir. Bu denetlemeyi BBDK yapmaktadır. BDDK’nın resmi internet sitesi üzerinden tüm faaliyette olan faktöring şirketlerini görebilirsiniz. Yukarıda da söylediğimiz gibi tüm faktöring firmaları senetle kredi imkanı sağlamaz. Bu yüzden hangi firmaların hangi aylarda hangi kampanyaları yaptıklarını incelemeniz gerekmektedir. Faktöring firmaları size kredi vermek isterse sizi araştırmaya sokacaktır. Öncelikle bir şirketinizin olması gerekmektedir. Daha sonra her hangi birinin üzerine de olsa bir ipotek vermeniz gerekmektedir. Tapu işlemleri bittikten sonra faktöring firmasından senetle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Faktöring şirketlerinde 3 adet finans hizmeti vardır.

 • Alacak Yönetimi
 • Tahsilat Yönetimi
 • Nakit Yönetimi

Bu üç yol üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Faktöring şirketleri daha çok 2. Olan tahsilat yönetimi işlemini yapmaktadırlar. Eğer senetle kredi alacaksanız sizde bu yöntem üzerinden kredilendirilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Faktöring Şirketleri Listesi 2019

Size en yakın faktöring şirketini bulmak için www.google.com/maps sitesine girerek sol üstteki kısma faktöring yazmanız yeterli olacaktır. Burada size en yakın faktöring şirketleri adres ve telefon numarasını vereceklerdir. Şimdi sizlere bazı faktöring firmalarını söyleyelim.

 • ABC Faktöring Şirketi
 • Arena Faktöring Şirketi
 • TEB Faktöring Şirketi
 • Fiba Faktöring Şirketi
 • Halk Faktöring Şirketi
 • Şirinoğlu Faktöring Şirketi
 • Garanti Faktöring Şirketi
 • TAM Faktöring Şirketi
 • MNG Faktöring Şirketi
 • Lider Faktöring Bireysel Kredi

Bu faktöring firmaları ile irtibata geçebilirsiniz. Her senetle kredi veriyorum diyenlere de inanmanızı öneririz. İnternet üzerinde senetle kredi veriyorum diyen bir çok kişi dolandırıcı çıkmıştır. Ayrıca senetle kredi veren tefecilerden de uzak durmanızı öneririz. Tefeciler sizi günlük olarak sıkıntınızı giderebilirler ama daha sonrası için daha büyük sıkıntılarla boğuşabilirsiniz. Ayrıca tefecilerden para almak ve para vermek yasal bir suçtur.

Yukarıda sizlere senetle kredi veren faktöring şirketleri hakkında bilgiler verdik. Eğer faktöring firmaları ile ilgili bir iletişim kuramazsanız senetle kredi veren kuyumcular adlı sayfamıza giderek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu