Ana SayfaBankaSenetle Kredi

Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır? (Kesin Bilgiler)

Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır? Senetle Cep Telefonu Almak Yasal mı? Bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Senetle cep telefonu almak istiyorsanız öncelikle bu işlemi yapan mağazalara gitmeniz gerekmektedir. Bankalardan kredi kartı kullanmayan veya kredi kartı limitleri cep telefonu almaya uygun olmayan kişilerin her zaman tercih ettikleri sistem senetle cep telefonudur. Senetle cep telefonu nasıl alınır diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Senetle Telefon Almak İsteyenler

Senetle Cep Telefonu Almak İstiyorum Yasal Mı?

Senetle cep telefonu almak yasaldır. Bunun için mağazalar size sözleşme karşılığında mal vereceklerdir. Eğer sizde kredi kartı ile cep telefonu alamıyorsanız senetle cep telefonu satan yerlere giderek bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Son gelen güncellemeden sonra kredi kartlarına ve operatörlerin cep telefonu kampanyalarına bir kısıtlama gelmişti. Önceden 36 aya kadar vadeli alınan cep telefonları devlet tarafından yasak getirilerek 6 aya düşürülmüştü. Bazı firmalar kendi bünyesinde bunu 12 aya çıkarsa da cep telefonlarının pahalılığı sebebiyle bir hayli satışlar azalmıştır. Bunun için senetle cep telefonu satan yerler gelmektedir. Senetle cep telefonu satan yerlerinde bu kısıtlamaya uyması gerekir. Ama bazı firmalar bu kısıtlamaya uymadan sizlere cep telefonu verebilirler. Elden senetle cep telefonu satan yerler adlı yazımızı okuyarak da bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Senetle Telefon Almak İstiyorum Nereden Bulabilirim?

Kredi kartsız elden taksitle cep telefonu satan mağazaları bulmanız için www.google.com/maps uygulamasına girmeniz ve size en yakın mağazayı bulmanızı öneririz. Arama kısmına senetle telefon yazmanız yeterli olacaktır. Size en yakın olan senetle alışveriş yapılan mağazanın adres ve telefon bilgilerini bulabilirsiniz. Bu firmalardan veya mağazalardan başvuru yaparak senetle alışveriş talebinde bulunuyorsunuz. Eğer şartlara uygunsanız telefonu hemen alabilirsiniz. Peşinatsız senetle telefon veren mağazalar çok yoktur. Genellikle mağazalar ilk taksiti peşinat olarak almaktadırlar.

Öğrenciye Senetle Kefilsiz Iphone, Samsung, Casper Cep Telefonu Veren Mağazalar

Öğrenciler genellikle kefilsiz senetsiz cep telefonu almak istemektedirler. Ama senetle cep telefonu veren mağazalar özellikle başvuru yapacak kişinin işinin olmasını ve uzun süredir iyi bir geliri olmasını istemektedirler. Eğer öğrenciyseniz anne veya babanızı (1.derece akraba) kefil ederek senetle cep telefonu alabilirsiniz. Bunun dışında hiçbir mağaza öğrenci olan kişilere senetle telefon verilmemektedir.  Senetle Cep Telefonu Veren Yerler Şu Şekildedir.

 • Evkur Mağazaları
 • Mutluevim
 • Senet Sepet
 • Öz Şanal
 • Bimeks
 • Çelik Kardeşler
 • Yiğit Alışveriş
 • Senetle Alışveriş
 • Senetle Telefoncu
 • Arçelik Mağazaları
 • BEKO Mağazaları
 • Vestel Mağazaları
Öğrenciye Senetle Telefon Veren Yerler 2019

Bu firmalardan senetle alışveriş yapabilir ve istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. Özellikle ikametgahınızın yakınındaki beyaz eşya mağazalarındaki anlaşmalı cep telefonlarını 36 ay taksitle senetle alabilirsiniz. Eğer sizi tanıyan bir esnaf ise size peşinatsız olarak da telefon verebilir.

Yukarıda sizlere senetle cep telefonu veren yerler hakkında bilgiler verdik. Sizde bu mağazalardan cep telefonu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu tarz mağazalar ev hanımları, öğrenciler ve emeklilerde kefil istemektedirler. Bir önceki yazımız olan Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Listesi sayfasına giderek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu