BankaSenetle Kredi

Şanlıurfa Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler

Şanlıurfa Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler neresidir? Şanlıurfa tefeci numaraları ve adresleri nasıl bulurum? Senetle kredi almak için nereye başvuru yapmalıyım? Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Şanlıurfa da oturan kişiler para ihtiyaçları olduğu zaman senetle para arayışına girerler. Bankalardan sicili bozuk olan ve icralık olan kişiler kredi alamadıkları için nakit sıkıntısını bu şekilde çözmek istemektedirler. Şanlıurfa ilinde oturan kişilerin de bu gibi durumlarda karşılarına tefeciler çıkar. Tefeciler hakkında sizlere bilgiler veremeyeceğiz. Çünkü tefecilik suç olduğu için sizlere bu konu hakkında uzak durmanızı öneriyoruz. Tefeciler sizin o günkü sıkıntınızı, para ihtiyacınızı giderebilirler ama daha sonrası için daha sıkıntılı günler sizi bekliyor olabilir. Tefeciler ayrıca her önüne gelene para dağıtmazlar. Üzerinize bir mal olmasını isterler ve bu mala ipotek koyarak sizlere para verirler. Bu yüzden senetle borç para arıyorum diyorsanız tefecilerden uzak durmanızı öneririz.

Şanlıurfa Banka Dışında Kredi Veren Yerler

Şanlıurfa’da oturan kişiler banka dışında kredi veren yerleri merak etmektedirler. İlk olarak söylemek istediğimiz senetle kredi diye bir şey olmadığıdır. Senetle kredi faktöring firmaları sayesinde piyasaya sunulmuş bir üründür. Faktöring firmalarından da banka gibi kredi kullanabilirsiniz. Faktöring firmaları sizin kredi sicilinize bakmazlar. İpoteğinizin ve şirketinizin olması durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Etrafınızda size en yakın olan faktöring firmasını bularak telefon edebilir ve şartlarını öğrenebilirsiniz. Her firma kredi vermeye yanaşmaz. Bu yüzden yorulmamak ve zaman kaybetmemek için ilk önce bilgi almanızı öneririz.

Senetle Borç Veren Kuyumcular

Şanlıurfa ilçeleri Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan, Karaköprü, Siverek, Suruç, Viranşehir adresinde oturanlar senetle para veren kuyumculara ulaşabilirler. Senetle para veren kuyumcular herkese bu işlemi yapmamaktadır. Eğer esnaf komşusu iseniz veya daha önceleri kuyumculardan alışveriş yapıp kendinizi tanıttıysanız senetle altın veren kuyumculardan altın alabilirsiniz. Senetle altın veren yerler genellikle sizden emekli veya evi olan bir kefil istemektedir. Bu şartlara uygunsanız yakınınızda olan senetle altın veren yerlere başvuru yapabilirsiniz. Her senetle para veriyorum diyene de inanmamalısınız. Kimse kimseye bir mal karşılığında borç para vermez.

Borç Para Veren Hayırseverler

Kaymakamlıklara giderek yardım parası isteyebilirsiniz. Zengin olan kişiler buralara başvuru yaparak ihtiyacı olan kişilere para ve yiyecek yardımı yapmaktadırlar. Sizlerde bu yardımlardan faydalanmak için kaymakamlıklara başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Şanlıurfa Borç Para Veren Yerler hakkında bilgiler verdik. Sizde bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu