Ana Sayfa

Sanal Borsa Oyunları [4 Uygulama]

Sanal Borsa Oyunları ile ilgili bilgiler almak istiyorsanız, yazımızı okuyabilirsiniz. Borsa oynayan kişiler genellikle sanal borsa oyunlarını merak etmişlerdir. Borsa piyasasına giriş yapmak isteyenler için sanal borsa oyunları eğitim sürecinde sizin çok işinize yarayacaktır. Sanal borsa oyunu oynayanlar ciddi anlamda tecrübe kazanırlar. Sanal borsa oyunu ile sanal para üzerinden risk almadan borsa piyasası şartlarını öğrenebilirsiniz. BORSAYI bilmeyen kimseler piyasaya girdiklerinde ciddi kayıplar vermektedirler. Bu sebeple de borsa hayalleri başlamadan bitmiş olacaktır. Sanal borsa oyunlarının en iyi yönü ise, ciddi bir borsa piyasasında olmanız ve gerçek gibi işlemler yapmanızı sağlayacaktır. Bu yazımızda sizlere sanal borsa oyunlarından en çok hangileri tercih edilir bunun bilgilerini vereceğiz.

Sanal Borsa Oyunları

Sanal borsa oyunları bazıları ücretsiz bazıları ise ücretli olarak size sunulmaktadır. Cep telefonunuzdan oyunun uygulamasını indirerek kolay bir şekilde oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Borsa oyunu apk olarak indirebilirsiniz. Google play store’den de bu oyunları indirmeniz mümkünüdür. Sanal borsa oyunlarında en çok oynanan oyun flick a trade olmuştur. Borsa tahmin oyunu olarak da bilinen bu oyun ile borsa hayatınıza bakabilirsiniz.

Flick A Trade Borsa Oyunu

Bu sanal borsa oyunu birçok farklı ülkede 15’den fazla dil seçeneği ile oynanmaktadır. Sanal borsa oyunu olan Flicik a Trade oyunu bir türk yapımı oyundur. Bu oyunda gerçek piyasalarda işlem yapar gibi oyun oynayabilir ve tecrübe kazanabilirsiniz.

Wall Street Survivor Borsa Oyunu

Ücretsiz borsa salan oyunu olan Wall Street Survivor oyunu borsa piyasasında giriş yöntemleri ile bizlere yardımcı olmaktadır. Diğer oyunlar gibi aynı yöntemlerle piyasa üzerinde antreman yapabilir ve gerçek piyasalar üzerinde tecrübe kazanabilirsiniz. Bu oyun borsa hakkında çeşitli makaleler yayınlayarak da sizleri bilgilendiren bir programdır. Borsa terimleri ile de tanışarak bu terimlerin ne olduğunu bu uygulama ile öğrenebilirsiniz. http://www.wallstreetsurvivor.com/stock-market-game sitesinden indirebilirsiniz. Burada apk olarak sizlere verilecek dosyayı cep telefonunuza veya tabletinize indirerek oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamak tamamen ücretsiz ve kolay sunumlu bir oyundur.

Stock Market Game Borsa Oyunu

Bu oyun ile de borsa hakkında tecrübe kazanabilirsiniz. Piyasada yeni iseniz ve borsa hakkında bir bilginiz yoksa bu oyun tam size göre bir oyundur. Genç borsacıların tercih ettiği bu oyun ile sizde başarılı bir borsacı olabilirsiniz. Bu oyunda Türkçe dil desteği yoktur. www.stockmarketgane.org sitesinden programı indirebilirsiniz.

Borsala.com Sanal Borsa Oyunu

Türk yapımı olan ve Türkçe dil desteği olan bu oyunu www.borsala.com sitesinden indirebilirsiniz. Borsaya ilgi duyan ve borsa hakkında detaylı çalışma isteyen kişiler bu programı kullanarak kolay bir şekilde tecrübe kazanabilirler. Borsa tahmin oyunu olarak da geçen bu oyunda hisse senetleri üzerinden oylama yapılmaktadır.

Yukarıda sizlere sanal borsa oyunları hakkında bilgiler verdik. Sizde bu oyunlarla borsa piyasasında tecrübeli olabilirsiniz. Özellikle tüm borsa terimlerini bu oyunlar ile öğrenebilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu