Samsun Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler | uygunhibekredi.com

Samsun Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler

Samsun Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler

Samsun Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler nerededir? Samsun ilinde senetle para bulma yöntemleri ve Samsun tefeci numaraları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kredi alamayan ve acil nakit sıkıntısı yaşayan herkes internet üzerinden para arayışı içine girmektedirler. En çok karşılarına çıkan para bulma yöntemi ise senetle para ve senetle kredi yöntemidir. Sizde eğer böyle bir arayış içindeyseniz karşınıza ilk olarak tefeciler çıkmaktadır. Samsun’da bulunan bir çok tefeci vardır. Tefeci Mehmet ve Tefeci Salih bu kişilerdendir. Bu kişiler yasal bir işlem yapmadıkları için kimliklerini gizlerler. Bu isimlerde onların takma isimleridir.

Tefeci numarası arıyorsanız hemen bu aramayı sonlandırmanızı öneririz. Tefeciler yasal bir işlem yapmamaktadırlar. Bu yüzden tefecilerden para almak ve aracı olmak büyük bir suçtur. Sonu hapis cezası ile cezalandırılır. Bu yüzden bu tarz arayışlarınız varsa hemen başka yollara yönelmenizi dileriz.

Senetle Kredi Veren Faktöring Firmaları

Senetle kredi diye bir şey yoktur. Bu sadece internet ortamında uydurulmuş bir sistemdir. Senetle kredi aslında faktöring firmalarının verdikleri kredilerdir. Samsun ilinde oturuyorsanız ve ticari bir şirketiniz varsa faktöring firmalarına ipotek vererek kredi kullanabilirsiniz. Faktöring firmaları sizin verdiğiniz ipoteğe göre kredi verirler. Bu firmalar için kredi notunuz ve kredi siciliniz önemli değildir.

Senetle Kredi Veren Faktöring Firmaları

Faktöring firmaları yasal şirketlerdir. Sizde Samsun’da bulunan faktöring şirketlerine ulaşarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Eğer ipotekli kredi alamıyorsanız İpotekli Kredi Çıkartılır Firmaları Başvuru adlı yazımızı okuyarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Samsun’da bulunan faktöring firmaları şu şekildedir.

  • Şirinoğlu Faktöring
  • Huzur Faktöring
  • Çağdaş Faktöring

Bu firmalar ile bağlantıya geçebilir ve daha önce görüşme sağlayarak kredi verip vermediğini öğrenebilirsiniz.

Samsun Senetle Altın Veren Yerler

Samsun ilinde en çok tercih edilen bir başka para bulma yöntemi de senetle altın ve Samsun senetle telefon veren yerdir. Bu tarz yerlerden senet karşılığında ürün alarak daha sonra bu ürünleri satıp nakde çevirebilirsiniz. Samsun Merkez, İlkadım, Canik, Atakum, Tekkeköy, Ondokuzmayıs, Alaçam, Asarcık, Bafra, Çarşamba, Havza, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Terme, Vezirköprü, Yakakent, Ayvacık ilçelerinde senetle para veren kuyumcular ve senetle telefon veren mağazalar bulabilirsiniz.

Senetle kuyumculardan para almanız için kuyumcunun sizi tanıması gerekmektedir. Herkese ve her önüne gelene senetle para alışverişi yapılmamaktadır. Samsun Merkez ilçelerinde bulunan kuyumcular çarşısına giderek bu tarz kuyumcuları bulabilirsiniz. Senetle altın aldığınızda aldığınız altınları bozdurarak nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Samsun Tefeci Numaraları

Tefeci arayışınız varsa bu konunu size yukarda suç olduğundan bahsetmiştik. İnternet sitelerinde gördüğünüz tefeci cemil, tefeci mustafa, tefeci umut, tefeci salih, tefeci Mehmet, tefeci Ahmet gibi kişiler rumuz olarak bu isimleri kullanmaktadırlar. Bu yüzden bu kişilere direk ulaşmanız imkansızdır. İnternet ve sosyal medya hesaplarında kendi kişileri olduğunu öğrendiğinizde mesaj atarak size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Samsun senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler verdik. www.uygunhibekredi.com sitemizde diğer senetle para bulma yöntemleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Aşağıdaki yorumlar kısmına bu konu hakkında sorularınızı yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir