Ana SayfaBankaSenetle KrediTaşıt Kredisi

Peşinatsız Vadeli Araba Satan Galeriler 2019

Peşinatsız Vadeli Araba Satan Galeriler arayan vatandaşlarımız için senetle araba veren ve vadeli araba satan kişilere kredi imkanları hakkında bilgiler vereceğiz. Peşinatsız vadeli araba almak istiyorsanız 2.el arabalarda bu kredinin verildiğini bilmeniz gerekmektedir. En uygun ikinci el otomobil satan yerler neresidir sizlere bu yazımızda söyleyeceğiz. Sizde eğer peşinatsız ve vadeli bir şekilde araç sahibi olmak istiyorsanız bazı şartları uygulamanız gerekmektedir. Araba alım ve satım işleri yapan galeriler müşterilerine peşinatsız araba isteyen ve nakit parası olmayan kişilere belirli şartlar altında senetle araba vermektedirler. Peşinatsız araba veren galerilerin bazıları bankalarla ortak çalıştıkları için kredi notunuz, kredi siciliniz ve gelir belgenizin olmasını isteyeceklerdir. Eğer sizde bu şartlara uygunsanız taksitle araba almak için uygun bir müşteri olabilirsiniz. Her ilde olduğu gibi taksitle otomobil satan galeriler vardır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Konya, Mersin, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Samsun, Batman, Eskişehir, Trabzon, Muğla, Aydın ve Manisa illerinde senetle araba satan galeriler bulunmaktadır.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Bankalardan kredi almak isteyen kişiler faizlerin yüksek olması ve kredi sicillerine göre onay verilmesi yüzünden kredi alamaz hale gelmişlerdir. Taşıt kredisi başvurusu yapan ve olumsuz sonuçlanan müşteriler ise senetle araba satan yerleri araştırmaktadırlar. Bu sebeple peşinatsız elden taksitle araç veren galeriler araştırılmaktadırlar. Elden taksitler araba satan galeriler bu avantajlar haricinde müşterilerden ek peşinat istemeyebilirler. Bu uygulamayı her firma uygulamaz ama genel olarak uygulanan bir yöntemdir. Peşinatsız araba aldığınız zaman arabanın 3 katına yakın bir miktar ödeme yapacağınızı da bilmeniz gerekmektedir. Galeriler bu durumda daha yüksek faiz uygulayacaklardır.

Senetle Araba Veren Galeriler

Senetle araba veren bir çok galeri bulunmaktadır. İstanbul’da Zeytinburnu araba pazarında, İzmir’de otokent sitesinde, Ankara Ulus’da senetle araba satan pek çok yer vardır. Bu galerilerden senetle araba almadan önce iyice araştırmanız gerekmektedir. Senetle araba veren galeriler sizden kefil isteyebilirler. Her senetle araba veriyorum diyen galeriden bu işlemi yapmamanızı öneririz. Eğer bir referans bulduysanız o bulduğunuz galeriden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Senetle araba aldığınız zaman senet boyunca araba aldığınız yerde ipotekli olarak kalacaktır. Bu sebeple senetlerinizi gününde ödeyebilir ve senetleriniz bittiğinde ipoteği kaldırtabilirsiniz. Senetle araba veren başlıca firmalar şunlardır.

  • Otovadeli Senetle Araba
  • WOWWO Senetle Araba
  • Birarabam Senetle Araba
  • com Senetle Araba

Bu internet sitelerine girerek senetle araba satan galerileri bulabilirsiniz. Ayrıca www.google.com/maps sitesine girerek sol üstteki arama kısmına senetle araba yazarsanız yakınızda bulunan senetle araba satan galerilere ulaşabilirsiniz.

Peşinatım Yok Araba Almak İstiyorum

Peşinatım olmadığı için araba alıyorum diyorsanız sizler için nasıl peşinatsız araba alırsınız bunun hakkında bilgiler verelim. Senetle araba satan yerlerden peşinatsız olarak araba alabilirsiniz. Araba satan galeriler en az %20 ile %30 arasında bir peşinat istemektedirler. Sizde bu rakamları karşılayamıyorsanız sizler için önerilerde bulunacağınız. Peşinatsız araba almak aslında iyi bir şey değil. Örneğin arabanın fiyatı 40.000 İken sizden 10.000 TL peşinat istenmektedir. Bu peşinatı vermediğiniz zaman 40.000 TL’lik araba size 80.000 TL olarak geri dönebilir. Bu civarda olan peşinatları bankalardan ihtiyaç kredisi alarak verebilirsiniz. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı sayfamıza giderek kolay kredi başvurusu yapacağınız bankaları öğrenebilirsiniz. Bu şekilde hem fazla faiz ödememiş olur, hem de peşinat vererek araba almış olursunuz. Özellikle nakit parası olmayanlar bu şekilde başvuru yapabilirler.

Yukarıda sizlere peşinatsız vadeli araba satan yerler hakkında bilgiler verdik. Sizde bu yerlerden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sıfır araç alımlarında peşinatsız olarak araç almak istiyorsanız araç almak istediğiniz mağazaya giderek böyle bir kampanya yapıp yapmadıklarını öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu