Ana SayfaBankalarKredi Kartı

Online Kredi Veren Bankalar 2019 (Şubesiz | Anında)

Online Kredi Veren Bankalar 2019 yılında yeni kampanyalar yaparak daha da çok kredi limitleri vermeye başlamışlardır. Daha önceleri her bankanın online üzerinden kredi başvurusu yapılırken her banka bu kredi onayını şubeye gitmeden vermiyordu. Artık bazı bankalar şubeye gitmeden online internet üzerinden kredi vermektedir. Online krediler belgesiz kredi olarak bankaya gitmeden verilen ihtiyaç kredisidir. Yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurusu kesin onaylı krediler olarak verilmektedir. Online krediler sadece bireysel kredi olan ihtiyaç kredisi adı altında verilmektedir. Taşıt kredisi ve konut kredisi almak isteyen kişiler bankalara evraklar ile kredi başvurusu yapması gerekmektedir. Anında kredi onayı aldığınız zaman şubesiz olarak onaylanan kredi hesabınıza yatacaktır. Bu krediyi almak içinde bazı şartlar mevcuttur. Şimdi sizlere bu şartlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Şubesiz, Gelir Belgesiz Kredi Alabilirsiniz

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

Ülkemizde en kolay kredi veren bankalar belli başlı bankalardır. Bu bankalardan kredi almak istiyorsanız kredi notu ve kredi sicili durumunuzu bilmeniz gerekmektedir. Kredi notu düşük olan ve bankalardan dolayı sıkıntısı olan (İcralık, gecikme vs.) kişiler kredi alamazlar. Özellikle online kredilerde daha yüksek kredi notunuzun olması gerekiyor.

En kolay kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaların internet bankacılığı üzerinden kredi alabilirsiniz. Bu bankaların başında ve en çok tercih edilen krediler dijital bankaların kredileridir. Enpara kredi ve cepteteb kredi başvurusu yapmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu bankaların müşterisiyseniz şubeye gitmeden istediğiniz zaman kredi alabilirsiniz. Bu bankalarda yapılan tüm bankacılık işlemleri ücretsizdir. Ücretsiz bankacılık istiyorsanız bu bankaları tercih edebilirsiniz. Enpara ve Cepte TEB dışında da internet bankacılığı üzerinden kredi veren bankalar vardır.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Eğer çok acil paraya ihtiyacınız var ve kredi başvurusu yapmak istiyorsanız çalıştığınız bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız internet bankacılığı şifrelerini almanız gerekmektedir. Aşağıda vereceğimiz bankalardan birinde hesabınız varsa internet bankacılığı şifresi için müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

 • Akbank
 • QNB Finansbank
 • Yapı Kredi Bankası
 • ING
 • Garanti BBVA
 • İş Bankası
 • Odeabank
 • Fibabanka
 • TEB

Bu bankalar genel olarak internet bankacılığı üzerinden anında kredi veren bankalardır. Kredi notunuz ve banka siciliniz eğer bu bankalara uygunsa hiçbir şekilde şubeye gitmeden, evrak vermeden, gelir belgesi sunmadan ve imza atmadan online kredi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlar Online Kredi Alabilir mi?

Bankalardan kredi notunuz düşük diye kredi alamıyorsanız ve online olarak başvuru yapmak istiyorsanız Aktifbank N-kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz. www.nkolaykredi.com.tr adresinden yapılan bu başvuruda 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli ama yüksek faizli kredi verilmektedir. Yüksek faiz olmasının sebebi ise bu bankanın düşük kredi notu olanlara kredi verme sebebidir. Eğer düşük kredi notunuz varsa bu bankadan başvuru yapabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalardan kredi almak isteyenler kadar kredi kartı almak isteyenlerde vardır. Bu kişiler en kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartı almak istemektedirler. Kredi kartı almak içinde bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekiyor. Örneğin bu başvuruda da kredi notu çok önemlidir. Kredi notu kötü olan ve kredi sicilinde pürüz olan kişilerin başvuruları onaylanmaz. Ama kredi puanınız olumlu ise aşağıdaki bankalardan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

 • Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı
 • Akbank Axess Kredi Kartı
 • Denizbank Bonus Kredi Kartı
 • Yapı Kredi WORLD Kredi Kartı
 • QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı
 • İş Bankası Maximum Kredi Kartı
 • Odeabank Bank’O Kredi Kartı

Bu bankalardaki kredi kartlarına başvuru yaptığınız zaman aynı gün içinde sonuçlarını alabilirsiniz. Sitemizde bulunan en hızlı kredi kartı veren bankalar adlı sayfamıza giderek bu konu hakkında bilgi sahibi olabilir ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu