Ana SayfaBankaSenetle Kredi

Muğla Senetle Borç Para Veren Yerler

Muğla Senetle Borç Para Veren Yerler Var mı? Muğla Senetle Kredi Alınır mı? Muğla’da senetle altın satan kuyumcular nerededir? Bu soruların cevaplarını sizler için hazırladık. Bankalardan para alamayanlar ilk aradıkları para bulma yöntemi senetle kredi ve ya senetle para olmuştur. Muğla’da oturan kişiler de senetle para arayışlarında karşılarına hep ilk olarak tefeciler çıkmaktadır. Tefecilerden uzak durmanızı öneriyoruz. Tefecilik yasal bir iş değildir. Bu yüzden başka para bulma yollarını deneyebilirsiniz. Tefecilerden alacağınız para o günlük ihtiyacınızı görebilir ama ileriki zamanlarda daha çok başınızı ağrıtabilir. Ayrıca tefeci diye tanıttığımız kişiler her önüne gelene de para vermemektedir. Eğer eviniz veya arabanız varsa değerinin yarısı kadar para alabilirsiniz. Bu yüzden yasal olmayan tefecilikten tekrardan uzak durmanızı söylemek istiyoruz. Bu yazımızda sizlere muğla senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

Muğla Senetle Kredi

Muğla’da senetle kredi arayışlarınızda karşınıza çıkan sitelere fazla güvenmeyiniz. Çünkü senetle kredi diye bir şey yoktur. Senetle kredi denilen işlemleri sadece faktöring firmaları yapmaktadır. İnternet üzerinde dolaşan senetle kredi yazılarına aldırış etmeyiniz. Senetle kredi veren bankalar da yoktur. Bu yüzden dikkat etmenizi öneriyoruz.

Senetle Para Veren Faktöringler

Senetle para veren faktöringler vardır. Bu işletmelerde BDDK gözetiminde olduğu için resmidir. Yasal olan faktöring firmalarından kredi almanız için ise ipoteğinizin olması ve bir şirketinizin olması gerekmektedir. İpoteksiz bireysel kredi verilmemektedir. Bu yüzden Muğla’da ki faktöring firmalarını bularak telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Muğla, Bodrum, Merkez, Fethiye gibi ilçelerde faktöring firmaları vardır. Bu faktöring firmalarından kredi alabilirsiniz. Verdiğiniz ipoteğin ekspertiz değerine göre kredi alabilirsiniz. Ekspertiz değerinin %20 ile %50’si arasında size kredi verilmektedir. Bu şekilde acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Muğla Senetle Altın Veren Kuyumcular

Senetle para arayanlar için en uygun tanıdığınız kuyumculardır. Kuyumculardan kredi kartınız olmasa bile belirli bir altın alıp altın fiyatını senet yaptırarak para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bunun için yakınınızda olan ve daha önce alışveriş yaptığınız kuyumcuları deneyebilirsiniz. Ayrıca www.google.com/maps sitesine girerek sol üstteki kısma senetle altın yazarsanız size yakınınızda olan kuyumcularına adres ve telefonlarını vereceklerdir.

Muğla Kredi Çıkartılır

Muğla ilinde kredi çıkartılır firmaları mevcuttur. Özellikle şehir merkezinde bu firmaları görebilirsiniz. Bu firmalardan kredi alamayan müşteriler başvuru yapmaktadırlar. Sizden önden para isteyenler olursa uzak durmanızı öneririz. Ama eğer kredi çıkarttıktan sonra komisyon alacaklarsa işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Tanımadığınız ve güvenmediğiniz kişilere TC Kimlik numaranızı vermeyiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu