BankaSenetle Kredi

Mersin Senetle Borç Para Veren Yerler

Mersin Senetle Borç Para Veren Yerler Var mı? Mersin Senetle kredi alabilir miyim? Mersin senetle altın veren kuyumcular nerededir? Bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Bankalardan kredi çekemeyen vatandaşlar acil ihtiyaçları doğrultusunda banka dışında kredi veren yerleri araştırmaktadır. Bu araştırma sonucunda da senetle para, senetle kredi veya senetle altın karşısına gelmektedir. Aslında bu durum yasal bir durum değildir. Senetle kredi diye bir şey yoktur. Ama bazı firmalar sizlere senetle malzeme vererek bu malzemeleri paraya çevirmenizi sağlayabilirler. Senetle kredi veren kişiler genel olarak tefecilerdir. Tefecilerde yasal bir işlem olmadığı için suç işlemiş olursunuz. Bu yüzden sizleri tefecilerden uzak durmanız konusunda uyarıyoruz. Tefecilerden aldığınız para o günkü ihtiyacınızı görebilir ama, daha sonraki aylar daha büyük sıkıntılara ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda Mersin senetle para bulma konusunda sizlere bilgiler vereceğiz.

Mersin Senetle Para Veren Yerler

Mersin ilinde, Mersin Akdeniz, Yenişehir, Pozcu, Mezitli, Tarsus, Mut, Anamur, Silifke, Erdemli gibi ilçelerde genel olarak senetle para veren yerler araştırılmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda tefeciler veya faizciler karşılarına çıkmaktadırlar. Bu durumda kullanan ve kullandıran şuçlu konumuna geçeceği için sizleri tekrar uyarmak istiyoruz. Mersin nakit para bulmak için başka yolları denemelisiniz.

Mersin Senetle Altın

Mersin kuyumcular çarşısında bir çok kuyumcu senet karşılığında sizlere altın vermektedir. Ayrıca bu kuyumculardan kredi kartı ile de altın alabilirsiniz. Senetle altın almak için çarşıdaki bu tarz kuyumcuları bulabilirsiniz. Bu kuyumcularda sizlere kefil getirmediğiniz sürece işlem yapmayacaklardır. Acil nakit ihtiyacınız olan 5.000 liraya kadar sizlere altın verebilirler. Bu altınları daha sonra başka bir kuyumcuda bozdurarak nakit yapabilirsiniz. Mersinde senetle para veren kuyumcular bu şekilde bulunabilir. Ayrıca www.google.com/maps sitesine giderek senetle para diye aratma yaparsanız yakınınızda senetle para veren yerleri görebilirsiniz.

Mersin Kredi Verenler

Mersin’de banka dışında kredi veren yerler faktöring firmalarıdır. Bu firmalar senetle kredi vermektedirler. Bu firmalara başvurmak için ipoteğinizin olması gerekmektedir. Mersin’de bulunan faktöring firmaları şu şekildedir.

  • Şirinoğlu Faktöring Mersin Şubesi: 0 324 237 52 80
  • Lider Faktöring Mersin Şubesi: 0 324 336 22 88
  • Tam Faktöring Mersin Şubesi: 0 850 200 91 90

Bu faktöring firmaları ile ilk olarak telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Eğer ipoteğiniz varsa ve bir şirket sahibi iseniz ipoteğinizin değerinin %20 ile %50 arasında bir kredi kullandırımı yapılmaktadır. Bankadan sicili bozuk olan herkes bu kredilerden yararlanabilir. Ayrıca kaymakamlığa başvuru yaparak borç para veren hayırseverler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Mersin senetle kredi, Mersin borç para bulma hakkında bilgiler verdik. Bu konuda sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu