Bankaİhtiyaç KredisiKredi Notu

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Listesi

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar var mı? Anında kredi alabilir miyim? Bu soruları kendilerine soran müşteriler için hazırladığımız bu yazımızda kolay bir şekilde kredi notunuz düşük olsa dahi kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bazı bankalar kişilerin kredi notlarına bakarak kredi verirken, bazı bankalar ise bu kredi notlarını önemsemeden yüksek faizle kredi vermektedir. Şimdi sizlere kredi notunuz düşük olsa bile hangi şartlarda ve hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun bilgisini vereceğiz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019

Kredi notunuz düşükse ve bankalardan kredi almak istiyorsanız her bankadan bu işlemi yapamayacağınızı belirtmek isteriz. Sizlere vereceğimiz bankalar ve bankaların çalışma prensiplerine göre kredi alabileceksiniz. Bazı bankalar yaptığı kampanyalar ile kendi portföyüne müşteriler çekmektedir. Bu müşteri çekmek için yapılan kampanyalardan birisi de kredi kampanyasıdır. Banka sicili düzgün ama kredi notu düşük kişilere bazı bankalar kredi vermektedir. Yalnız bankalar bu kredileri verirken bazı şartlar koşmaktadır. Örneğin kamu bankaları emekli ve memurlara kredi verirken, bazı bankalar yüksek faiz uygulayarak size kredi imkanı sunmaktadır. Şimdi dilerseniz bu bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Kredi 2019

Kamu bankalarından olan Ziraat bankası kredi notu düşük olan emekli ve memurlara kredi vermektedir. Eğer emekli ve memur maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız bu bankadan düşük kredi notuna uygun faizlerle kredi alabilirsiniz. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi veren bu banka kredi notunuzu dert etmeden size kredi limiti hazırlamaktadır. Eğer özel sektör çalışanı veya bu bankadan maaş almayan birisi iseniz bu bankanın ipotek karşılığı kredisine başvuru yapabilirsiniz. İpotek karşılığı alacağınız kredi ile daha sonra kredi notunuzu çıkartabilirsiniz.

Garanti Kredi Notu Düşüklere Kredi 2019

Garanti Bankası üzerinden eğer kredi almak istiyorsanız bu bankanın ağır şartlarından bir tanesi kredi notu ve aylık gelir durumunuzdur. Çalıştığınız iş yerinde en az 3 ay sigortalı olarak çalışıyor ve maaşınızı Garanti Bankası’ndan alıyorsanız düşük kredi notunuza rağmen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka sizden kredi kullandırmak için kefil ve teminat isteyebilir. Bunun için en yakın Garanti Bankası’na giderek kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aktifbank Kredi Notu Düşüklere Kredi 2019

Ülkemizde en çok kredi notunu dert etmeyen banka Aktifbank’tır. Aktifbank N-kolay kredi ile düşük kredi notu olan herkese 20.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Bu banka herkese kredi veriyor ama aylık faizi diğer bankalara göre de fazla uyguluyor. Kredi notunuza göre kredi imkanı sağlayan bu bankadan kolay bir şekilde başvuru yapmak için internet üzerinden hızlı kredi başvurusu yapmalısınız. www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek başvurunuzu yapabilir ve ne kadar kredi alabilirliğinizi görebilirsiniz.

Fibabanka Kredi Notu Düşüklere Kredi

Fibabanka düşük kredi notuna kredi veren bir bankadır. Yalnız bu banka 10.000 TL’ye kadar kefil ile kredi vermektedir. Eğer kredi notunuz düşük ve bankalardan kredi almakta zorlanıyorsanız yanınıza bir kefil alarak evraklarınızla birlikte en yakın Fibabanka şubesine başvuru yapmanız gerekmektedir. Krediniz 1 gün içinde değerlendirilip size olumlu ve olumsuz olarak bildirilecektir.

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar

Kredi notu sıfır olana kredi veren bankalarda vardır. Yalnız bu bankalar çalışma sürenizin uzun olmasını isterler. Ayrıca çok başvuru yapmamanız gerekmektedir. Çok başvuru yapan bir kişinin kredi notu olmasa bile siciline olumsuz etki etmektedir. Eğer kredi notunuz sıfır ve en az 6 aydır bir iş yerinde sigortalı olarak çalışıyorsanız Vakıfbank, Halkbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası ve QNB Finansbank gibi bankalara gidebilir ve 15.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere kredi notu düşük olana kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından yazabilirsiniz. Bir önceki konumuz olan Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak da bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu