BankaSenetle Kredi

Konya Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler

Konya Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler hakkında yaptığımız araştırmalar sonucunda sizlere bilgiler vereceğiz. Konya ilinde oturan ve bankalardan kredi alamayan kişiler ilk olarak senetle para veya senetle kredi nasıl alırım, bulurum bunun araştırmasını yapmaktadırlar. Eğer gelir belgenizin olmadığı için kredi alamıyorsanız Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Senetle borç para arıyorum diyorsanız karşınıza çıkan ilk tefeciler olacaktır. Tefeciler hakkında sizleri uyarmak istiyoruz. Konya ilinde tefeci adreslerini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yalnız tefecilik suçtur. Eğer sizde tefecilerden para alırsanız sizde suç işlemiş sayılırsınız. Sonu hapis cezası olan cezalar alabilirsiniz. Bu yüzden tefecilerden uzak durmanızı öneriyoruz. Tefecilerden alacağınız borç para senet karşılığında olacaktır. Senetle alacağınız borç para o anlık sıkıntınızı giderebilir. Ama ilerisi için sizlere daha büyük sıkıntılar doğurabilir. Bu yüzden sizlere bu yazıyı hazırladık. Şimdi sizlere Konya Senetle Borç Para veren yerler neresidir biraz bunlardan bahsedelim.

Senetle Para Konya’da Var mı?

Yukarıda da söylediğimiz gibi karşınıza ilk olarak tefeciler çıkmaktadır. Tefeciler her önüne gelene para vermezler. Eğer bir mal varlığınız varsa ipotek ederek sizlere para verirler. İpoteğiniz varsa ipotekli kredi veren bankalar adlı yazımızı okuyarak destek alabilirsiniz. İpoteği olan kişiler kredi notu düşük olsa dahi kredi alabilirler.

Senetle para almak istiyorsanız bilmeniz gereken bir diğer durum faktöring firmalarıdır. Faktöring firmalarından kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz. Bu firmalarda BDDK denetiminde olup yasal olarak hizmet vermektedirler. Sizin kredi siciliniz ile ilgilenmeyen bu bankalardan kredi almak için ticari bir şirketinizin olması ve ipoteğinizin olması gerekmektedir. İpoteğinizi vererek kredi alabilirsiniz. Bireysel kredi olarak hizmet vermemektedirler. Ayrıca çek bozdurma işlemlerinizi de bu faktöring firmalarından yapabilirsiniz. Konya’da bulunan faktöring firmaları şunlardır.

  • Lider Faktöring
  • Kapital Faktöring
  • Yaşar Faktöring
  • Garanti Faktöring
  • Tam Faktöring
  • EKO Faktöring
  • MNG Faktöring
  • Şirinoğlu Faktöring

Bu firmalara gitmeden önce telefon ile görüşebilirsiniz. Her firma senetle kredi vermemektedir.

Konya Senetle Para Veren Kuyumcular

Borç para arayan kişilerin tercih ettikleri bir diğer yöntem ise senetle para veren kuyumculardır. Sizde eğer Konya’da oturuyorsanız ve tanıdığınız kuyumcular varsa onlardan senet karşılığında altın alabilirsiniz. Senetle Altın Nasıl Alınır adlı yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Çünkü senetle altın veren kuyumcular herkese bu imkanı sağlamazlar. Size güveniyor ve tanıyor olmaları durumunda para verirler.

Konya Kredi Çıkartılır

Bankalardan kredi alamayan kişilere komisyonla kredi veren firmalar vardır. Sizde bu firmalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken cebinize parayı koymadan kimseye ödeme yapmamanızdır. Sizden dosya masrafı gibi önden para isteyenler sizi dolandırmak isteyenlerdir. Bu durumda dikkatli olmanız gerekmektedir. Her kredi çıkartılır diyene de bilgilerinizi vermemeniz gerekir. Ufak da olsa bir umut varsa kredi için, verdiğiniz kişi gelişi güzel başvurular yaparak sizi daha da kötü duruma sokabilir. Bu yüzden dikkat etmeniz gerekir.

Eğer bir ev aleti veya cep telefonu alacaksanız senetle telefon veren yerlere, eğer araba alacaksanız da senetle araba veren yerlere başvuru yapabilirsiniz. Konya ilinde etrafınızdaki en yakın senetle alışveriş yapılan yeri bulmak için www.google.com/maps sitesine girebilir ve orada istediğiniz aramayı yaparak bulabilirsiniz. Arama kısmına senetle altın, senetle kredi, senetle telefon, senetle araba, senetle motor yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu