Bankaİhtiyaç Kredisi

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar 2020 (Anında ONAY)

Kesin onaylı kredi veren bankalar 2019 yılında güncellenerek yeni kredi kampanyaları yapmışlardır. Bankalardan kredi almak istediğiniz zaman kesin onaylı kredi veren bankaları tercih edersiniz. Çünkü acil ihtiyaçlarımızda hızlı ve anında nakit imkânı isteriz. Bu sebeple bazı bankalar internet üzerinden veya cep telefonundan sizlere kredi başvuru imkânı sağlamaktadır. Cep telefonundan yaptığınız başvurularda onay mesajı gelmektedir. Bu onay mesajı bazı bankalarda kesin onay olurken bazı bankalarda ise ön onay olmaktadır. Şimdi sizlere kesin onay veren bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kesin Onaylı Kredi Veren Banka Var Mı?

Eğer banka şartlarına uygunsanız kesin onaylı kredi veren bankalar vardır. Banka şartlarında önemli olan şey ise kredi siciliniz ve kredi notunuzdur. Krediniz ön onay değil de onay alırsa kredi notunuzun iyi olması durumundadır. Bazı bankalar yaptığınız kredi başvurularında sonra gelir belgesi de istemezler. Bu durumda kolay bir şekilde ister bankadan isterseniz de online olarak internet bankacılığından kredi alabilirsiniz. Ödemeleriniz yüksek ve icralık durumunuz yoksa bankalardan kesin onaylı kredi alabilirsiniz. Kredi siciliniz kötü ve kredi notunuz düşük ise bankalar ya olumsuz yanıt verirler ya da evrak ile kredi başvurusu yapmanızı isterler. Bu durumda kredi siciliniz kötüdür. Kredi Notu Sorgulama adlı yazımızı okuyarak sicilinizi öğrenebilirsiniz.

Hemen Onay Veren Bankalar

Ülkemizde birçok kamu ve özel banka bulunmaktadır. Kamu bankaları genel olarak evrakla size hizmet verdikleri için bu bankalardan hemen onay alamazsınız. Sadece emekli olmanız durumunda maaşınızın olduğu bankaya giderek ne kadar kredi alabilirliğinizi öğrenebilirsiniz. Ama bazı bankalar size söyledikleri rakam kadar anında kredi verebilirler. Bu bankalar;

  • Denizbank
  • QNB Finansbank
  • Akbank
  • İş Bankası
  • com
  • CEPTETEB
  • ING Bank
  • Odeabank
  • Yapı Kredi Bankası

Bu bankaların kredi başvurularında anında onay alabilirsiniz. Şimdi sizlere en çok kullanılan ve başvuru yapılan bankalar hakkında bilgiler verelim.

Finansbank Anında Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden anında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonundan SMS ile ya da internet bankacılığı üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankanın size belirttiği rakam, kesin onaylıdır. Cep telefonunuzdan hemen anında kredi başvurusu yapmak için TC-Kimlik-Numaranızı 5030’a mesaj atmanız yeterlidir. Eğer kredi cevabı olarak Örneğin, 10.000 TL krediniz onaylanmıştır gibi mesaj gelirse bu krediyi en yakın Finansbank şubesinden kimliğinizle kullanabilirsiniz.

Denizbank Kesin Onaylı SMS Kredisi

Denizbank’tan SMS atarak 55.000 TL’ye kadar kesin onaylı kredi kullanabilirsiniz. Üstelik gelir belgesiz ve kefilsiz olarak bu krediye sahip olabiliyorsunuz. Kredi notu yüksek olan ev hanımları, öğrenciler de bu krediye başvuru yapabilirler. Cep telefonunuzdan Kredim boşluk TC-Kimlik-Numarası nı yazarak 3280’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Gelen mesajda limit yazarsa krediniz kesin onay almıştır. Kesin onaylı kredinizi istediğiniz Denizbank şubesinden kimliğinizle kullanabilirsiniz.

Akbank Kesin Onaylı Direkt Kredi

Akbank müşterilerine özel olan bu kredide en kötü bir Akbank hesabınız olmalı ve internet bankacılığı şifresini almalı olmalısınız. Akbank Direkt uygulaması üzerinden veya internet bankacılığından anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredide şubeye gitmeden, evraksız, kefilsiz olarak kesin onay alabilir ve aldığınız onayı anında hesabınıza aktarabilirsiniz. 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediyi kullanmak için öncelikle bu bankada kredi notunuzun iyi olması gerekir.

Kredi Notu Düşüklere Anında Onay Veren Banka Aktifbank

Aktifbank N-Kolay kredi adında bir kredi kampanyası başlatmıştır. Bu krediyi almak için kredi notunuzu dert etmeyin. Kredi notu düşüklere de hizmet veren bu bankadan kredi alırken faiz oranları da ona göre değerlendirilecektir. Aktifbank internet üzerinden kredi başvurusu yaptırmaktadır. Şubesiz bankacılık olarak hizmet veren n-kolay sistemi internet üzerinden başvuru yaptıktan sonra onaylı kredinizi kullanmak için sizin adresinizi ziyaret edeceklerdir. Eğer bu bankanın müşterisi veya Passolig kullanıyorsanız onaylı kredinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. Kesin onaylı kredi veren bir diğer bankada Aktifbank’tır.

Yukarıda sizlere kesin onaylı kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kolayca kredi başvurusu yapabilir ve anında onaylı olan kredinizi çekebilirsiniz. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak bu bankalara da başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu