Ana SayfaBankaİhtiyaç Kredisi

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019 (ONAYLI)

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar hangileridir? Kefil sormayan, kefil aramayan bankalar var mı? Kredi alacağımız zaman kefilsiz kredi nasıl alırız?  Bu soruların cevaplarını sizler için hazırladık. Bankalardan bir kredi başvurusu yaptığınız zaman sizi değerlendirmeye alacaktır. Bu değerlendirmede sizin kredi notunuzu ve kredi sicilinizi değerlendireceklerdir. Kredi notu düşük olan ve kredi sicili kötü olan kişilere bankalar kredi vermemektedir. Kredi notu sınırda olan kişilerden, gelir belgesi yetersiz olan kişilerden bankalar genellikle kefil istemektedirler. Ancak bazı bankalar bu durumda olsa bile kefilsiz ihtiyaç kredileri verebilir. Bu yazımızda sizlere kefilsiz kredi veren bankalar ile en kolay hangi bankadan kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Kefilsiz kredi alabilmeniz için daha önce banka çalışmalarınızın olması gerekmektedir. Bankalardan kredi başvurusu yaptınız ve kefil istenirse o kefili götürmeden onay alamazsınız. Ayrıca götürdüğünüz kefilin de kredi notu yüksek olması gerekmektedir. Bu durumda da kimse kendine uygun kefil bulamamaktadır. Bu yüzden kefilsiz kredi veren bankalar hangileridir bunun araştırması yapılmaktadır. Kefilsiz belgesiz kredi almak istiyorsanız kamu bankalarından kredi başvurusu yapmayınız. Bankaların ihtiyaç kredisi başvurularında hızlı olan bankayı tercih etmeniz ve anında onay veren bankalardan kredi kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Özellikle öğrencilerin sorduğu öğrenciye kefilsiz kredi yine bu bankalardan alabilirsiniz. Bu bankalardan sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Konut kredisi başvurusu yapmak isterseniz kefil ve ev hanesinin gelirlerini isteyebilirler.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

En kolay kredi veren bankalar genellikle gelir belgesiz, bordrosuz ihtiyaç kredisi veren bankalardır. Bu bankalardan kredi notunuz yüksek ise kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank, Finansbank, Akbank, Garanti Bankası, Odeabank gibi bankalardan anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan ve ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı sayfamıza giderek bu kredi başvurularını yapabilir ve faiz oranları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu kredileri genel olarak kredi notu yüksek olan kişiler kullanmaktadır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019

Peki kredi notunuz düşük ise ve kefilsiz kredi almak istiyorsanız da sizlere özel bankalar vardır. Özellikle emekli ve devlet memuru iseniz her bankadan kefilsiz kredi alabilirsiniz. Kredi notunuz düşük olsa bile kredi başvurunuz onaylanacaktır. Emeklilerde maaş taşıması yapılması istenebilir. Bu şekilde pek çok yeni kredi kampanyasına başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankaların başında Aktifbank gelmektedir. Aktifbank n-kolay kredi başvurusu ile 30.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. İhtiyaç kredisi adı altında verilen ve düşük kredi notunu dert etme sloganıyla hizmet veren bu bankadan yüksek faizle kredi alabilirsiniz. www.nkolaykredi.com.tr adresinden anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında adresinizde kredinizi kullanacaksınız. Kredi onayı aldığınızda genel müdürlük tarafından aranacak ve kredi kullanacağınız adres teyit edilecektir. Bu krediyi gelir belgesiz kredi başvurusu yapan öğrenciler de kullanabilirler.

Kredi notu düşüklere kredi veren bir diğer banka Fibabanka’dır. Sizde Fibabanka’ya giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Fibabanka kredi notu düşüklere kefille kredi vermektedir. Kefille kredi limiti ise 10.000 TL’dir. Sadece bu krediden kredi notu düşük olan ve bankalardan kredi alamayanlar başvuru yapabilirler. Bu bankaya başvuru yapmak istiyorsanız en yakın şubesine siz ve kefilinizle birlikte evraklarla gidip başvurunuzu yapmanız gerekmektedir.

Eğer kredi notunuz düşük ve hala kredi alamıyorsanız Burgan Bank ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burgan bank kredi notu düşük olanlara ipotek verdirerek kredi imkanı sağlamaktadır. Üstelik verdiğiniz ipotek sizin adınıza olma şartı da yoktur. Verdiğiniz ipoteğin gayrimenkul olması gerekmektedir. Gayrimenkul verdiğiniz zaman banka bir ekspertiz yapacak ve bu ekspertiz değerine göre size kredi limiti oluşturacaktır. Ekspertiz değerinin %50’sine kadar 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. 200.000 TL değerindeki bir eve gelirinizin yetmesi durumunda 100.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz kredileri Denizbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan da alabilirsiniz.

İşsizlere Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Eğer daha önce bir banka çalışmanız olduysa ve kredi notunuz oluştuysa bankalardan kredi alabilirsiniz. Yeni bir işe başladınız veya çalışmıyorsanız bu kredi notunuzun yüksek olması durumunda kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yalnız kredi başvurusunu yaparken kesinlikle banka şubesine giderek ben çalışmıyorum kredi almak istiyorum diye yapmamalısınız. Bankaların internet kredi başvurularını takip edebilir ve gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir bunları öğrenebilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz linkten de bu kredilere ulaşabilirsiniz. Tek Tıkla Anında Hesaba Geçen Kredi için yazımıza gidebilir ve başvurunuzu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Kefille Kredi Veren Bankalar 2019

Eğer bankalardan kefil ile birlikte kredi kullanmak istiyorsanız her bankadan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi notunuz düşük veya kredi notunuz sıfır ise kamu bankalarından kefille kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca alacağınız konut kredisi ve taşıt kredisi var ise kredinizi kuvvetlendirmek adına kefille kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz bankalardan istediğinize banka şubelerine evraklarınız ile birlikte giderek başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi alamayan vatandaşlarımız ise kredi kartı almak istemektedirler. Sizlerde eğer bankalardan kredi alamadınız veya yeni banka çalışmasına başladıysanız kredi kartı almanız gerekmektedir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişleri düzenli öderseniz kredi notunuz yükselecek ve ileride gelir belgesiz bile kredi alabileceksiniz. Bu yüzden en kolay kredi kartı veren bankaları tercih edebilirsiniz. Ülkemizde en çok tercih edilen ve en kolay kredi kartı veren bankalar Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, İş Bankası ve Ziraat Bankası olarak bilinmektedir. Bu bankalara nazaran Vakıfbank, Halkbank ve Yapı Kredi Bankası ile Odeabank’ta kolay kredi kartı veren bankalardır. Bu bankaların aynı anda hepsine birden başvuru yapmayınız. Teker teker başvurunuzu yapın. Eğer 3 bankada kredi kartınıza olumsuz dediyse başvuru yapmayı bırakın ve kredi notunu yükseltme yöntemlerine yönelin. Yaptığınız her başvuru uzun süre sizin banka sicilinizde olumsuz olarak gözükecektir.

Yukarıda sizlere kefilsiz kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak da bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu