BankaSenetle Kredi

Kayseri Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

Kayseri senetle borç para veya senetle kredi veren yerler 2019 yılında aranan kelimelerden birisi olmuştur. Bu yazımızda sizlere bankalardan kredi alamayan vatandaşlarımızın Kayseri şehrinde senetle borç para nasıl bulabilirler bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Kayseri senetle borç para veren yerlerin adresleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bankalardan kredi, kredi kartı ve KMH hesabı açtıramayan kişiler nakit bulma yöntemleri olarak senetle kredi seçeneğini araştırmaktadır. Her ne kadar doğru olmasa da zor durumda olan vatandaşlar genel olarak senetle kredi veren yerler hakkında bilgi sahibi olmak isterler.

Banka ile aranız bozuksa senetle kredi veren yerleri tercih edebilirsiniz. Bankalar siz kredi alacağınız zaman ilk olarak kredi sicilinize ve kredi notunuza bakacaklardır. Eğer uygun müşteri değilseniz, sıkıntınız ne olursa olsun bankadan kredi alamayacaksınız. Özellikle kara listede iseniz uzun yıllar kredi alamaz hale geleceksiniz. Bu durumda olan müşteriler de senetle borç para arayışı içine girmektedirler. Borç para arıyorum diyorsanız bu yazımızı okuyabilir ve senetle kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Kayseri senetle kredi borç para veren yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

Kayseri Senetle Kredi Veren Yerler 2019

Bankalar dışında Kayseri’de senetle kredi alma imkanınız vardır. Eğer bir araba alacaksanız senetle araba veren yerler hakkında bilgi alabilirsiniz. Kayseri ili ile yakın olan Ankara’da senetle araba veren yerlere başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu durumda banka sicilinize bakmadan hem araba alabilir hem de kredi kullanabilirsiniz. Kullandığınız kredi ise yüksek faizli olacaktır. Ayrıca yaptığınız vadeye kadar da araç aldığınız yer üzerinde ipotekli olacaktır. Borcunu bittikten sonra aracın komple sahibi olabilirsiniz. Eğer nakit ihtiyacınız var ise başka yöntemlerle kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kayseri Senetle Altın Veren Kuyumcular 2019

Çok acil nakit sıkıntısına girdiğinizde aklınıza gelen ilk şey senetle altın veren kuyumcular olmuştur. Bu işi her kuyumcunun herkese yaptığını söyleyemeyiz. Öncelikle kuyumcuların sizi tanıması ve kefil bulmanız durumda para alacağınızı unutmayınız. Kayseri senetle altın veren kuyumcuları bulmak istiyorsanız www.google.com/maps uygulamasına giriniz ve uygulamaya girdikten sonra sol üstteki arama kısmına senetle altın veren kuyumcular diye aratma yaparak yakınınızda bu tarz kuyumcular var mı yok mu öğrenebilirsiniz. Senetle altın aldığınızda aldığınız altınlar 5000 TL civarı tutacak ve altınları para çevirerek 9 taksite kadar böleceklerdir. Eğer bu şekilde para sıkıntınızı çözmek istiyorsanız hemen araştırmanızı yapabilirsiniz.

Kayseri Borç Para Veren Yerler 2019

Kayseri ilindeki tefecilerden para arayan birçok vatandaşımız vardır. Bu sistem hem yasal değil hem de çok başınızı ağrıtacak bir yöntemdir. Tefecilerden uzak durmanızı öneriyoruz. Resmi olmayan, adresi belli olmayan yerlerden kesinlikle senetle alışveriş, senetle para işi, senetle altın alma gibi işlemler yapmayınız. Bu kişiler sizin anlık olarak sıkıntınızı çözse de daha sonraki zamanlarda başınızı çok ağrıtabilirler. Her tefeci de kimsenin kara kaşına para vermemektedir. Sizden bir teminat isteyecekler ve hatta teminatı üzerine yapmanızı isteyeceklerdir. Eğer borç ödenmezse verdiğiniz teminat tefeciye geçecek ve satış yaparak kişi parasını kurtaracaktır. Bu yüzden yasal olan yollarla işlem yapmanızı öneririz.

Kayseri Senetle Kredi 2019

Senetle kredi dediğimiz şey aslında faktöring firmalarının şirket olan kişilere sağladıkları ipotek karşılığı kredidir. Sizde eğer Kayseri’de oturuyorsanız ve senetle kredi almak istiyorsanız bir ipotek vererek faktöring firmalarından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce faktöring firmalarını arayıp bilgi almanız gerekmektedir. Bu firmalardan verdiğiniz ipoteğinin ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi alabilirsiniz. Vade ise 48 aydan 120 aya kadar değişmektedir. Kayseri ilindi bulunan başlıca faktöring firmaları şunlardır.

  • Şirinoğlu Faktöring Kayseri Şubesi: Osman Kavuncu Bul. No:53 TEL: 0 352 336 10 30
  • Lider Faktöring Kayseri Şubesi: Ahmet Paşa Cad. No: 43 TEL:03522214626
  • Yaşar Faktöring Kayseri Şubesi: Osman Kavuncu Bul. TEL:4447777

Yukarıda sizlere Kayseri Senetle Borç Para Veren Yerler, Senetle Kredi hakkında bilgiler verdik. İlk olarak tercih edeceğiniz işlem her zaman bankalar olmalıdır. Bankalardan gelir belgesi yüzünden kredi alamıyorsanız Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu