Ana SayfaBankaSenetle Kredi

İzmir Senetle Kredi veya Borç Para Verenler

İzmir senetle borç verenler, İzmirde senetle kefilsiz borç veren kişiler firmalar hayırseverler, borç para verenlerin numaraları adresleri bu yazımızda bulabilirsiniz. İzmir ilinde oturan ve banka sıkıntısı yaşayan herkes genel olarak banka dışında kredi veren yerler nerelerdir bunun araştırmasını yapmaktadır. Sizde eğer acil nakit ihtiyacınızı bankalardan göremiyorsanız senetle kredi veya senetle borç para veren yerlere başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere borç para arıyorum ama bulamıyorum diyenler için izmir senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler vereceğiz.

Senetle Para Veren Yerler

Senetle para almak veya senetle kredi almak aslında yasal bir işlem değildir. Bu sebepten dolayı aramalarınızda karşılarınıza hep tefeciler veya dolandırıcılar çıkabilir. Tefeciler sizlere borç para vererek senet imzalatırlar ve bu senedin her hangi bir süresi olmaz. Sizde İzmir’de oturuyorsanız ve bu şekilde para arıyorsanız hemen vazgeçmenizi öneririz. Çünkü tefeci olan kişiler herkese para vermemektedir. Tefeciler sizin bir mal varlığınızın olmasını ve bu mal varlığını da üzerilerine almaları karşısında sizlere senetle para vereceklerdir. Siz borcu ödeyemediğiniz zamanlarda evinizi veya verdiğiniz malınızı satarak borcu tahsil edeceklerdir. Tefeciler kimsenin kara kaşına ve kara gözüne para vermezler. Bu durum yasal değildir. Bu yüzden sizlere önermiyoruz. Eğer komisyon karşılığında kredi almak istiyorsanız Kredi Çıkartılır adlı sayfamıza gidebilirsiniz.

İzmir Senetle Kredi Veren Firmalar

İzmir ilinde oturan kişiler para sıkıntısını senetle para veren yerleri arayarak geçirmektedirler. Senetle kredi diye bir şey yoktur. Senetle kredi aslında internet ortamında dolandırıcıların insanların zor durumlarını değerlendirerek dolandırma yöntemleridir. Senetle kredi veriyoruz diye sizden ön ödeme alan kişilerden uzak durunuz. Bu devirde kimse kimseye durduk yere para vermez. Hele ki senetle parayı kimseler vermez. Bu yüzden bu senetle kredi olaylarına uzaktan bakmanızı öneririz.

Senetle kredi gibi para ihtiyacınızı faktöring firmalarından giderebilirsiniz. Senetle kredi gibi sizlere ipotek karşılığında kredi imkanı sağlamaktadırlar. Bu firmaların şartları arasında ipoteğinizin olması ve şirketinizin olması gerekir. Banka siciliniz önemli olmaksızın bu firmalardan ipotekli kredi alarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

İzmir Para Bulmak İstiyorum

Hepimizin her dönemde paraya ihtiyacı vardır. Sizinde paraya ihtiyacınız varsa ilk tercihiniz bankalar olacaktır. Bankalardan kredi veya kredi kartı başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşük ve kredi siciliniz iyi değilse bankalardan hiçbir kredi ürününü kullanamazsınız.

Hızlı bir şekilde para bulmak istiyorsanız senetle alışveriş yapılan mağazalardan ürünler alarak ve daha sonra bu ürünleri nakite çevirerek para sıkıntınızı giderebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı olan birinden kuyumculara giderek taksitle altın alabilir, altınları paraya çevirebilirsiniz.

İzmir Senetle Altın Veren Kuyumcular

İzmir’de senetle altın veren kuyumcular vardır. Buralardan başvuru yapmak istiyorsanız Bornova, Karşıyaka, Konak, Kemeraltı, Bayraklı, Urla, Menemen, Çiğli, Buca ve Torbalı ilçelerindeki kuyumculara giderek altın verip vermeyeceğini sorabilirsiniz. Bu kuyumcularda sizden kefil isteyecektir. Ayrıca öyle çok büyük paralarda alamazsınız. Kuyumcular genel olarak kredi kartı kullanımı yapsalar da senetle altın veren kuyumcular da vardır.

Tekrar uyarmak gerekirse senet karşılığı borç para verilir diye çıkan ilanlara aldırış etmeyiniz. Eğer bankalardan gelir belgeniz yüzünden kredi alamıyorsanız Gelir Belgesiz Kredi adlı sayfamıza giderek bankalara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu