İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler 2019 | uygunhibekredi.com

İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler 2019

İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler var mıdır? 2019 yılında İstanbul senetle kredi alabilir miyim? Bu konular hakkında merak ettiklerinizi sizler için araştırdık ve yazımızda yayınladık. Bankalar ile arası bozuk olan herkesin aklına senetle para veren yerler gelmektedir. Senetle para veren yerler deyince aklımıza ilk olarak kuyumcular, tefeciler ve faktöring firmaları gelmektedir. Öncelikle olarak söylemek gerekirse senetle para almak iyi bir şey değildir. Özellikle sizlere bu yazımızda resmi olmayan tefecilerden para almamanızı önereceğimizi söylemek isteriz. Çünkü tefeci işi yasal olmamakla beraber alacağınız paranın geri ödemesini yaparken çok zorluklarla karşılaşabilirsiniz. O anki nakit sıkıntınızı halledebilirsiniz ama, ilerki dönemlerdeki ödemelerinizi iyi bir şekilde yapamazsanız başınız ağrıyabilir. Bu yüzden tefecilerden uzak durmanızı söylüyoruz. Ayrıca tefecilerde her yoldan geçene para vermemektedir. Üzerinize kayıtlı bir mal varlığınızın olması ve borcunuza karşılık o mal varlığınızı borcu ödeyesine kadar tefecinin söylediği kişinin üzerine yapmanız gerekir. Bu sebeple yasal olmayan bu sisteme bulaşmayınız.

İstanbul’da Banka Dışı Kredi Veren Yerler

Bankalardan kara listeye girdiğinizde veya kredi notunuz düşük olduğunda kredi ve kredi kartı kullanımız engellenecektir. Acil para ihtiyaçlarında başvurulan ihtiyaç kredisine de başvuru yapamayacaksınız. Bir bankaya gittiğiniz zaman sizin TC kimlik numaranızı alırlar ve bu TC kimlik numaranızdan sizin tüm banka sicilinizi kontrol ederler. Biz buna KKB sorgusu diyoruz. KKB puanınız 1100 ve üzerinde değilse bankalardan kredi alamazsınız. Bankalardan kredi alamayan kişilerde ilk olarak senetle kredi veren yerleri tercih etmektedirler.

İstanbul’da büyük şehir olduğu için senet karşılığı kredi isteyen birçok kişi vardır. İstanbul içinde senetle borç para veren yerler var mı diye soruyorsanız evet vardır. Eğer senetle para almak istiyorsanız ilk olarak internet sitelerinde yayınlanan ilanlara itibar etmemenizi öneririz. Senetle para veren yerler adında birçok dolandırıcı kişileri ön ödeme alarak kandırıyor ve önden para istiyorlar. Daha sonra da kredi çıkmayacağı için sizin verdiğiniz parayı aldıktan sonra bir daha telefonlara bakmıyorlar. Bu durumlara girmemeniz için bu tarz ilanlara itibar etmemeniz gerekmektedir. Genel olarak verilen ilanlarda senet karşılığında borç para veren yerler dolandırıcı çıkabiliyor. Çünkü bu devirde kimse kimseye senetle borç para vermemektedir.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Bankalar devlet denetiminde olan güvenli kuruluşlardır. Bankalardan senetle kredi alamazsınız. Bu yüzden bu arayışa girdiyseniz olumsuz olduğunu söylemek isteriz. Banka dışında senetle kredi veren bazı kuruluşlar vardır. Örneğin senetle araba almak isteyenler senetle araba veren galerilere başvuru yapabilirler. Ayrıca BDDK denetimli faktöring şirketlerini tercih ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Faktöring şirketlerinde de kredi alabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bu firmaların dışında İstanbul senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler almak istiyorsanız, güvenilir olmayan yerlerden uzak durmanızı öneririz.

İstanbul Senetle Borç Para Veren Yerler

Ülkemizin her yerinde aranan kelimelerden birisi senetle kredi, senetle borç para arıyorum olmuştur. Her ilimizde de senetle para veren yerler mevcuttur. Senetle borç para almanız için faktöring şirketlerini tercih edebilirsiniz. Eğer ipoteğiniz var ve bir şirketiniz var ise ipoteğinizin değerinin %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar kredi veren faktöring firmaları %20 ile %50’si arasında sizi kredilendirmektedir. İstanbul üzerindeki size en yakın faktöring firmalarını öğrenmek için www.google.com/maps sayfasına giderek arama kısmına faktöring yazarsanız size en yakın senetle borç para veren yerleri görebilirsiniz.

İstanbul Senetle Borç Veren Kuyumcular

İstanbul’daki kuyumcular genel olarak senetle altın veya senetle para vermektedirler. Yalnız bunlarda her önüne gelene para vermemektedirler. Öncelikle kuyumcunun sizi tanıması ve kefil getirmeniz durumunda sizlere senetle borç para vermektedir. Bunun için kendi muhitinizdeki kuyumcuları araştırmalısınız. Tanımadığını kuyumculardan para alamazsınız.

Borç para arıyorsanız yukarıda sizler için önerilerde bulunduk. Daha detaylı bilgi için Senetle Kredi veya Borç Para Veren Yerler adlı sayfamıza gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir