Ana SayfaBankaİhtiyaç Kredisi

İnternet’ten Anında Kredi Veren Bankalar 2019

İnternet’ten Anında Kredi Veren Bankalar 2019 yılında ihtiyaç kredisi olarak yeni kampanyalar başlatmışlardır. Nakit ihtiyacı olan herkesin bankalardan kredi başvurusu yaptığını görmekteyiz. Sizlerde bankalardan kredi başvurusu yaptığınız zaman anında kredi alacağınız bankalara yönelmektesiniz. Teknolojinin gelişmesinden ötürü bankalar artık evraksız, gelir belgesiz olarak online işlem üzerinden krediler vermektedirler. Bu krediler genellikle ihtiyaç kredileri olmaktadır. Acil nakit ihtiyacı olan her vatandaş banka şartlarına uygun olursa online kredi yani internetten anında kredi alabilirler. Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

İnternetten Online Kredi Başvurusu

Bankalardan kredi alacağınız zaman, TC kimlik numaranızı verip direk sorgulama yapılmaktadır. Bu sorgulamada kredi notu ve kredi sicili ön plana çıkmaktadır. Geliri olmayan vatandaşlar bile eğer kredi notu uygunsa ve daha önceki borçlarını düzenli ödediyse istediği şekilde kredi alabilir. Bunun için ilk olarak kredi notunuzu öğrenmeniz gerekir. www.findeks.com sitesi üzerinden üye olduktan sonra kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

İnternetten Kredi Almak istiyorsanız da kredi notunuzun daha yüksek olması gerekmektedir. İnternetten verilen krediler genellikle internet bankacılığı veya bankanın hizmete sunduğu mobil veriler üzerinden verilmektedir. Bu yüzden kredi notu çok yüksek olan kişiler bu kredileri kullanmaktadır. Bankalardan internet üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız kredi başvurusu yapacağınız bankada bir hesabınız olması ve bu hesaba bağlı bir internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra internet bankacılığı ve mobil şubeyi kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere internet üzerinden online olarak şubeye gitmeden kredi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bu bankanın bir müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir. Daha sonra cep telefonunuza Akbank Direkt uygulamasını indirerek Akbank Direkt kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Online olarak verilen bu kredide kredi notunuz yüksek ise anında 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli krediniz onaylanacaktır. Bu onaylanan kredinizi bankaya gitmeden 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. www.akbank.com sitesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Online Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası da kendi müşterilerine 90.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Yapı Kredi Bankası üzerinden bir hesabınız varsa mobil uygulama üzerinden internet şifrenizi girdikten sonra krediler bölümüne girerek ne kadar kredi limitinizin olduğunu görebilirsiniz. Kredi limiti sizin kredi notunuza göre belirlenecek ve onaylanan tutar kadar istediğiniz limiti kullanabileceksiniz. Bankaya gitmeden 5 dakika içinde kredinizi hesaba aktarabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası üzerinden online kredi almak istiyorsanız bu bankadan maaş alan emekli veya memur olmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası maaşınız kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi almak isteyenler için banka şubeleri hizmet vermektedir. Eğer özel sektör çalışanı iseniz banka şubelerinden evraklarınızla birlikte başvuru yapabilirsiniz. Emekli olan ve memur olan vatandaşlarımız da kredi başvurusu yaptıktan sonra kredi notuna göre anında onay alabileceklerdir.

QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu

Finansbank Online Kredi Başvurusu

Finansbank üzerinden bir hesabınız var ve Finans Mobil uygulamasını da kullanıyorsanız internet sitesi ve mobil bankacılık üzerinden 50.000 TL’ye kadar evraksız, kefilsiz, gelir belgesiz kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra onaylanan kredinizi anında hesaba atabilir ve hemen kullanabilirsiniz. Bu krediden almak için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. TC İle kredi başvurusu yapmak için internet şubesine giriş yapmanız gerekmektedir.

Yukarıda sizlere internetten kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. En uygun kredi başvurusunu arıyorsanız kamu bankalarına başvuru yapabilirsiniz. Faizsiz kredi almak için ise katılım bankalarından işlem yapabilirsiniz. İnternet üzerinden verilen krediler ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir. Aşağıdaki videoyu izleyerek bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu