Ana SayfaBankaİhtiyaç Kredisi

ING Bank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

ING Bank Gelir Belgesiz Olarak İhtiyaç Kredisi Vermektedir. Sizde eğer gelir belgesiz olarak kredi almak istiyorsanız ING BANK Gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediye internet üzerinden nakit ihtiyacı duyduğunuz her gün başvuru yapabilirsiniz. ING Bank kredi başvuru sistemi kullanışlı, hızlı, güvenilir bir sistemdir. ING Bank kredisine internet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız banka şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Diğer banka kredi veya kredi kartı kullanmanız ve borçlarınızı da gününde ödemeniz gerekir. Yaptığınız başvuru 5 dakika gibi kısa bir süre içinde sonuçlanacaktır. Eğer olumlu sonuçlanırsa gelir belgesiz ING Bank kredisini kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere gelir belgesiz İNG Bank ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgiler verelim. Yazımızı okuduktan sonra hemen başvuru yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kullanmak

Öncelikle ING Bank ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız banka şartlarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Banka şartlarına uygun olmayan müşterilerin kredileri olumsuz sonuçlanır. Peki nedir bu banka şartları şimdi bunun hakkında bilgiler verelim.

İlk olarak başvuru yaptığınızda kredi notunuz ve kredi siciliniz değerlendirilecektir. Bu durumda eski banka çalışmalarınızın düzenli olması gerekiyor. ING Bank diğer bankalar gibi kolay kredi veren banka değildir. Bunun için kredi notunuzun 1300 ve üzerinde olması kredi sicilinizin de temiz olması gerekmektedir. www.findeks.com sitesine giderek veya internet bankacılığını kullanarak ücretli olarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz iyi ise kredi başvurusu yapmanızda bir sakınca yoktur.

ING Bank ihtiyaç kredisinde bu bankanın müşterisi olma zorunluluğu yoktur. Gelir belgesiz kredi alırken internet bankacılığı kullanmak istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız gerekir. İnternet bankacılığı kredilerinde banka şubesine gitmeden anında kredinizi hesaba atabilirsiniz. Tabi onaylanma durumunda. Ama eğer müşteri değilseniz ve kredi başvurusunu yaptıktan sonra onay aldıysanız kimliğinizle birlikte en yakın ING Bank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki şartlara uygunsanız ve 18 yaşından da büyükseniz kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için resmi internet sitesi üzerindeki formu doldurmanız gerekmektedir. www.ingbank.com.tr adresinden veya Başvuru formu linkinden bilgilerinizi doldurarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayfada sizlere TC Kimlik numaranız, Doğum tarihiniz, Cep telefonunuz istenilecektir. Bu bilgileri doğru girdikten sonra bir sayfa daha açılacak ve istediğiniz kredi limiti ile çalışmak istediğiniz banka şubesini seçeceksiniz. Başvuru butonuna bastıktan sonra kredi cevabınız yine aynı sayfada sizlere gösterilecektir. Eğer kredi başvurunuz onaylandıysa ve bu bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız şubeye gitmeden kredinizi alabilirsiniz. Banka bu tarz kredilerde kefil istememektedir. Gelir belgesiz kredi olduğu için yukarıda da söylediğimiz gibi kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Herkese Aynı Faiz Oranına SON, Kredi notu Yüksek olanlara uygun faiz oranı ING Bank'ta
Herkese Aynı Faiz Oranına SON, Kredi notu Yüksek olanlara uygun faiz oranı ING Bank’ta

ING Bank Mini Kredi Başvurusu

Acil nakit ihtiyacı olanlar ve hızlı bir şekilde para almak isteyenler için ING Bank mini kredi adı altında 5.000 TL kredi başvurusu yaptırmaktadır. 5.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarınızı uygun faiz oranları ile anında çekebilirsiniz. Kredi başvurusunu resmi internet sitesi üzerinden yapabilir, bu bankanın müşterisi iseniz internet bankacılığı üzerinden anında kredinizi hesaba atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu