Ana SayfaBankalarKredi Kartı

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2019 (ANINDA ONAY)

Hızlı kredi kartı veren bankalar her yıl olduğu gibi 2019 yılı itibari ile tekrardan güncellenmiştir. Eğer bir kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız ve anında kredi kartı almak istiyorsanız vereceğimiz bankalardan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı kart almak istiyorsanız ülkemizde bulunan bazı bankaların kolay kart başvurusu yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Kredi kartları artık ülkemizde herkesin neredeyse cebinde olan bir alışveriş kartı olmuştur. Hatta bir tane kart değil 2, 3 hatta daha fazla kart sahibi olan vatandaşlarımız vardır. Kredi kartları kullanmayan vatandaşlarımızda hemen anında başvuru ile anında onay veren bankaları tercih etmektedirler. Şimdi bu yazımızda sizlere hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Hızlı ve anında onaylı kredi kartı almak istiyorsanız bazı şartlara uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Öncelikle kredi sicilinizin kötü olmaması ve kredi notunuzun düşük olmaması gerekir. Eğer kredi notunuz düşük ve kredi sicilinizde bankalardan dolayı bir takip, icra durumu varsa kredi kartı başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Bu yüzden ilk olarak kredi notunuz ve kredi siciliniz hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Eğer daha önce hiçbir banka çalışması yapmadıysanız, kredi, kredi kartı kullanmadıysanız vereceğimiz bankalardan başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer kredi kartı başvurunuz onaylanırsa düşük limitli olarak size verilecektir. Eğer kredi notunuz yüksek ise notunuza ve ödeme performansınıza göre kredi kartı limiti belirlenecektir.

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka

En kolay kredi kartı veren bankalar arsında Akbank, Denizbank, Vakıfbank, İş Bankası, Yapı Kredi ve Odeabank bulunmaktadır. Bu bankalara internet siteleri üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra anında kredi kartı onayı alabilir ve 1 hafta içinde kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bankalardaki başvuru formunu doldurarak hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de çalışmayana kredi kartı veren bankalar hangileridir olmuştur. Özellikle ev hanımlarına kredi kartı, işsizlere kredi kartı ve çalışmayana kredi kartı veren bankalar hepsi aynı olduğunu söylemek isteriz. Bu durumda eğer çalışmıyorsanız daha önce bir banka geçmişinizin olması gerekmektedir. Özellikle ev hanımları daha önce bir kart veya kredi kullandıysa başka bankalardan sigortasız kredi kartı alabilirler. Ev hanımlarına da birçok banka kredi kartı başvurusu yaptırmaktadır. Bonus kart veren bankalar olan Denizbank, Garanti Bankası, İNG Bank, TEB ve ICBC Bank bankalarına kolay başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Hızlı kredi kartı veren bankaların başında Akbank gelmektedir. Akbank üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız www.akbank.com.tr adresine girebilir ve anında onaylı kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra kredi sonucunuz cep telefonunuza SMS olarak gelecektir. Eğer onay mesajı gelirse genel müdürlük sizi arayacak ve bilgilerinizi alıp verdiğiniz adrese kartınızı gönderecektir.

Kredi Kartı Hemen Çıkar mı?

Kredi kartı sicil durumunuzda bir sıkıntı yoksa başvuru yaptığınız gibi onaylanır ve adresinize kargo ile 10 gün içinde gönderilir. Eğer banka sicilinizde sıkıntı var ise değerlendirmeye alınır ve uygun görülmesi durumunda onay verilir. Eğer yetersiz bir kredi notunuz varsa olumsuz cevap alabilirsiniz.

Kredi kartı hemen almak istiyorsanız bankaların internet bankacılığı üzerinden başvuruları da deneyebilirsiniz. İş Bankası, yapı kredi, Finansbank, Denizbank, Akbank, odeabank, fibabanka gibi bankalardan hesabınız var ise bu bankaların internet bankacılığına girerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kartınızın onaylanıp onaylanmadığını anında görebilirsiniz.

Bazı bankalarda da kredi kartını anında basıp size vermektedirler. Bu bankaların başında Akbank ve Finansbank gelmektedir. Eğer banka şubesine giderek kredi kartı başvurusu yaparsanız kartınız da onaylanırsa orada basarak kartı size verirler ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yakınınızda olan bu banka şubelerine giderek bilgi alabilirsiniz.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Eğer 18 yaşından yukarı 26 yaşından küçük ve üniversite öğrencisiyseniz bankalar size kredi kartı vermektedirler. Öğrenciye kredi kartı aldığınız zaman aidat ödemezsiniz. Bu kartları almanız içinde ya kredi notunuz sıfır olacak (daha önce banka çalışması olmaması) ya da belirli bir düzeyde kredi notunuz olması durumda verilmektedir. Aşağıda verdiğimiz bankalardan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

  • Ziraat Bankası öğrenci kredi kartı olan Bankkart Genç Kredi kartı 500 TL limitle verilmektedir.
  • İş Bankası öğrenci kredi kartı İşte Üniversiteli Kart
  • Yapı Kredi bankası öğrenci kredi kartı PLAY Kart
  • Garanti Bankası öğrenci kredi kartı Genç Bonus kredi kartı

Yukarıda sizlere hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi yazımızın altındaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Limitsiz Kredi Kartı Nasıl Alınır adlı sayfamıza giderek bu kredi kartı hakkında bilgi alabilirsiniz. Yazımızı beğendiyseniz ve yararlı bulduysanız sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutmayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu