Ana SayfaBankaEmekli Kredisiİhtiyaç KredisiKonut KredisiTaşıt Kredisi

Halkbank Kredi Başvurusu 2019

Halkbank Kredi Başvurusu yapmak istiyorsanız bu bankanın size özel hazırladığı kampanyaları araştırabilirsiniz. Halkbank dediğimiz zaman aklımıza emekli kredileri gelmektedir. Yalnız bu banka her kesime kredi kampanyası yapan bir bankadır. Sadece kendi maaş müşterilerine daha cazip kampanyalar yapılmaktadır. Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve ipotekli krediler alabilirsiniz. Bireysel ve ticari müşteriler istedikleri zaman kredi başvurusunu bu bankaya yapabilirler. Bu başvuruları yaparken bilmeniz gereken banka politikaları vardır. Bu politikaların başında kredi notu gelir. Kredi notu düşük olan ve bankalardan dolayı icralık olanlar kredilerini alamazlar. Eğer şartlara uygun müşteriyseniz bankanın size özel uyguladığını kampanyalara göz gezdirebilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Son zamanlarda bu bankanın her müşteriye özel olarak verdiği 5.000 TL acil nakit kredisi en çok tercih edilen kredi ürünüdür. %1.10 faiz oranı ile bu krediden yararlanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden veya banka şubesinden acil nakit kredi paketine başvuru yapmanız mümkün. Onaylanan kredinizi aynı gün kullanabiliyorsunuz.

Halkbank İnternetten Kredi Başvurusu

Banka şartlarına uygun müşteri iseniz www.halkbank.com.tr adresinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredide 15.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi imkânı sağlanmaktadır. Ayrıca bankanın 5.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli mini kredi paketi de vardır. Bu kredilere başvuru yaparak acil nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Kredi başvurusunu yaparken muhakkak bilgilerinizi doğru girmelisiniz. Yanlış girilen bilgiler yüzünden krediniz olumsuz sonuçlanabilir.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nedir?

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Belgesi
  • Çalışan kişilerin SGK hizmet dökümü
  • Emekli olanlar için Emekli hizmet dökümü
  • EK gelir varsa evraklar

Bu evraklar ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve özel sektör çalışanı iseniz son 6 ay aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekmektedir. Gelir belgesiz olarak Halkbank kredisi alacaksanız bu bankanın müşterisi olmalı ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusunu yapmalısınız. Bu şekilde bankaya gitmeden anında kredinizi hesaba aktarabilirsiniz. Bu krediyi kullanmanız için internet şifrenizin olması gerekir.

Halkbank Konut Kredisi Başvurusu

Bu bankanın en çok tercih edilen kredisi de Halkbank konut kredisi başvurusu olmuştur. Eğer bir ev almak istiyorsanız ve bu evi konut kredisi destekleriyle almak istiyorsanız yapmanız gereken evraklarınız ile birlikte banka şubesine başvuru yapmaktır. Halkbank konut kredisi kullanacak kişiler banka şartlarına uygun müşteriler ise aldıkları evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi alabilirler. Geriye kalan kısmını bankaya peşinat olarak vereceklerdir. Konut kredisi almak istiyorsanız bankanın ekspertiz değerinin önemli olduğunu bilmeniz gerekir. Çünkü banka sizin aldığınız fiyattan değil ekspertiz değerine göre kredi kullandıracaktır. Ekspertiz ücretini de bankaya peşin olarak konut kredisi kullanacak kişi yatıracaktır. Halkbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerine evraklarınız ile gitmeniz yeterli olacaktır.

Halkbank Konut Kredisi Gerekli Evraklar

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Belgesi
  • Tapu Fotokopisi
  • Kefil varsa kefilin evrakları
  • Kredi alacak kişi evli ise eş rızası (Banka tarafından imzalatılacak)

Bu evraklarınız ile birlikte en yakın Halkbank şubesine gidip kredinizi alabilirsiniz. Kredi başvurusu sonucu 1 – 2 iş günü içinde size bildirilecektir. Olumlu olma durumunda ekspertiz gidecek ve krediniz hazırlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu