İhtiyaç Kredisi

Gelir Belgesiz Kredi En Kolay Veren 3 Banka

24 Ay Vadeli Örnek Kredi Hesabı

Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen kişiler, başvurularını daha önce gelir belgesi beyanında bulunduğu yani bankacılık işlemi gerçekleştirdiği bankayı tercih etmelidir. Aktif Bank gelir belgesiz kredi hizmetinde olduğu gibi gelirinizde bir değişme olmadıysa ve güncellemeniz gerekmiyorsa kredi başvurusu için gelir belgesine ihtiyaç duymazsınız. İnternetten, mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapacağınız kredi başvurusu, kayıtlarda yer alan bilgileriniz göz önünde bulundurularak değerlendirmeye alınır. Kredi notunuza göre belirlenen faiz oranıyla, kullandırılabilecek maksimum limit SMS ile bildirilir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar ve bu bankaların maliyet hesaplamasını içeriğimizde detaylarıyla belirttik. Oranları inceleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Aktif Bank İnternetten Anında Kredi Maliyet Hesaplaması

Kredi başvurusunda bulunurken Aktif Bank müşterisi olmasanız da esnek koşullarda kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Hizmetten yararlanmak için şubeye gitmenize gerek yok. Başvurunuzu Aktif Bank web sitesi üzerinden kısa form doldurarak yapabiliyorsunuz. 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz Aktif Bank, onaylanacak tutarın binde 5’i oranında kredi tahsis ücretini toplam limitten düşecektir. Ayrıca başvuru sahibinin yaşı, kredi tutarı ve vadesine göre değişen oranlarda sigorta primi de yansıtılmaktadır.

Aktif Bank’tan 24 ay vadeli 10.000 TL kredi kullanılması halinde maliyet hesaplaması: “%2,39 faiz oranı, 582,11 TL taksit tutarı, 13.970,58 TL toplam ödeme tutarı ve %41.15 yıllık efektif faiz oranı” şeklinde tanımlanacaktır. Bu tutarda bir krediden 50 TL kredi tahsis ücreti kesintisi yapılacak ve hesabınıza 9.950 TL yatırılacaktır. Aktif Bank yıllık efektif faiz oranı; faiz, vergi ve ücretler dahil edilerek hesaplanmıştır.

ING Bank’tan 5000 TL’nin Üzerinde Limitlere Avantajlı Kredi

Bankanın %1,49’dan başlayan oranlarla sunduğu e-Kredi ürünü, 5000 TL’nin üzerinde limitler için işleme alınıyor. ING Bank ihtiyaç kredisi, müşterinin kredi notuna göre faiz oranını bireysel olarak değerlendirilir. Başvuru sırasında veya olumlu değerlendirildiğinde, onaylanan limite ne kadar faiz teklifi verildiğini görebileceksiniz. 100.000 TL’ye kadar yararlanabileceğiniz krediyi en fazla 60 ay vadeli olarak taksitlendirebilirsiniz. ING Bank müşterisi olmasanız da internetten yapacağınız başvurular 3 dakika içerisinde değerlendirilir. Onay almanız halinde müşteri danışmanı tarafından aranırsınız. İşlemleriniz tamamlandığında adresinize kurye evraklarınızı ulaştırır. Kurye ayrıldıktan kısa bir süre sonra paranız hesabınıza yatırılır.

ING Bank’tan 10.000 TL onay alan krediyi 24 ay vadeli olarak kullanmak isteyen kişi için örnek maliyet tablosu: “%1,49 faiz oranıyla, aylık 516,16 TL taksit tutarı, yıllık %24,34 efektif faiz oranı ve 12.436,40 TL toplam geri ödeme tutarı” şeklinde olacaktır.

Belirtilen kredi faiz oranı örnek olup, başvuru sahibinin kredi notuna göre %1,49’dan başlayan oranlarla kullandırılacaktır. En düşük oran yalnızca 1850 kredi notuna sahip ve 60 ay vade seçeneğini tercih edenler için geçerlidir. ING Bank gelir belgesiz krediye bankanın internet ve mobil bankacılığı veya ING Bank web sitesi üzerinden başvuru yapılabilir.

Enpara’dan 60.000 TL’ye Kadar Belgesiz Kredi

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler Enpara’nın masrafsız, kefilsiz ve belgesiz kredi imkanından yararlanıyor. Avantajlı faiz oranı ve 60 ay vade ile kolay ödeme olanağı sağlıyor. Banka masraf yansıtmadığından, yıllık efektif faiz oranını incelediğinizde oldukça düşük bir oranla karşılaşırsınız. Enpara web sitesi üzerinden başvuru yaparak ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Enpara gelir belgesiz kredi başvurusu sırasında kefil veya herhangi ek bir belge talep etmiyor. Banka müşteriyseniz onaylanan tutar hemen hesaba yatırılır. Şubesiz bankacılık hizmeti veren Enpara’nın müşterisi değilseniz, ön onay aldığınızda banka müşteri danışmanı adresinize gelerek işlemlerinizi tamamlar.

Enpara’nın 24 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması yapıldığında: 527,51 TL aylık taksit tutarı, %1,65 avantajlı faiz oranı, 12.660,40 TL geri ödeme tutarı ve %26,52 yıllık efektif faiz oranı” şeklinde ödeme planı hazırlanır. 171,70 TL sigorta primi limitten düşer ve hesabınıza 9828,30 TL aktarılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu