BankaSenetle Kredi

Gaziantep Senetle Borç Para Veren Yerler

Gaziantep Senetle Borç Para Veren, Senetle Kredi Veren, Senetle Altın Veren Yerler hakkında merak ettiklerinizi bu sayfadaki yazımız sonunda öğrenebilirsiniz. Gaziantep şehrinde yaşayan ve bankalardan kredi alamayan kişiler senetle kredi arayışına girmektedirler. Gaziantep’te borç para arıyorum diyenler senetle kredi veren firmaları merak etmektedirler. Bankalardan kredi ve kredi kartı alamayan kişiler genel olarak borç para arayışına girmektedirler. Sizde eğer bu şekilde bir arayışınız var ise yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Borç Para Arıyorum 2019

Senetle kredi arayan vatandaşlarımız banka sicili bozuk, banka problemi olan, kart kullanmayan, kredi çekemeyen kişilerdir. Bu zor bir durum olsa da bankalar kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bir bankaya gittiğiniz zaman sizi değerlendirmeye alacaklardır.

Bu değerlendirme de kredi notu ve kredi sicilinize bakıldıktan sonra limit oluşturulacak ve ona göre kredi imkânı sağlanacaktır. Eğer bu süreçte geçemezseniz nakit sıkıntınızı bankalardan gideremeyeceksiniz. Bu durumda hemen senetle para veren firmalar ve kuyumcular aklınıza gelmektedir. Gaziantep şehrinde yaşayan kişiler nasıl senetle kredi alabilirler yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Gaziantep’te Banka Dışında Kredi Veren Yerler

Gaziantep ilinde yaşayanlar banka dışında para veren yerleri merak etmektedirler. Bu yerler vardır. Ama herkese ve her başvuru yapana kredi imkânı sağlamazlar. Bu parayı alabilmeniz için de bazı şartlara uygun olmanız gerekmektedir. Senetle kredi veren yerler, borç kredisi verir diye bir mantık yoktur. Senetle kredi veren yerler genel olarak dolandırıcı kişilerde çıkabilir. Bunun için bu konuda sizi uyarmak istiyoruz. Çünkü bu devirde kimse kimseye senet karşılığında durduk yere para vermez. Bu para veren kişiler ya dolandırıcı olabilir, yada tefecilerdir. Tefeciler de sizin üzerinize bir mal olması durumunda kredi imkanı sağlamaktadırlar. Tefecilerden aldığınız para günlük sıkıntınızı geçirse de ileride daha yüksek sıkıntılara kucak açmış olabilirsiniz. Bu yüzden senetle para yerine kredi sicilinizi düzeltme yollarına giderek resmi olarak banka kredisi alabilirsiniz.

Gaziantep Senetle Altın Veren Kuyumcular

Bir diğer seçenek ise altın veren kuyumculardır. Bu kişiler genellikle kendi mahallesinde tanıdıkları kişilere kefil ile birlikte altın verir ve bu altın değeri kadar da senet yaparlar. Limit ise 5.000 TL civarında olabilir. 9 ay vadeye kadar verilen bu borç parada geriye 2 misli ödeme yaparsınız. Bu yöntemde yasal değildir. Bir nevi esnaftan borç para almış gibi değerlendirilirsiniz. Yakınınızda bulunan ve senetle altın veren kuyumcular varsa bu konu hakkında konuşabilirsiniz. Her kuyumcu senetle altın ve senetle para vermez. Bunu da söylemek isteriz.

Yukarıda sizlere Gaziantep senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler verdik. Sizde bu konu hakkında sormak istediklerinizi ve bildiğiniz bilgileri alttaki yorum kısmına paylaşarak bize iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu