Ana SayfaBankaTaşıt Kredisi

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda hayalinizdeki arabayı kredi ile almak isterseniz Finansbank kredi kampanyaları nasıldır bunun hakkında bilgiler vereceğiz. QNB Finansbank tüm müşterilere kredi ihtiyaçlarında anında hizmet veren bir bankadır. Kısacası bu bankayı kredi bankası olarak da tanımlayabiliriz. Hızlı ve kolay başvuru şartları bu bankanın daha çok tercih edilmesinde etkendir. Araba kredisi almak isteyen müşteriler de taşıt kredisi başvurusu yaparak anında kredi sonucunu öğrenmek istemektedirler. Bu sebeple bazı vatandaşlarımız ilk olarak QNB Finansbank taşıt kredisini tercih etmektedirler. Sıfır ve ikinci el taşıt alımlarınızda Finansbank kredisi desteği ile anında hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Özellikleri

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Özellikleri

Bankalardan kredi alacağınız zaman bazı banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerektiğini unutmayın. Özellikle böyle büyük limitli kredilerde ayrıca gelir belgenizin de önemi vardır. Çünkü yüksek limitli krediler hem araba değerine göre hem de sizin ödeme gücünüze göre limitler oluşturulacaktır. Ayrıca bu bankadan kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun ve kredi sicilinizde uygun olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan ve bankalardan dolayı icralık durumu olan kişiler kredi alamazlar. Bu sebeple başvuru yapsanız bile olumsuz sonuçlanacaktır. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu sorgulamayı unutmayın.

Finansbank taşıt kredisinin bir diğer özelliği ise faiz oranlarıdır. Kredi notunuza göre faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi puanı yüksek olan kişiler uygun faizlerle kredi imkanından faydalanacaktır. Net olarak bir faiz oranı söyleyemiyoruz. www.qnbfinansbank.com adresinden detaylı faiz oranları hakkında bilgi alabilirsiniz. Finansbank taşıt kredisi 60 ay vadeli olarak verilmektedir.

Finansbank Araba Kredisi 2019

0 km ve 2.el araç alımlarınızda kredi kullanabilirsiniz. Aracınızın yaşı 5 yaşını geçmemiş olmaması gerekmektedir. Finansbank taşıt kredisini araç değerlerine göre alabileceksiniz. Aracın kasko değerinin ve fatura değerinin %70’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Eğer araç 120.000 TL üzerinde ise bu fiyattan sonra da %50’si kadarına kredi kullanacaksınız. Kısacası bankaya peşinat vermek durumundasınız. Sıfır araçlarda fatura değer, ikinci el araçlarda kasko değeri önemlidir. QNB Finansbank taşıt kredisini TL cinsinden kullanabilirsiniz. 18 yaşının üstünde olan, T.C Vatandaşı olan ve gelir belgesi olan herkes bu krediye başvuru yapabilir.

Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu tarz kredilerde biz başvuru olarak banka şubelerini önermekteyiz. Banka şubelerinden yapacağınız başvuruları daha sağlıklı buluyoruz. Şubeler haricinde resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü kredilerde de zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız banka şubesine gidiniz. Yaptığınız başvurular sonunda olumlu olsa dahi evraklarınız ile banka şubesine gideceksiniz. Bankaya giderken şu evrakları götürmelisiniz.

  • Nüfus Cüzdanı
  • İkametgah Belgesi
  • Gelir Belgesi
  • Sıfır Araç alımı ise Fatura
  • İkinci el araç alımı ise ruhsat fotokopisi

Bu evraklar ile banka şubelerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka kredi esnasında sizden kefil isteyebilir. Bulacağınız kefilin eş rızası olması ve kredi notunun yüksek olması gerekmektedir.

Araba Almak İçin Kredi Alabilirsiniz.

Yukarıda sizlere QNB Finansbank taşıt kredisi başvurusu hakkında bilgiler verdik. Sizde bu kredi başvurusu şartları ile anında araç kredisi alabilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Peşinatsız Vadeli Araba Satan Galeriler sayfasına giderek kredisiz olarak araç alımlarını öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu