Ana SayfaBankaİhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu 2019

QNB Finansbank 5030 SMS kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle bu bankanın politikalarına uygun bir müşteri olduğunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. SMS kredi veren bankalardan en çok tercih edileni tabi ki de QNB Finansbank’tır. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak çok kolaydır. Cep telefonunuzdan bir SMS ile mesaj atıp kredi başvurusu yapabilir ve kredi sonucunuzu da 5 dakika içinde öğrenebilirsiniz. Ülkemizde ilk SMS kredi başvurusu çıkartan Finansbank’ta müşterilerin kredi notu ve kredi siciline göre 50.000 TL’ye kadar ve yine kredi notuna göre faiz uygulayarak 60 ay vadeli olarak hizmet vermektedir. Bu yazımızda sizlere QNB Finansbank SMS kredi başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Kredi Başvurusu İçin Aranan Şartlar Nedir?

Her bankanın olduğu gibi bu bankanın da politikaları vardır. Banka politikalarına uygun bir müşteri grubunda iseniz bu bankadan çok kolay ve hızlı kredi alabilirsiniz. Banka politikalarına uygunlukta ilk sırada yaşınız vardır. 18 yaşının üzerinde ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız durumunda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankaya bildirdiğiniz TC Kimlik numarası sonrasında sizin siciliniz sorgulanacaktır. Bu sorgulamada kredi notuna bakılacaktır. Kredi notu düşük olan kişiler bu bankadan kredi alamazlar. Bu yüzden ilk olarak kredi notunuzu ve kredi sicilinizi bilmeniz gerekir. Eğer kredi kartınızı ve kredi ödemelerinizi düzensiz ödüyorsanız bu banka sicilinize olumsuz etki edecektir. Ayrıca bankalardan dolayı bir icralık durumunuz var ise kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır.

Finansbank Kredi Başvurusu İçin Aranan Şartlar Nedir?

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi

SMS kredi başvurusu yapmak çok kolay. Cep telefonunuzda mesaj atabiliyorsanız veya liranız varsa anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu mesaj ücretli olacağı için lirası olmayan cep telefonu kullanıcıları başvuru yapamazlar. Başvuru yapmak için mesaj kısmına gelerek TCKİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak kolay bir şekilde kredi talebinde bulunabilirsiniz. Yaklaşık 3 – 5 dakika arasında mesaj attığınız cep telefonuna kredinizin sonucu gelecektir. Eğer kredi notunuz çok iyi ise krediniz onaylanacak. Eğer kredi notunuz sınırda ise sizden gelirinizi girerek başvuru yapmanızı isteyeceklerdir. Gelen mesaja sadece gelirinizi yazarak gönderip kredi sonucunu bekleyebilirsiniz. Eğer 2.mesajda onay gelirse bu evraklı kredidir. Ama ilk mesajda onay gelirse bu krediyi gelir belgesiz olarak kullanabilirsiniz.

SMS Kredi Nasıl Kullanılır?

SMS krediyi kullanmak için 2 yol vardır. Eğer bu bankanın müşterisi iseniz hiçbir şekilde banka şubesine gitmeden internet bankacılığı üzerinden kredinizi hesabınıza atabilirsiniz. Bu şekilde evraksız, bankasız, imzasız olarak kredinizi alabilirsiniz. Finansbank müşterisi değilseniz gelen mesaja göre gelir belgeli veya gelir belgesiz en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz olarak onaylanan kredileri banka şubesinden kullanacaksanız bankanın sizin sigorta kaydınıza bakacağınızı bilmenizi isteriz. Eğer sigortanız yok veya çalışmıyorsanız Denizbank SMS Kredi Başvurusu adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Finansbank Kredi Başvuru Sorgulama

SMS kredi başvurusu yaptığınızda %95 sonucu sizin cep telefonunuza gelecektir. Yalnız bazı sistemsel sıkıntılarda ve operatör sıkıntılarında bankalardan mesaj gelmemektedir. Bu durumda da kredi sonucunu öğrenme işlemi yapmak istemektesiniz. Kredi başvuru sonucu sorgulaması yapmak için ilk olarak banka şubelerine giderek başvurunuzun detayını görebilirsiniz. Eğer kredi başvurunuz onaylandıysa şubeden aynı dakikada kullanabilirsiniz. Eğer bankaya gidecek zamanınız yoksa QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 900’ü arayarak kredi başvurusunun ne aşamada olduğunu ve size neden cevap gelmediğini öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık kullanıyorsanız da kredi başvurunuzu takip edebilirsiniz. www.qnbfinansbank.com adresinden de başvuru sorgulama yapabilirsiniz. Bu kolay yöntemler ile başvurunuzun ne aşamada olduğunu, olumlu ve olumsuz sonuçlandığını görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu