Bankaİhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Kredi 2019 (SMS Kredi Başvurusu)

QNB Finansbank kredi başvurusu yapmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda en çok kredi başvurusu yapılan bankalardan biri olan Finansbank ihtiyaç kredisi hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bankalardan ihtiyaç kredisi alacağımız zaman bildiğiniz gibi en kolay ve en hızlı kredi veren bankaları tercih etmekteyiz. QNB Finansbank’ta kolay kredi başvurusu yapılan bankalardan birisidir. Bu bankadan ihtiyaç kredisi haricinde konut kredisi, taşıt kredisi, eğitim kredisi ve emekli kredisi de vermektedir. Sizde bu bankadan kolay başvuru yapabilir ve krediniz onaylandığında gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere QNB Finansbank kredi hakkında bilgiler vereceğiz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi 2019

Öncelikle söylememiz gereken her bankanın bir politikası olduğudur. QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız öncelikle bu bankanın politikasına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bu banka kolay yoldan ve hatta gelir belgesiz kredi veriyor ama, kendi şartlarına uygun müşteriler için bu krediyi vermektedir.

Bu bankanın şartlarının başında kredi notu ve kredi sicili gelmektedir. Eğer sizin de kredi notunuz ve kredi siciliniz kötüyse bu bankadan başvuru yapamaz ya da başvuru yapsanız dahi krediniz olumlu sonuçlanmaz. Bu banka diğer bankalara göre daha ayrı bir kredi notu sistemi uygulamaktadır. Sizin Findeks kredi notunuz 1100 olarak gözükse de bu bankada daha yüksek veya daha düşük gözükebilir. Bunu anlamanız için bankaya giderek başvuru yapmalısınız.

Eğer kredi notunuzun veya kredi sicilinizin yüksek olduğunuzu düşünüyorsanız vereceğimiz kredi başvuru yöntemleriyle anında başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Kredi Faiz Oranları 2019

QNB Finansbank faiz oranları şu an için %1.99 olarak belirlenmiştir. Bu kredi faiz oranı sizin kredi notunuza göre daha da düşebilir. Hatta bu bankadan maaş alıyorsanız, size özel kredi faizlerinden de yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank’tan daha güncel faiz oranlarını öğrenmek için banka şubelerine gidebilir veya resmi internet sitesine girebilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankanın faiz oranları ile kredi hesaplaması hakkında bilgiler verelim.

Finansbank Kredi Hesaplama

Bu bankadan 35.000 TL 36 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere alacağınız kredi miktarına göre aylık ödemenizi hesaplayacağız.

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit
5.000 TL 24 Ay 278 TL
5.000 TL 36 Ay 208 TL
10.000 TL 12 Ay 971 TL
10.000 TL 24 Ay 555 TL
10.000 TL 36 Ay 417 TL
15.000 TL 24 Ay 832 TL
15.000 TL 36 Ay 625 TL
20.000 TL 24 Ay 1.110 TL
20.000 TL 36 Ay 834 TL
25.000 TL 24 Ay 1.387 TL
25.000 TL 36 Ay 1.042 TL
30.000 TL 24 Ay 1.665 TL
30.000 TL 36 Ay 1.251 TL
35.000 TL 12 Ay 3.398 TL
35.000 TL 24 Ay 1.943 TL
35.000 TL 36 Ay 1.460 TL

QNB Finansbank Kredi Başvurusu SMS         

QNB Finansbank’ın kredi başvurusu yapmak isteyenler için ilk tercih SMS kredi başvurusudur. Bu kredi başvurusu çok kolaydır. Cep telefonunuzdan mesaj kısmına girip sadece T.C Kimlik numaranızı yazıp 5030’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. 5 Dakika içersin de sonucu mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Eğer krediniz onaylandıysa kimliğinizi alarak en yakın banka şubesine giderek isterseniz bireysel müşteri temsilcisinden isterseniz de gişelerden onaylanan kadarını kullanabilirsiniz. Bu krediyi gelir belgesiz olarak vermektedirler. Finansbank onay gelen mesajdan daha fazla kredi çekmek isteyenlere ise, gelir belgeleri ile kredi başvurusunda bulunabilirler. Şimdi sizlere diğer başvuru yöntemleri hakkında bilgiler verelim.

Finansbank Başvuru Yöntemleri Nelerdir?

SMS kredi haricinde bu bankaya daha başka yöntemler ile de başvuru yapabilirsiniz. Ama eğer gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS kredi başvurusu ilk tercihiniz olmalıdır. Bu bankadan banka şubelerinden yapacağınız kredi başvurusu için gelir belgesi götürmeniz gerekecektir. Bunun için istenilen belgeler şunlardır.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir belgesi
  • İş yerinize Ait İmza Beyannamesi
  • İkametgâh Belgesi

Bankaya gittiğinizde evraklarınızı yetkili personele verdikten sonra anında kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Krediniz onaylanırsa da anında kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde yukarıda da söylediğimiz gibi en fazla 36 ay vade yapılmaktadır. 60 ay vadeli kredi istiyorsanız tıklayınız.

QNB Finansbank’tan ayrıca ATM üzerinden, Çağrı Merkezi numarası olan 0850 222 0 900 numaralı telefondan anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanırsa şubeye giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Finansbank Telefon Kredisi

QNB Finansbank ile Turkcell aracılığı ile yapılan anlaşma sonucu telefon kredisi verilmektedir. Aldığınız cep telefonunuz Turkcell mağazalarında Finansbank kredisi ile alabilir ve hiç nakit vermeden cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Bu kredi başvurusunu yapabilmeniz için bir Turkcell mağazasına gidip telefonu beğenmeniz yeterli olacaktır. Eğer kredi siciliniz ve kredi notunuz uygunsa cep telefonu kredisini alabilirsiniz. Son güncellemelerden sonra cep telefonlarını en fazla 12 ay vade ile verildiğini de söylemek isteriz.

Finansbank Online Kredi Başvurusu

Eğer bankaya gitmek istemiyorsanız ve kredinizi anında hesabınızda görmek istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Bu bankanın müşterileri internet bankacılığı ve mobil şubeden 20.000 TL’ye kadar anında kredi başvurusu yapabiliyorlar. Sizde bu bankadan internet bankacılığı şifresi oluşturduysanız mobil şubeye girerek krediler bölümünden anında başvuru yapabilirsiniz. Kredinizi üstelik 7 gün 24 saat istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatar.

QNB Finansbank Eğitim Kredisi 2019

İhtiyaç kredisi almak isteyen öğrencilere bu banka özel kampanya yapmıştır. 5.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli eğitim kredisi başvurusunu sadece şubelerden yapabiliyorsunuz. Bu krediyi aldığınızda ertelemeli olarak da ödeme yapabiliyorsunuz. 3 ay erteleyerek kredi taksitlerine 90 gün sonra başlayabilirsiniz.

Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

QNB Finansbank kredi başvurusunu SMS ile yaparsanız anında size geri dönüş olacaktır. Eğer sistemsel bir hata olduysa bazı yöntemlerle kredi başvurusu sonucunu öğrenebilirsiniz.

Başvurunuzu yaptınız ve sonucu öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

  • 444 0 900 veya 0 850 222 0 900 müşteri hizmetleri numarasını arayarak başvuru sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. TC Kimlik numaranız ile cep telefonunuzu verdikten sonra kolayca kredi sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.
  • Banka şubelerine giderek kolayca başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Banka personeline kimliğinizi verdikten sonra kredi başvuru sonucunuzu size söyleyecektir. Eğer krediniz onaylandıysa anında kullanabilirsiniz.
  • Bu bankanın müşterisiyseniz internet bankacılığına girerek veya mobil şubeyi kullanarak kredi başvuru sonucu öğrenebilirsiniz. Eğer krediniz onaylandıysa bu platform üzerinden de hızlıca hesabınıza atabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kart Başvurusu

Bu bankadan kredi aldığınız zaman banka size kredi kartı da verecektir. Tabi bu sizin isteğinize bağlıdır. Eğer kredi kartı isterseniz kredinizi kullandığınızda hemen basılıp şube üzerinden teslim edilir. Bu kredi kartı CardFinans özellikli bir kredi kartıdır. Sizde bu kredi kartını aldıktan sonra üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde puan kazanabilir ve bu puanları daha sonra alışverişinizde kullanabilirsiniz. Bu kredi kartına başvuru yapmak ve özellikleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Başvurunuzu yaptınız ve sonucunu merak ediyorsanız QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Burada size kredi kartı başvurusu ve kredi kartı başvuru sonucu öğrenmesi yapabilirsiniz.

Yazımızda sizlere Finansbank Kredi 2019 hakkında bilgiler verdik. Sizde bu kredi başvurusunu söylediğimiz yöntemlerle yapabilirsiniz. Bu konu hakkında söylemek istedikleriniz varsa aşağıda yorum bırakabilir ve daha fazla kişiye erişmesi için yazımızı paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu