Bankalar

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma İşlemi bankanın size sunduğu yöntemlerle kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bankalarda artık hızlı bir şekilde işlem yapmak istiyorsanız bankaya bile gitmeden internet üzerinden birçok bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Finansbank internet şubesi ile isterseniz internet bankacılığından isterseniz de mobil şubeden kolayca bankacılık işlemlerinizi 7 gün 24 saat yapmanız mümkündür. Bu işlemleri yapabilmek için banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ayrıca banka müşterisi olup internet bankacılığı şifresi oluşturarak bu platformlara girebilirsiniz. Bu yazımızda size Finansbank internet bankacılığı şifre alma işlemi nasıl olur bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Teknolojiyi çok iyi bilmeseniz de dahi bu uygulamalardan kolayca hiç yorulmadan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank müşterisi olmanız durumunda bankanın size verdiği yöntemlerle anında şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bazı adımları uygulayarak kolay bir şekilde Finansbank internet şifresi oluşturmanız mümkündür. Bunun için ilk olarak resmi internet sitesine girmeniz gerekmektedir. www.qnbfinansbank.com.tr adresine girdikten sonra sağ üst bölümdeki FİNANS ŞİFRE AL bölümüne tıklamanız gerekmektedir.

Bu bölümü tıkladıktan sonra karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfadaki seçeneklerden Finans Şifre yazan seçeneğe tıklamanız gerekmektedir. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra karşınıza Kredi kartı, Banka kartı veya hesap numarası seçenekleri çıkacaktır. Hangisi ile işlem yapmak istiyorsanız bu işlemi seçmeli ve istenilen bilgileri girmelisiniz. Bilgileri doğru girdikten sonra şifre alma işleminizi bitirebilirsiniz. Şifre alma işlemi onaylanması için sizin bankaya kayıtlı olan cep telefonunuzun yanınızda olması gerekir. Çünkü doğrulama kodları ve şifreniz buraya gönderilecektir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri İle İnternet Şifresi Alma

Eğer internet üzerinden değil de cep telefonunuzla arayarak işlem yapmak istiyorsanız 0 850 222 0 900 numaralı Finansbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak da şifre alma işlemi yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisinin doğrulamak adına size soracağı soruları doğru cevapladığınız takdirde şifreniz bankaya kayıtlı olan cep telefonunuza gelecektir. Eğer bankaya kayıtlı olan cep telefonunuz değişti ise en yakın şubeye giderek güncelleme yapabilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı Telefon Şubesi

Finansbank QNB ismi ile birlikte hizmet vermeye başladığından beri kaliteli ve güvenli bankacılık hizmetlerine daha da önem vermektedir. QNB Finansbank internet bankacılığı işlemlerinizi telefon üzerinden yapabilirsiniz. Bankanın internet bankacılığı şifresini aldıktan sonra bu şifre ile isteseniz internet sitesinden isterseniz de mobil şubeden kolayca işlem yapabilirsiniz. Her ikisi içinde şifre aynısı olacaktır. İnternet bankacılığı telefon şube veya mobil şube ile yapacağınız birçok işlem bulunmaktadır. Bu işlemlerden başlıca ve önemli olanları şunlardır.

 • Bankalar arası EFT İşlemi yapabilirsiniz.
 • Hesaplar arası Havale işlemi yapabilirsiniz.
 • Hesap hareketlerinizi, gelen ve giden paralarınızı istediğiniz zaman görebilirsiniz.
 • Döviz hesabı veya Altın hesabı açabilir ve bunun takibini yapabilirsiniz.
 • Kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
 • Kredi ve kredi kartı ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • Vergi ödemeleri, kurum ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Bireysel emeklilik ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • Elektrik, Su, İnternet, Televizyon ve Telefon faturalarını ödeyebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir ve cep telefonunuza istediğiniz zaman lira veya tarife yükleyebilirsiniz.
 • E-devlet sistemine giriş yapabilir ve kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Bu ve bunlara benzer pek çok bankacılık işlemlerini İnternet bankacılığından yapabilirsiniz. QNB Finansbank internet bankacılığı şifresi alarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi Başvurusu

İnternet bankacılığı veya mobil şube üzerinden kredi başvurusu yaptığınız zaman onaylanan kredinizi bankaya gitmeden anında hesaba atabiliyorsunuz. Sadece ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuza göre değerlendirilecek olan kredi başvurusunda 60 ay vadeye kadar vade belirleyebilir ve kendi ödeme tablonuzu kredi kullanmadan önce görebilirsiniz. Kredinizi 7 gün 24 saat istediğiniz zaman, nakit ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Krediniz bankada olan hesabınıza gelecektir.

Yukarıda sizlere Finansbank internet bankacılığı hakkında bilgiler verdik. Sizlerde eğer bu bankadan şifre alamadıysanız Finansbank iletişim numarası 0 850 222 0 900 arayarak sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Eğer ticari hesabınız var ise Finansbank kurumsal internet şubesi hesabı açtırmanız ve şifre almanız gerekmektedir. QNB Finansbank Kredi Başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu