Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler 2019 | uygunhibekredi.com

Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler 2019

Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler 2019

Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler devamlı müşteriler tarafından merak edilen bir kredi çeşididir. Faturalı hatta kredi veren yerler var mıdır? Faturalı hat kullanıyorum kredi alabilir miyim? Başvuru şartları ve nereye başvuru yapılır bunun hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Son yıllarda oldukça popüler olan bir kredi türü faturalı hatta kredidir. Sizde bankalardan faturalı hattınıza kredi alabilirsiniz. Bunun için faturalı hat sahibi olmanız yetiyor. Ayrıca bazı şartlara da uymanız gerekmektedir. Faturalı hatta kredi alma işlemi aslında telefon alma işlemidir. Şimdi sizlere bu kredi hakkında bilgiler vereceğiz.

Faturalı Hatta Kredi 2019

Faturalı hat almak isteyenler için herhangi bir kurum veya banka yoktur. Öncelikle bunu söylemek istiyoruz. İnternet üzerinde bir çok reklam görebilirsiniz. Bu reklamlarda sizlere kredi verileceğine dair açıklamalar yapılmaktadır. Bu açıklamalarınızın ziyadesinde de paralar istenmektedir. Her kuruma ve kuruluşa güvenmemenizi öneririz.

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Faturalı hatta kredi almak için operatörünüzden cep telefonu alacaksınız. Bunun için faturanızı son 6 aydır düzenli olarak ödemeniz gerekmektedir. Aldığınız cep telefonunu kutusunu açmadan nakde çevirebilirsiniz. Bu şekilde acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu şekilde aldığınız cep telefonu taksitini faturanıza yansıyacak ve fatura tarihinde aldığınız paranın taksitini ödeyebileceksiniz.

Faturalı Hatta Ne Kadar Kredi Çıkar?

Bu durum tamamen sizin fatura ödemeniz ile alakalıdır. Eğer faturalarınızı düzenli ödüyor ve yüksek ödüyorsanız alacağınız telefon modeli de yüksek olacaktır. Bu durumda daha çok paranız olabilir. Düzenli bir ödemesi olan bir vatandaşın en az 5.000 TL’lik bir cep telefonu alabileceğini söyleyebiliriz. 5.000 TL’lik cep telefonunu en fazla 12 takside bölebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken faturalı hatta kredi dolandırıcılığı kurbanı olmayın. İş yaptığınız yerlerin adresi ve referanslarının olduğunu araştırmadan bu işlemi yapmayınız. Bu gibi durumlarda gelen şikâyetler telefonun değerinin altında bir telefon alınması ve sizin haberiniz olmadan 2 telefon alınması durumudur. Böyle bir şeyle karşılaşırsanız ve sözleşmeleri okumadan imzalarsanız bu paraları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bunun için güvenilir yerler ile çalışmanızı öneririz.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hattına Kredi

Bu üç operatör kullanan kişilerde cep telefonu fatura tarifeleri üzerine kredi başvurusu yapabilirler. (Telefon başvurusu) Bu şekilde onaylanan cep telefonunuz kadar parayı firmadan alabilirsiniz. Eğer bu firma size bu işlemi yapmıyorsa onların sizi yönlendireceği yerler vardır. 5.000 TL’lik bir telefonu hiç kutusunu açmadan 100 TL aşağıya firmalara satabilirsiniz. Hattınız üzerinden telefon alıp almadığınızı müşteri hizmetleri numaralarından öğrenebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hattına Kredi Başvurusu Yapabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri numarası 532, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası 444 1 444, Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası 542 olarak bilinmektedir. Kendi hattınız üzerinden müşteri hizmetlerinizi arayabilir ve telefon alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bankalar Üzerinden Hattıma Kredi Alabilir miyim?

Bankalar üzerinden faturalı hatta kredi alamazsınız. Ama bazı operatörler bankalar aracılığı ile sizlere cep telefonu kredisi vermektedir. Örneğin turkcell QNB Finansbank anlaşmalı cep telefonu kredisi vermektedir. Bu kredileri almak için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Ayrıca bazı mağazalarda da cep telefonu kredisi alabilirsiniz. Vatan Computer kredisi, MediaMarkt kredisi, Teknosa Kredisi gibi kredilerle cep telefonunuzu para vermeden bu mağazalardan alabilirsiniz. Ama bu kredileri kullanmanız için kredi sicilinizin ve kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir.

Yukarıda sizlere faturalı hatta kredi imkanı hakkında bilgiler verdik. Sizde bu şekilde operatörlerinizle irtibata geçerek faturalı hattınıza cep telefonu alabilir ve bu telefonu paraya çevirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir