Ev Hanımlarına Kredi 2019 (Tüm Bankalar) | uygunhibekredi.com

Ev Hanımlarına Kredi 2019 (Tüm Bankalar)

Ev Hanımlarına Kredi 2019 (Tüm Bankalar)

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar her yıl olduğu gibi 2019 yılında da en çok aranan kelimelerden birisidir. Eğer sizde bir iş yerinde çalışmıyor ve kredi almak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilir ve şartlara uygunsanız bankalardan gelir belgesiz olarak kredi alabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için bazı şartlar vardır. Ayrıca ev hanımlarına kredi veren banka sayısı oldukça azdır. Her banka bu krediyi vermemektedir. Eğer ihtiyaçlarınız doğrultusunda bankalardan kredi almak istiyorsanız ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Ev hanımlarına taşıt kredisi veya ev hanımlarına konut kredisi verilmemektedir. Çünkü bu tarz krediler gelir belgeli kredilerdir. Şimdi sizlere kredi alabileceğiniz bankaları söyleyelim.

Ev Hanımlarına Kredi 2019

Öncelik olarak bilmeniz gereken, ev hanımları kredi alabilmeleri için belirlenmiş bir kredi notu olması gerekmektedir. Ev hanımı olup daha önce hiç banka çalışması yapmamış kimse kredi başvurusunda bulunursa olumsuz cevabı alacaktır. Çünkü bu kişilerin kredi notu SIFIR olarak bilinmektedir. Kredi notunuz yüksek ve kredi sicilinizin temiz olması durumunda bankalardan kredi alabilirsiniz. Ev hanımları bu kredi notunu oluşturmak için kredi kartı kullanması gerekmektedir. Yazımızın sonunda ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Postaneden Ev Hanımlarına Kredi Verilir mi?

Postane üzerinden ev hanımlarına kredi veren banka yoktur. Ancak aktifbank ev hanımlarına kredi vermektedir. Aktifbank’ın N-Kolay kredi başvurusunu yaparak düşük kredi notunuz olsa dahi yüksek faizle 30.000 TL’ye kadar nakit imkanından yararlanabilirsiniz. Bu kredi başvurusu tamamen internet üzerinden yapılmaktadır. PTT üzerinden sadece onaylanan kredinizi alabilirsiniz. Bu yüzden internet üzerinden başvuru yapıp sonucunu bekleyiniz. www.nkolaykredi.com.tr adresinden kredi başvurunuzu formu doldurarak yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2019

Ev hanımlarına kredi veren bankalar ülkemizde genel olarak baktığımız zaman hızlı başvuru yapan ve anında sonuç veren bankalardır. Gelir belgesiz olarak kredi kullanacağınız için internet üzerinden veya SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kamu bankaları ev hanımlarına kredi vermemektedir. Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi başvurusu yapmak istiyorsanız KOSGEB destekli kredileri araştırmanız gerekmektedir. Sayfamızda bulunan devlet destekli kadınlara teşvik kredisi detayları için tıklayınız.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS kredi ile bu banka ev hanımlarına, öğrencilere ve çalışmayan kişilere 55.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Bunun için yukarıda belirttiğimiz kredi siciline uygun müşteri olmanız gerekir. Eğer uygun görüyorsanız cep telefonunuzdan KREDİM boşluk TCKİMLİK yazarak 3280’e mesaj atabilirsiniz. Kredi başvurunuz yapılacak ve onaylanan kredi miktarını 60 ay vadeye kadar istediğiniz Denizbank şubesinden sadece kimliğinizle kullanabileceksiniz.

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Finansbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, SMS ve internet bankacılığından anında gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirsiniz. İlk olarak ne kadar kredi alabileceğinizi SMS ile öğrenebilirsiniz. TC Kimlik numaranızı 5030’A MESAJ atarak kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan tutarı internet bankacılığından bankaya gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. QNB Finansbank kolay kredi veren bankalardan bir tanesidir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Ev hanımlarına kredi kadar kredi kartı veren bankalar da merak edilmektedir. Ev hanımlarına kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bazı bankaların internet üzerinden kredi kartı başvurularını yapabilirsiniz. Özellikle Akbank, Odeabank, İş Bankası, Yapı Kredi ve Denizbank kredi kartı başvurularını yaparak ilk olarak kredi kartı alabilir ve bu kredi kartını düzenli kullanarak kendinize yeni bir kredi sicili oluşturabilirsiniz. Daha sonra yukarıda verdiğimiz bankalardan veya kredi kartınızın olduğu bankanın internet bankacılığından bankaya gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Kredi kartlarınızı düzenli ödeme yaparsanız zaten banka size yeni bir kredi limiti tanımlayacaktır.

Yukarıda sizlere ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalar haricinde Akbank, CepteTEB, Odeabank, ING Bank ve İş Bankası (İŞCEP) üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Gelir Belgesiz kredi veren diğer bankaları merak ediyorsanız tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir