Ana SayfaBankalarKredi Kartı

Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı Veren Bankalar hangileridir? Bu konu hakkında merak ettiklerinizi yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. Günümüzde kredi kartı kullanımı tavan yapmış durumdadır. Artık her ihtiyacımızı neredeyse kredi kartı ile yapar olduk. Günlük ihtiyaçlarımızı da ev hanımları karşıladığı için kendilerine kredi kartı almak istemektedirler. Ev hanımları da maddi ihtiyaçları için bankalara kart başvurusu yaptıklarında gelirleri olmadığı için kredi kartı sahibi olamıyorlar. Ama bu her banka için geçerli değildir. Bazı bankalardan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Hatta bazı bankalar ev hanımlarına özel kredi kartı vererek daha hızlı kart vermektedirler. Şimdi sizlere kredi kartı nasıl alınır ve hangi bankalara başvuru yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı

Eski yıllarda kredi kartı almak çok kolaydı. Bu şekilde herkese verilen kredi kartları ödenmediğinde bankaların çok zararına olmuştu. Bu duruma el atan devlet bazı şartlar getirerek herkese kredi kartı verme durumuna engel olmuştur. Artık kredi kartı almak zor bir iştir. Siciliniz de iyi olsa, düzenli kartta kullansanız bankalar sizlere kredi kartı vermeyebilir. Ama bazı bankalar arada yaptıkları kampanyalarla aynı gün içinde kredi kartı onayı verebiliyorlar. Bu kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz. Bu bankalar sicili iyi olan herkese kredi kartı vermektedir. Sizde eğer siciliniz iyi ise kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Yukarıda da söylediğimiz gibi bankadan kredi kartı almanız için sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Ayrıca kredi notunuzun da belirli bir seviyede olması durumunda ev hanımları kredi kartı alabilirler. Bu durumda ilk olarak kredi notunuzu öğrenmeniz olacaktır. Eğer daha önce hiçbir banka ile çalışmadıysanız ve kredi notunuz oluşmadıysa da düşük limitli kredi kartı alabilirsiniz. Bu aldığınız kredi kartını düzenli ödedikten sonra limitinizi arttırabilir veya başka bankadan da kart alabilirsiniz. Ev hanımlarına verilen kredi kartı limitleri 500 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir. Düzenli ödemeler sonrasında banka limitinizi arttırabilir.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank ev hanımlarına kredi kartı veren bir bankadır. Eğer banka siciliniz uygunsa burayı tıklayarak internet sitesinden direk kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredi kartınız adresinize gönderilecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz. Denizbank sizlere bonus özellikli bir kredi kartı gönderecektir. Yapacağınız tüm alışverişlerde bonus puan kazanabilir ve bonus özel üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası’da Combo kart adında ev hanımlarına kredi kartı vermektedir. Ziraat bankası kredi kartını almak istiyorsanız daha önce bir kredi kartı kullanmanız gerekmektedir. Bu kredi kartına sms başvurusu yapabilirsiniz. COMBO yazıp TC Kimlik numaranızı 4757’ye mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz. Kredi karti başvurunuz değerlendirilip size sms yoluyla cevabı söylenecektir.

TEB Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu

TEB kredi kartı BONUS, ev hanımlarına da verilmektedir. Bu kredi kartını alabilmeniz için kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Kredi kartı başvurunuzu buradan yapabilirsiniz. Kartınız onaylandığında size sms ile bildirilecek ve genel merkezden aranacaksınız. Bonus özellikle gelecek olan bu kredi kartında yaptığınız alışverişlerde bonus puan kazanacaksınız.

Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Finansbank kredi sicili iyi olan ve kredi notu yüksek olan ev hanımlarına anında kredi başvurusu yapmaktadır. Ayrıca bu kredi kartı başvurunuzu şubelerden yaparsanız kartınız onaylanır onaylanmaz size verilecek ve aynı saatte kullanıma başlayabileceksiniz. Finansbank sizlere cardfinans özellikli kart verecektir. Cardfinans özellikli kart ile tüm üye işyerlerinde yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Kredi kartına online başvuru yapmak istiyorsanız tıklayınız.

Yukarıda sizlere ev hanımlarına özel kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu kredi kartlarını düzenli kullandıktan sonra kredi ve daha başka kredi kartları alabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Bir önceki konumuz Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar sayfasına giderek bu kartlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu