Ana SayfaBankalarKredi Kartı

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru yaptıktan sonra ne kadar sürede evime teslim edilir? Bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Enpara.com bildiğiniz gibi QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık için açtığı bir kurumdur. Ayrıca ülkemizdeki ilk dijital bankadır. Enpara.com dediğimiz zaman aklımıza masrafsız bankacılık gelmektedir. Bu bankadan internet üzerinden işlem yapabiliyor ve tüm yaptığınız işlemlerden hiçbir şekilde masraf alınmamaktadır. Büyük bir aktif müşteri portföyü olan enpara.com hem bankamatik kartı hem de kredi kartı hizmeti vermektedir. Enpara.com kredi kartı alan kişiler yıllık aidat ödemezler. Ayrıca yapacakları alışverişlerde taksitli alışveriş yapabilir, kartınız limiti dahilinde nakit avans çekebilirsiniz. Şimdi sizlere Enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu 2019

Enpara üzerinden kredi kartı alırsanız ve 2 yıl boyunca bu kredi kartını düzenli olarak kullanırsanız 100 TL ve üzeri kredi kartı aidatı kazanacaksınız. Kredi kartı aidatı kazanmak istiyorsanız enpara bireysel müşterisi olmanız gerekir. Kartınızı aldıktan sonra her yıl 10 TL üzeri 10 adet işlem yapmanız gerekir.

Eğer bu kredi kartını almak istiyorsanız enpara.com resmi internet sitesine girerek kredi kartı başvuru formunu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu kredi kartı başvurunuzu tamamladıktan sonra ömür boyu aidatsız kredi kartı kullanımına başlayabilirsiniz. Kredi kartınız onaylandıktan sonra adresinize kartınız teslim edilecek ve kart ödemelerinizi QNB Finansbank ATM’lerinden kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Enpara.com Müşterilerine Özel İndirimler

İster banka müşterisi olun, isterseniz de kredi kartı sahibi olun bu bankadan size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Enpara müşterileri Netflix ve Spotify ödemelerinde her ay %50 indirimle ödeme yapabilmektedir. Kidega sitesinden kitap alımı yaparsanız anında 10 TL indirim ve hediye kitap kazanabilirsiniz.

Mevduat hesabı açmak isteyen müşteriler için ise yüksek faizlerle mevduat faizi uygulanmaktadır. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu kredi kartı başvurusunda bulunan ve kartını düzenli ödeyen kişilere banka anında online kredi imkanı da tanımaktadır. Kredi ihtiyacınız olduğunda bankasız olarak onaylanan kredinizi anında hesaba atabilirsiniz.

Kredi Kartı Almak İçin Kredi Notu Önemli mi?

Bu soruyu kendinize soruyorsanız evet önemlidir. Bankalardan kredi kartı ve kredi aldığınız zaman ilk olarak sizin kredi notunuza göre değerlendirme yapacaklardır. Kredi notu düşük olan kişiler sadece banka hesabı açtırabilirler. Kredi kartı almanız için banka sicilinizin iyi ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Kredi Kartı Ne Zaman Onaylanır?

Eğer bu banka üzerinden internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yaparsanız size SMS ile bilgilendirme gelecektir. Ayrıca eğer bu bankanın internet bankacılığı ve mobil bankacılığını da kullanıyorsanız kredi kartı başvurusu yapabilir ve kredi kartı başvurunuzu takip edebilirsiniz. Onaylandığında adresinize kartınız 7 gün içinde gönderilecektir. Bu takibi de internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Eğer enpara müşterisi değilseniz masrafsız bankacılık hizmeti olan bu bankayı kullanarak kolay bir şekilde hesap açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu