Bankaİhtiyaç Kredisi

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 (Hızlı Başvuru)

En kolay kredi veren bankalar başvurularını genel olarak SMS veya internet üzerinden online yaparak hizmet vermektedirler. Kolay kredi almak isteyenler bankaların şartlarına uygun olurlarsa ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıkları gün kredisini de kullanabilirler. Acil nakit ihtiyaçlarında bankalardan hızlı bir şekilde kredi almak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda en kolay kredi veren bankalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Diğer yazılarımızdan olan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar makalemizi de okuyarak bu bankalara da hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Kolay ve Zahmetsiz Kredi Veren Bankalar

Bu bankalardan hızlı ve aynı gün kredi almak isterseniz banka politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerektiğini de bilmelisiniz. Kredi notundan ziyade bankalar kredi sicillerinin de temiz olması durumunda otomatik onay vermektedir. Yazımızda sizlere en kolay kredi başvurusu hangi bankalardan yapılır ve hangi bankalardan kolay bir şekilde kredi alabilirsiniz, bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi veren bankaları arayan müşterilerin bir diğer amacı ise kefilsiz kredi veren bankalardır. Şubeye gitmeden kredi alabileceğiniz gibi, onaylanan kredinizi kefilsiz, evraksız da kullanabilirsiniz. Yukarıda da söylediğimiz gibi bu durum için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Kredi Notu Sorgulama yazımızı okuyarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Eğer şubeye gitmeden kredi almak istiyorsanız, çalıştığınız bankanın İnternet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir. Eğer çalıştığınız bankada, yani bir hesabınızın olduğu bankada internet bankacılığı şifreniz yoksa şubeden veya müşteri hizmetlerinden kolayca bu işlemi yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığına girdikten sonra krediler bölümünde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Her bankanın faiz oranı ve başvuru şartları farklıdır. Verdikleri limitlerde banka şubelerine göre değişmektedir. Her banka online olarak kredi vermemektedir. Şimdi sizlere internet bankacılığı üzerinden hızlı kredi veren bankaları söyleyelim. Bu bankalardan yaptığınız başvurularda onaylanan krediniz anında hesabınıza aktarılacaktır.

  • Akbank Direkt Kredi
  • ING E-Kredi
  • QNB Finansbank Online Kredi
  • Yapı Kredi Bankası Online Kredi
  • Aktif Bank n-kolay Kredi
  • Enpara Online Kredi
  • CepteTEB Online Kredi
  • İş Bankası İŞCEP Kredi

Bu bankalarda hesabınız varsa online olarak başvuru yapabilirsiniz. Passolig kartınız varsa Aktifbank başvuru yapabilirsiniz.

SMS Kredi Veren Bankalar

En kolay kredi dediğimiz zaman hepimizin aklına tabi ki SMS kredi gelmektedir. SMS kredi ile anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS kredi veren bankalar Odeabank, Finansbank, Denizbank, TEB ve Fibabanka’dır.

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu

Cep telefonunuzdan mesaj kısmına gelip TCKİMLİK numaranızı 5030’a atarak kolay başvuru yapabilirsiniz. 30.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli krediniz için başvuru yapmış olacaksınız. Onaylanan kredinizi isterseniz online olarak internet bankacılığından isterseniz de  banka şubelerine giderek kimliğinizle kullanabilirsiniz. Bu krediye başvurmak istiyorsanız en az 1200 kredi notunuzun olması gerekmektedir.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak verilmektedir. Sizde eğer Denizbank SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan KREDİM yazıp boşluk bırakın TCKİMLİK yazıp 3280’e mesaj atın. Anında kredi cevabınız cep telefonunuza gelecektir. Onaylanan kredinizi de en yakın Denizbank şubesinden sadece kimliğinizle, gelir belgesiz olarak kullanabileceksiniz.

ODEABank SMS Kredi Başvurusu

Odeabank sms kredi başvurusu yaparak anında kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. 20.000 TL’ye kadar verilen bu krediye başvurmak için NAKİT yazıp boşluk bırakın TCKİMLİK numaranızı 8444’e mesaj atınız. Daha sonra kredi başvurunuz yapılacak ve onaylı olması durumunda anında Odeabank Müşteri Hizmetleri tarafından aranacaksınız. Kredinizi kullanmak için Odeabank şubesine gidebilirsiniz.

ATM’lerden Kredi Başvurusu Yapılır mı?

Bazı banka ATM’lerinden kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kartlı işlem veya kartsız işlem menüsünde başvurular sekmesini görüyorsanız TCKİMLİK ve CEP telefonunuzu girdikten sonra kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank, İş Bankası, TEB, Garanti Bankası, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Finansbank ve Denizbank ATM’lerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Yukarıda sizlere en kolay kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan dediğimiz yöntemlerle başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bir diğer yazımız olan SMS Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak bu bankalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu