Emeklilere En Düşük Faiz Uygulayan 7 Banka Önerisi | uygunhibekredi.com

Emeklilere En Düşük Faiz Uygulayan 7 Banka Önerisi

Emeklilere En Düşük Faiz Uygulayan 7 Banka Önerisi

Emeklilere özel uygun faiz seçeneklerine sahip 7 banka tavsiye etmekteyiz. Bu bankalardan bazıları sadece emeklilere özel ihtiyaç kredisi sunarken bazıları ise cazip faiz seçenekleri sunmaktadır. Emeklilere özel olarak sunulan kredilerde genellikle emekli maaşını o bankadan alma şartı konulmakta. İşte emeklilere önerebileceğimiz 7 banka;

 • Halkbank Mutlu Emekli
 • Ziraat Bankası Emekli Artısı
 • Denizbank Emekli Özel İhtiyaç Kredisi
 • Şekerbank Emekli Kredisi
 • Aktif Bank Emekliye İhtiyaç Kredisi
 • QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi
 • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Halkbank ile Emekliler Mutlu

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi sadece maaşını Halkbank’tan alan emeklilere ve maaşını Halkbank’tan almayı taahhüt eden kişilere özel olarak sunulan bir kredidir. 75.000 TL ye kadar ihtiyaçlarınızı karşılama imkanına sahip olduğunuz bu kredide 60 ay vade seçeneği de sunuluyor. Aylık %1,80’ten başlayan faiz oranları sunulan bu kredide ister tahsis ücreti ödeyerek ister ödemeyerek Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kapsamında ödemelerinizi aylık eşit taksitler halinde, artan ve azalan taksitler halinde, 3 ayda bir eşit taksit imkanı ve serbest ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızı ise SMS veya en yakın Halkbank şubesi üzerinden yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isteyen emekliler 3452’ye “EMEKLI” yazıp arada boşluklar bırakarak T.C Kimlik numaralarını, aylık gelirlerini ve ne kadar (EMEKLI 33333333333 3333 20000) istediklerini yazıp göndermeliler.

Ziraat Bankası Emekli Artısı

Ziraat Bankası Emekli Artısı Kredi Paketi maaş ödemesini buradan alan emeklilere özel olarak sunulmaktadır. Emeklinin Artısı Kredi Paketi kapsamında konut kredisi ve ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirsiniz. Aylık %1,80’den başlayan faiz fırsatıyla sunulan bu hizmette başvurular sadece Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapılmaktadır. Emekliye özel ihtiyaç kredisi kapsamında 100.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı 60 ay vade seçeneği ile rahatça karşılayabilirsiniz. Konut kredisi kapsamında kredi çekeceksiniz vade seçenekleri 120 aya kadar çıkabilmektedir. Ayrıca bu kredide tahsis ücreti ve sigorta ücreti alınmaktadır.

Şekerbank Emekli Kredisi

Şekerbank emekliye özel krediden emekli maaşlarını Şekerbank’tan alan müşteriler faydalanabilmektedir. Bu kredi kapsamında 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız ayda %2,09’dan başlayan faiz oranları ile size sunuluyor. 60 ay varan vade seçeneklerinin sunulduğu emekliye özel ihtiyaç kredisinde faiz oranları seçilen vadeye göre değişiyor. Faiz oranları;

 • 3 ay ile 48 arasında vade seçeneğinden yararlananlara aylık %2,09,
 • 49 ay ile 60 ay arası vade seçeneği tercih edenlere aylık %2,18 faiz oranı sunuluyor.

Bu kredi kapsamında tahsis ücreti alınmamakla birlikte başvurularınızı Şekerbank şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif Bank PTT Emekli Kredisi

Aktif Bank emekliye özel ihtiyaç kredisi maaşını PTT’den alan kişilere özel olarak sunulup kefilsiz, şartsız kredi verilmektedir. 60.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı aylık %2,75 faiz oranıyla anında Aktif Bank’tan alabilirsiniz. 60 ay vade seçeneğinin sunulduğu bu kredide Findeks notunuz (kredi notunuz) düşük olsa bile bu krediden yararlanabilirsiniz. Talep edilen miktarın %0,05 oranında tahsis ücreti alındığı bu krediye başvurular sadece PTT Merkezleri üzerinden yapılmaktadır.

QNB Finansbank Uygun Faizli Kredi

Her ne kadar emekliye özel olmasa da QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi ile aylık %1,64’ten başlayan faiz fırsatından yararlanabilirsiniz. 18 yaşından büyük tüm T.C vatandaşlarının başvuru yapabileceği bu kredi kapsamında alabileceğiniz maksimum tutar 50.000 TL’dir. 60 ay vade seçeneğinin de yer aldığı QNB Finansbank İhtiyaç Kredisinde 3 ay erteleme fırsatı da bulunuyor. Bu krediye başvurular ise;

 • İnternet bankacılığı,
 • Mobil uygulama
 • Alo kredi (0850 220 8 573)
 • QNB Finansbank şubeleri
 • İnternet sitesi
 • SMS (T.C Kimlik Numarasını 5030’a göndermeniz yeterlidir.).

CEPTETEB Cazip Faiz Oranları

Dijital bankacılık hizmeti olan CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kapsamından emeklilerde faydalanmakta. Aylık %1,69’dan başlayan faiz oranlarının sunulduğu bu kredide faiz oranı belirleyen temel etmen kredi notudur. Kredi notunuz ne kadar yüksek ise alabileceğiniz faiz oranı o denli düşük olacaktır. 40.000 TL’ye kadar kredi alabileceğiniz bu kredi de tahsis ücreti de alınmamakta. 60 aya varan vade seçeneklerinin bulunduğu CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurularınızı internet bankacılığından, mobil şubeden veya internet sitesinden yapabilirsiniz.

Emekliler Deniz’de Mutlu

Denizbank emekliye ihtiyaç kredisi kapsamından yararlanabilmek için maaşınızı Denizbank’tan alma koşulu bulunmaktadır. Emekliye özel ihtiyaç kredisi kapsamında 55.000 TL’ye kadar olan ev, araba, tatil, düğün ihtiyaçlarınıza çözüm Deniz’de. 60 ay vade seçeneği ile sunulan bu kredi başvurusunda belge de talep edilmiyor. Aylık %2,04 faiz oranı sunulan bu krediye başvurularınızı;

 • Denizbank internet bankacılığı üzerinden,
 • Mobil uygulama üzerinden,
 • En yakın Denizbank şubesi üzerinden yapabilirsiniz.

Eğer emekliye özel ihtiyaç kredisi başvurunuzu Denizbank şubeleri üzerinden yapacaksanız yanınızda sadece nüfus cüzdanı bulundurmanız başvuru yapmak için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir