Ana SayfaBankaEsnaf KredisiTicari Krediler

Denizbank Esnaf Kredisi 2019 [100.000 TL]

Denizbank Esnaf Kredisi Başvurusu yapmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu yazımızda esnaf olan ve kobi olan kişilere hızlı kredi başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Esnaf olan kişiler belirli aralıklarda bankalara kredi başvurusunda bulunurlar. Bu başvurularda da acil nakit ihtiyacı olan kişiler hızlı kredi başvurusu aramaktadırlar. Denizbank esnaf kredisi olarak hızlı başvuru yapacağınız bir bankadır. 100.000 TL’ye kadar SMS ile veya internet üzerinden başvuru yapabilir ve ne kadar kredi alabilirsiniz öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Denizbank esnaf kredisi sms ile başvuru nasıl yapılır, bu kredinin şartları nelerdir? Bu konulardan bahsedeceğiz. İşte detaylar.

Denizbank Esnaf Kredisi 2019

Uygun faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank kredi başvurusunu yaptığınızda size anında sonuç verilecektir. Denizbank esnaf kredisi başvurusunu SMS ile yapabilir, internet sitesi üzerinden yapabilir veya internet bankacılığı üzerinden de ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz. Başvuru yapmadan önce bu bankadan kredi alacaklara bazı bilgiler vermek istiyoruz. Denizbank esnaf kredisi almak istiyorsanız ilk olarak sizin ve şirketinizin kredi sicili ve kredi notu önemlidir. Kredi siciliniz bozuk ise bu bankadan yaptığınız başvuru olumsuz olarak size dönecektir. Kredi notu da bir diğer bankanın aradığı şartlardan birisidir. Eğer kredi notunuz düşük ise bu bankadan kredi alamazsınız. Bankaların genellikle prosedürleri aynıdır ama Denizbank özellikle kobi müşterilerinde bu durumu daha çok dikkat etmektedir. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce ilk olarak internet bankacılığı veya www.findeks.com sitesi üzerinden kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvuru Kanalları

 • SMS Kredi Başvurusu: Cep telefonunuzdan mesaj bölümüne gelip ESNAF yazıp boşluk bırakın, daha sonra TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e mesaj gönderin. Yaptığınız kredi başvurusu sonucu size anında bildirilecektir. Başvurunuz onaylanması durumunda kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.
 • denizbank.com sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayfaya giderek direk başvuru ekranına gidebilir ve TC kimlik numaranız, cep telefonunuz ve orada verilen güvenlik kodunu girdikten sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru için size bir şifre gelecek ve başvurunuzu bu şifreyi girdikten sonra onaylayacaksınız. Bu yüzden cep telefonunuz yanınızda olması gerekmektedir.
 • Denizbank Facebook Sayfası üzerinden de 100.000 TL’ye kadar esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank buradan başvuru yapan müşterilere daha uygun kredi faiz oranları sunmaktadır.
 • Size en yakın Denizbank şubesine giderek aşağıdaki evraklarla kredinizin başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi başvurusundan 48 saat içinde kredinizin onayı gelecek ve kredinizi kullanmak için banka şubesine davet edileceksiniz.
 • Denizbank ATM’leri üzerinden de esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle bu bankanın müşterisi iseniz ve işletme kart kullanıyorsanız onaylanan kredinizi anında hesaba atabilirsiniz.
 • En son olarak da internet bankacılığı üzerinden Hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız kredi başvurusu onaylanması durumunda banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. EVRAKLAR ile birlikte onaylanan kredinizi 5 dakika da kullanabilirsiniz.

Denizbank Esnaf Kredisi Başvuru Sonucu Öğrenme

Denizbank üzerinden yukarıdaki başvuru kanallarından başvurunuzu yaptıktan sonra size 5 dakika içinde cep telefonunuza başvuru sonucu gelecektir. Eğer başvuru sonucu gelmez ise banka şubesinden veya 0 850 222 0 800 numaralı çağrı merkezi numarasını arayarak kredinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu Onaylandıktan Sonra Ne Yapmalı?

Başvurunuz onaylandıktan sonra onaylı kredinizi 75 gün içinde size söyleyeceğimiz evraklarla birlikte en yakın Denizbank şubesinden kullanabilirsiniz. 75 gün içinde kredi kullanmazsanız krediniz iptal olacak ve bu durum kredi notunuza olumsuz olarak etki edecektir. Eğer krediyi kullanmak istemiyorsanız banka ile görüşüp kredinizin iptalini isteyebilirsiniz. İptal olan başvurularda tekrardan başvuru yapmanız gerekecektir.

Denizbank Esnaf Kredisi Gerekli Evraklar

 • Nüfus Cüzdanı
 • İmza Beyannamesi
 • Oda Kayıt Belgesi (Varsa)
 • Son 2 yıla ait vergi levhası fotokopisi
 • Son 2 yıla ait hesap defteri
 • Son 2 yıla ait bilanço
 • Son 2 yıla ait gelir tablosu
 • Mal varlığınız var ise tapu fotokopileri
 • Araçlarınız varsa ruhsat fotokopileri

Bu evraklar ile Denizbank şubelerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Denizbank üzerinden alacağınız kredi türleri şunlardır. İşletme kredisi, İşletme kart, taksitli ticari kredi, ticari kurtaran hesap, doğrudan borçlandırma sistemi, taşıt tanıma sistemi kredisi. Bu kredilere banka şubelerinden faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Bir önceki yazımız olan Esnaf Kefalet Kredisi sayfamıza giderek bu kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu