Ana SayfaBankaEmekli Kredisi

Denizbank Emekli Kredisi 2019 [Başvuru Yap]

Denizbank Emekli Kredisi başvurusu nasıl yapılır? Emekliye kredi almak için hangi şartlarda müşteri olmak gerekir? Bu soruların cevaplarını bu yazımızda sizlere söyleyeceğiz. Bildiğiniz gibi bankaların en çok sevdiği müşteriler emeklilerdir. Emekliler için her banka kendi özel kampanyalarını yapmaktadır. Kişiye göre kredi notu uygulayan ve emeklilere yüksek limitli kredi veren bankalardan birisi de Denizbank’tır. Denizbank üzerinden emekli olan vatandaşlar yüksek limitli krediler kullanabilirler. Bu bankadan kredi almak isteyen emekliler ise bazı şartlara uygun olmak durumundadır. Eğer şartlara uygunsanız Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, ipotekli kredi ve emekli kredisi alabilirsiniz. Hatta emeklilere özel kredi kartına da bu bankadan BONUS özellikli sahip olabilirsiniz. Şimdi sizlere Denizbank emekli kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak sizde Denizbank üzerinden emekli kredisi alabilirsiniz.

Emekliye Kredi Denizbank’ta Kampanyası

Denizbank emekli olan kişilere krediler vermektedir. Denizbank üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız bazı şartlara ve banka politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bankanın istediği önceliklerden birisi maaş taşıma işlemidir. Eğer emekli iseniz ve maaşınız başka bankadaysa kredi alamazsınız. Ama eğer bu bankaya maaşınızı taşımayı taahhüt ederseniz Denizbank size kredi imkanı sağlayacaktır. Kendi maaş aldığınız bankada borcunuz olsa bile Denizbank o borcu ödeyerek maaşınızı boşa çıkartacaktır.

Eğer bu şartı kabul ederseniz, banka bu sefer sizin borçlanma durumunuza ve kredi sicili ile kredi notunuza bakacaktır. Eğer bankalardan icralık olduysanız kredi başvurusu yapsanız bile onaylanmaz. Emekli olan kişiler icralık durumda ise bu icralık olan dosyalarını kapattıktan sonra kredi başvurusunu yapabilirler. Ama eğer güncel avukatlık bir borcunuz varsa (banka ile alakalı) bankalardan kredi almanız zor olacaktır. Eğer icralık durumunuz yok ve borcunuzda bankanın istediği limitlerde ise maaşınızı bu bankaya taşıyarak tüm banka borçlarınızı da kapatıp kredi alabilirsiniz.

Denizbank Emekli Kredisi Başvuru

Denizbank emekli kredisi başvurusu sadece şubelerden yapılmaktadır. İnternet sitesi üzerinden veya SMS ile emekli kredisi başvurusu yoktur. Acil nakit ihtiyaçlarınız için bu bankadan 55.000 TL’ye kadar emekli kredisi kullanabilirsiniz. Kredi notunuza ve kredi sicilinize göre bu limit 75.000 TL’ye kadar da çıkabilir. Genel olarak 55 bin civarında bir ihtiyaç kredisi verilmektedir. Alacağınız ihtiyaç kredisini 60 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz.

Denizbank’a maaş taşıması yaptıktan sonra dilerseniz ipotekli kredi, konut kredisi ve ipotekli kredi de kullanabilirsiniz. Bunun için iyi bir gelirinizin olması ve aile gelirinizin de bankaya sunulması gerekir. Emekli olan kişiler tek başına maaşı ile genellikle bu ödemeleri karşılayamadıkları için yüksek limitli kredilerde kefil istenebilir. Bunun için kefilinizi de her zaman hazır tutmanızda fayda vardır.

Denizbank şubelerinden kimliğinizle birlikte başvurunuzu yaptıktan sonra kredinizi genel müdürlük değerlendirecektir. Bu süreç 1 ile 3 gün arasında değişebilir. Genel müdürlük onay geldikten sonra banka şubesinden size telefon gelecek ve kredinizin sonucu verdiğiniz cep telefonuna iletilecektir.

Denizbank Emekli Kredi Başvuru Sorgulama

Denizbank şubelerinden kredi başvurusu yaptınız ve hala sonucu alamadıysanız bazı yöntemlerle kredi başvuru sonucu sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Öncelikle internet bankacılığı kullanıyorsanız internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden kredinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Burada krediler bölümüne girerek sonuç aşamasını görebilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine giderek ve müşteri temsilcisi numarası olan 0 850 222 0 800 numarasını arayarak da krediniz hakkında bilgiler alabilirsiniz. Krediniz onaylandıysa banka şubesine giderek anında kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank Emekliye Kredi Kartı Başvurusu

İhtiyaç kredisi haricinde bu bankadan emekli maaşı alan müşteriler emekli bonus kredi kartı sahibi de olabilirler. Bu kredi kartı ile tüm harcamalarınızı anlaşmalı işyerlerinden yaparsanız bonus kazanabilirsiniz. Üstelik maaş müşterisi olan emeklilerde kart aidat ücreti de alınmamaktadır. Emekli kredi kartı başvurusunu www.denizbank.com veya banka şubelerinden kimliğinizle yapabilirsiniz. Onaylanan kartınız 1 hafta içinde adresinize teslim edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu