Bankaİhtiyaç Kredisi

Denizbank 3280 SMS Kredisi ile Anında 55.000 TL

Denizbank 3280 SMS Kredisi ile Anında 55.000 TL almak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. SMS kredisi başvurusu yapacağınız bankalar arasında en kolay, en yüksek limit, en güvenli ve en uygun faizle kredi Denizbank’tadır. Sizde eğer banka politikasına uygunsanız bir SMS ile ne kadar kredi alabileceğinizi oturduğunuz yerden öğrenebilirsiniz. Üstelik Denizbank SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız belirli bir zaman yoktur. 7 gün 24 saat bu kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Denizbank’ın en çok tercih edilen başvurusu SMS kredi başvurusu ve 3280 kredi kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz. İşte Detaylar.

Denizbank SMS Kredisi

SMS kredi veren bankalar arasında en çok tercih edileni şüphesiz ki Denizbank’tır. Denizbank SMS kredi başvurusu 55.000 TL’ye kadar ihtiyacı olan herkese hizmet vermektedir. Çalışanlara, Çalışmayanlara, Ev Hanımlarına, Öğrencilere, Sigortası Olmayanlara ve Emeklilere kredi sicili durumuna göre kredi verilmektedir. Bu bankadan SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka politikasına uygun olmanız gerekmektedir. Denizbank verdiği ihtiyaç kredilerinde kişinin kredi notuna ve kredi siciline baktıktan sonra onay vermektedir. Eğer banka siciliniz bu bankaya uygun değilse kredi başvurunuz anında olumsuz sonuçlanacaktır.

Denizbank 3280 Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi notunuzu kontrol ettiniz ve eğer bir sıkıntı olmadığını düşünüyorsanız cep telefonunuzdan mesaj göndererek 55 bin TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip KREDİM boşluk TCKİMLİK yazarak 3280’e gönderip kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Siz bu başvuruyu yaptığınız zaman iki tane SMS gelecektir. Birincisi kredi başvurunuzu yaptığınız ve bankaya ulaştığı, diğeri ise kredi başvuru sonucunuz olacaktır. Eğer son gelen mesajda krediniz onaylandıysa limit yazacak ve bu limiti gelir belgesiz olarak sadece kimliğinizle istediğiniz Denizbank şubesinden kullanacaksınız. 55.000 TL’ye kadar verilen bu kredide 60 ay vadeye kadar da vade yaptırabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanmadıysa banka ile irtibata geçerek neden onaylanmadığını öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu Sorgulama

3280 SMS kredi başvurusu yaptınız ve henüz size sonuç gelmediyse bu sistemsel bir sıkıntı olabilir. Bu durumda kredi başvurunuz sonuçlanmış ve size bildirilmemiş olabilir. Bu durumda yapmanız gereken kimliğinizle birlikte en yakın Denizbank şubesine gidip durumunuzu anlatmanız olacaktır. Eğer kredi başvurunuz askıda kaldıysa banka personeli kredinizi sonuçlanma yetkisi isteyebilir ve size kredinizin sonucunu söyleyebilir. Eğer krediniz onaylandıysa kimliğinizle anında şubede kullanabilirsiniz.

Eğer şubeye gitmeye fırsatınız yoksa Denizbank Müşteri Hizmetleri numarası olan  0850 222 0 800’ü arayarak kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Denizbank onaylanan kredi sonucunuzu anında bu numarayı arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu numarayı arayarak Denizbank cebimde kredi ve Denizbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

  • 60 AY Vadeye Kadar Yaptığınız Media Markt Alışverişleriniz için kredi başvurusu yapmak istiyorsanız tıklayınız. Sayfaya gittiğinizde verilen bilgileri girip kredi onayını aldıktan sonra Media Markt alışveriş merkezine giderek kredi tutarınız kadar alışveriş yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Denizbank SMS kredi başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler verdik. Eğer bu bankadan kredi alamadıysanız Garanti Sms Kredi Kampanyası ve Finansbank SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bir önceki konumuz olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak da banka kredilerine nasıl başvuru yapabilirsiniz öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu