BankaSenetle Kredi

Bursa Senetle Borç Para Veren Yerler

Bursa Senetle Borç Para Veren Yerler, Bursa Senetle Kredi, Bursa Senetle Altın veren kuyumcular, Bursa tefeci numarası hakkında arama yapıyorsanız bu yazımızda sizlere tüm detayları ile bilgilendireceğiz. Kredi notu ve kredi sicili bozuk olan vatandaşlarımız acil nakit ihtiyaçlarında bankalardan kredi alamamaktadır. Kredi ve kredi kartı ürünleri kullanıma kapatılan vatandaşlarımız nakit ihtiyaçlarını senetle para veren yerleri arayarak bulmaya çalışmaktadır. Bursa’da borç para arıyorum diyenler bu yazımızda sizlere senetle para nasıl bulabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalara gittiğinizde kredi başvurusu yaptığınızda KKB sorgusu sonunda sizlere kredi imkânı sağlanmaktadır. KKB sorgusunda olumlu olursa banka size kredi veya kredi kartı vermektedir. Eğer kredi notunuz düşük ve kredi siciliniz bozuksa, icralıksa, geç ödemeler varsa bankalardan yaptığınız tüm kredi başvuruları olumsuz sonuçlanacaktır. Bu durumda hemen aklınıza senetle para veren yerler gelmektedir. Bursa senetle kredi veya senetle borç para veren yerler nerelerdir şimdi bunlardan bahsedelim.

Bursa Senetle Para Veren Yerler

Bursa’da ilk aradığınız tefeciler olacaktır. Yalnız tefecilik suçtur ve yasal değildir. Ayrıca tefeciler de herkese para vermemektedir. Üzerinize kayıtlı bir mal varlığı olmalı ve bu mal varlığını tefecinin üzerine yapmanız durumunda sizlere para verecektir. Örneğin 300.000 TL’lik bir daireniz var ve 100.000 TL para alacaksınız. Tefeci faizi genel olarak %20 olarak çalışmaktadır. İlk taksidini de peşin alır. 100.000 TL para aldığınızda evi tefeciye geçirdiğinizde 80.000 TL size para kalmaktadır. Ve her ay boyunca 20.000 TL borç ödemek durumundasınız. Taaki paranızın tamamını ödeyesiye kadar. 1 sene sonra 100.000 TL ödeme yaptığınızı varsayarsak 1 sene boyunca 80.000 TL için tefeciye ödediğiniz para 20.000 x 12 : 240.000 TL + 100.000 TL: 340.000 TL olacaktır. Eğer bu borcu ödemezseniz tefeci evinizi satar ve borcunu tahsil eder. Yasal olmayan bu yöntemi sizlere önermiyor ve dikkat etmeniz için uyarıyoruz.

Bursa Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Acil nakit ihtiyaçlarınızda senetle cep telefonu satan yerlere başvuru yapabilirsiniz. Bursa kapalı çarşıda, Osmangazi, Gürsu, Orhangazi, Gemlik, Yenişehir, Büyük Orhan, yıldırım, Harmancık, İnegöl, nilüfer, İznik, Mustafa Kemal Paşa, Mudanya, Karacabey, Keles, Kestel gibi ilçelerde senetle telefon veren yerler mevcuttur. Senetle aldığınız telefonu kutusunu açmadan satarsanız aynı gün alıcı bulabilirsiniz. Ayrıca senetle telefon aldığınız yer size sadece telefonun parasını da verebilir. Bu şekilde acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bursa Senetle Altın Veren Kuyumcular

Bursa kapalı çarşı’da bulunan bazı kuyumcular senet karşılığında altın veya borç para vermektedir. Bazı kuyumcular ise kredi kartı ile altın satışı yapmaktadırlar. Sizde eğer acil nakit ihtiyacınız varsa bu kuyumcuları tercih edebilirsiniz. Bursa’daki kuyumculardan senetle para almak istiyorsanız yanınızda sağlam bir kefil götürmeniz gerekmektedir.

Bursa Senetle Kredi Veren Faktöring Firmaları

Senetle kredi alabileceğiniz en yasal yer faktöring firmalarıdır. Bursa’da bulunan faktöring firmalarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Buradan senetle kredi alabilmeniz için teminatınızın olması gerekmektedir. İpotek vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bursa’da bulunan bazı faktöring firmaları şunlardır.

  • Erişim Faktöring
  • Yaşar Faktöring
  • Tam Faktöring
  • Şirinoğlu Faktöring
  • Eko Faktöring
  • Başer Faktöring
  • MNG Faktöring
  • Ulusal Faktöring

İpoteğiniz yoksa ve bir şirketiniz yoksa bu yerler sizlere senetle para vermezler. Görüşmeye gitmeden önce muhakkak bir telefon ile bilgi almalısınız.

Yukarıda sizlere Bursa senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler verdik. Sizde Bursa ilinde oturuyorsanız ve nakit ihtiyacınız var ise yukarıdaki tavsiyelerimizi muhakkak iyi okuyunuz. Ayrıca bankalarla aranızı düzeltmeye bakınız. En güvenilir ve en düşük faizler her zaman bankalarda yer almaktadır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Acil 8.000 TL ihtiyacım nakit ihtiyacım var bana yardımcı olabilecek varsa dönüş yapabilir misiniz geri ödemesini herkoşulda yaparım gerçekten yardım edebilecek varsa bana ulaşabilirmi Allah için lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu