Burgan Bank Emekli Kredisi 2019 | uygunhibekredi.com

Burgan Bank Emekli Kredisi 2019

Burgan Bank Emekli Kredisi 2019

Burgan Bank Emekli Kredisi almak isteyen vatandaşlarımız için hazırladığımız bu yazımızda yeni açılan bankalardan biri olan bu bankadan emekli olan vatandaşlarımız kredi notu düşük olsa dahi kredi alabilirler. Burgan bank emekliye kredi veren bir bankadır. Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdığınızda 60 ay vadeye kadar 100.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Burgan Bank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Banka yeni açıldığı için müşteri portföyünü genişletmek ve düşük kredi notu olan emeklilere kredi vermek istemektedir. Sizde 100 bin TL ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi istiyorsanız bu bankadan hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Burgan Bank Emekliye Kredi 2019

2018 yılında bir çok kişinin tercih ettiği bankaların başında Burgan Bank gelmekteydi. Faiz oranları çok düşük olmasa da sorunu olan emeklilere maaş karşılığında krediler verilmekteydi. Şimdi bu bankadan ihtiyaç kredisi almak isteyenler 60 ay vadeye kadar kredi alabiliyorlar. Bu sebeple 100.000 TL’ye kadar kredi alma şansınızda yükselmiş olmaktadır.

Burgan Bank emekli kredisinde en önemli şartlardan birisi maaşınızı bu banka üzerinden alıyor olmanızdır. Eğer bir başka bankadan maaş alıyorsanız maaşınızda kredi olmaması ve maaş taşıma işleminin açık olması gerekmektedir. Maaşınızı e-devlet sistemi üzerinden veya yakınınızda olan SGK hizmet binalarından taşıma yapabilirsiniz. Maaşınızı taşır taşımaz bankaya giderek kredi talebinde bulunabilirsiniz.

İcralık emekliye burgan bank’ta kredi almak istiyorsanız da icralık olan borçlarınızı ödedikten sonra borcu yoktur kağıtları ile kredi başvurusunu kolayca yapabilirsiniz. İcralık dosyalarınızı kapattıktan sonra 5 yıl gibi bir süre beklemenize gerek yoktur.

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi

Burgan Bank borç kapatma kredisi ile tüm banka borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı bu bankadan kapatarak yapılandırma yapabilirsiniz. Burgan bank emekli kredisi le de borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Tüm banka borçlarınızı hesaplamasını yaparak bankaya giderek direk kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Tüm borç olan bankaların IBAN numarası ile başvuru yaptıktan sonra krediniz onaylanırsa anında kullanım yapıyorsunuz. Bu kredi içinde en yakın banka şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

  • Halkbank Emekli Kredisi 2019: Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız bu bankadan anında 50.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz.

Burgan Bank PTT Kredisi

İkamet ettiğiniz ilde eğer Burgan Bank yoksa bu bankadan da kredi almak istiyorsanız PTT şubelerinden bu bankanın özel kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Eğer emekli maaşınızı PTT şubelerinden alıyorsanız (Postane) en yakın PTT şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kredide yaş sınırı 81 olarak bilinmektedir. 60 ay vadeli olarak 55.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşükse PTT üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burgan bank ptt kredisi başvurusu yapmanız için maaşınızı postaneye taşımanız ve ilk maaşınızı çekmeniz gerekmektedir. Eğer maaşınız postanede değilse kredi alamazsınız. Maaşınızı taşır taşımaz da kredi başvurusu yapamazsınız. Maaş düşme süresi taşıdığınız tarihe göre 30 ile 45 gün arasında sürebilmektedir.

Burgan Bank Emekli Kredisi Hesaplama

Burgan bank emekli kredisi başvurusunda bulunduğunuz zaman bankanın size uyguladığı faiz oranları ile ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Bu bankadan en fazla 60 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıda sizlere 60 ay vadeli olarak 2.19 faiz oranı ile ödeme tablosu hakkında bilgiler verdik.

Kredi Tutarı Vade Aylık Tutarı
5.000 TL 36 Ay 217 TL
5.000 TL 60 Ay 166 TL
10.000 TL 60 Ay 333 TL
15.000 TL 60 Ay 499 TL
20.000 TL 60 Ay 666 TL
25.000 TL 60 Ay 832 TL
30.000 TL 60 Ay 999 TL

Yukarıda sizlere Burgan bank emekli kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız söylediğimiz yöntemlerle anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Emekli kredileri hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir