Birevim Güvenilir Mi? | uygunhibekredi.com

Birevim Güvenilir Mi?

Birevim gayrimenkul alımı için cazip şartlar sunarak ev almak isteyen insanların taleplerini karşılayan bir firmadır. Faiz, vade farkı, herhangi bir kira ödemesi ya da herhangi ekstra bir ödeme yapmadan ev sahibi olunmasını sağlamaktadır. Bu sayede siz de istediğiniz ev, arsa ya da iş yerine sahip olabilirsiniz. Türkiye’ nin herhangi bir yerinden istediğiniz evi alabilirsiniz. Ayrıca peşinat ödemenize de gerek yoktur. Peşinat ödemek isteyenler için de taksit seçenekleri sunulur. Bu proje düşük ve orta gelirli aileler için de bulunmaz bir fırsattır. İki farklı ev alma yöntemi bulunmaktadır.

 • Sıra tespiti yapılarak sunulan tasarruf yöntemi
 • Konut değer endeksi hesaplanarak sunulan tasarruf yöntemidir.

Bu yöntemler dahilinde kişiler ev sahibi edilmektedir. Herhangi bir ek maliyet ödemek zorunda bırakılmazsınız. Ayrıca 120 ay vade seçeneği ile ödemenizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. En az 20 en fazla 480 kişilik olan gruplara katılarak tasarruf programından faydalanabilirsiniz. Borçlar bu sayede daha kolay bitebilir. Siz de bu program dahilinde 0 faizli olarak ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Birevim yalnızca gayrimenkul değil araba almanız için de cazip fırsatlar sunmaktadır. Birevim şubelerine ulaşmak için tıklayınız.

Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Birevim ile ev sahibi olmak için herhangi bir ekstra maliyet ödenmesine gerek yoktur. Tasarruf yöntemi ile faizsiz olarak ev sahibi olmanız sağlanır. Firmanın belirlediği 4 farklı yöntem vardır;

 • Sıra tespitli tasarruf usulü
 • Sıra tespitli tasarruf usulü 2. Versiyon
 • Serbest planlı tasarruf usulü
 • Konut değer endeksli tasarruf usulü sayesinde ev sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Birevim’ in Avantajları Nelerdir

Birevim’ in müşterilerine sağladığı birçok kolaylık vardır.

 • Herhangi bir ek maliyet ödemenize gerek yoktur.
 • 20 kişiden 480 kişiye kadar tasarruf grupları oluşturulur ve bu gruplara dahil olarak taksit seçeneklerini kendi bütçenize göre belirleme imkanına kavuşursunuz.
 • Faiz ödemediğiniz için eviniz ucuza gelmiş olur.
 • Sıra tespit yöntemine göre ev almak istediğinizde evinizi 1. ayda alırsanız borcunuz 81 ay vade ile ödenir. Böylece borcunuzu da kısa sürede bitirmiş olursunuz.
 • Banka kredisi ile ev almaktan daha ucuz bir yöntemdir ve daha kısa vadede ev sahibi olursunuz.
 • Peşinat ödeme zorunluluğu yoktur.
 • Borcunu erken bitirmek isteyenler ara ödeme yaparak erken ev sahibi olabilirler.
 • Almak istediğiniz evi kendiniz belirlersiniz.
 • Kredi kullandırılmadığı için kredi notunuz da önemsenmemektedir. Ev almak istemeniz yeterlidir. Sicilinize de bakılmaz.
 • Başvuru İçin Gerekli Evraklar

  Kimlik bilgileri dışında hiçbir bilgi ve evrak gerekmemektedir. Bu sayede başvuru işlemleri de kolay olmaktadır. Başvurular internet üzerinden de rahatça yapılabilmektedir. Formu doldurarak hemen ev sahibi olabilirsiniz.

  Bankalar böyle durumlarda müşterilerinden kefil istemektedir. Ancak Birevim komisyon görüşleri dikkate alınarak kefil ister. Şayet kefil getirmeniz istenmemişse gerek de duyulmamış demektir. Ayrıca yalnızca yurt içi değil yurt dışındaki kişiler de Türkiye’ den ev almak için Birevim’ e başvurabilmektedir. Bunun yanı sıra yurt dışından ev almak mümkün olmamaktadır. Birevim yalnızca Türkiye ve KKTC sınırlarında sizleri ev sahibi edebilir.

  Tasarruf yöntemlerini tercih ederek ev almak isteyenleri bir teslim günü verilmektedir. Bu teslim tarihinde aldıkları ev tapuları kendi namlarına çıkarılmaktadır. Tapuyu başkası üzerine yapacak olan müşterilerin ise devir işlemi yapması gerekmektedir. Peşinat olarak çek de verilebilir. Ancak bu çekler vade gününde ve ara ödemede kullanılmak üzere kabul edilmektedir. Üzerinde herhangi bir yasal işlem olmayan evlerin alımı kabul edilir. Almak istediğiniz eve bir ekspertiz gönderilir. Ayrıca toprak hisseli, kart irtifaklı, iskanı çıkmamış olan gayrimenkuller de tasarruf yöntemleri kullanılarak alınabilmektedir. 10 bin TL’ den az olmamak üzere teminat mektupları da kabul edilmektedir. Belirtmek gerekir ki tapu masrafları ev sahibi olacak kişiye aittir. 

  Gününüz geldiğinde ve istediğiniz eve karar verdiğiniz taktirde ödeme tarafınıza değil ev sahibinize yapılır. Bu nedenle Eminevim tarafında yapılan elden ve nakit yolu ile para isteme taleplerinizi kabul etmeyecektir. Evinizi aldığınız taktirde kullanım tasarrufu size ait olduğu için evi kiraya da verebilirsiniz. İstediğiniz taktirde bu uygulamadan ayrılma hakkınız bulunmaktadır. Başvurunuzu dilekçe yolu ile yapmanız dahilinde 80 gün içerisinde geri ödeme tarafınıza yapılacağı söylenmektedir.

  Bu şekilde ev sahibi olmak isteyenler ani karar vermemeli ve kendilerine sunulan sözleşmeleri dikkatli okumalılar. Ne şekilde ev alacabileceklerini tam olarak anlayıp, gerekirse sistem hakkında yasal temsilcilerinden bilgi alabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*