Bayram Kredisi 2019 (Ramazan ve Kurban) | uygunhibekredi.com

Bayram Kredisi 2019 (Ramazan ve Kurban)

Bayram Kredisi 2019 (Ramazan ve Kurban)

Bayram Kredisi Veren Bankalar hangileridir? Bayram kredisi nasıl alınır? Bayram kredisi faiz oranları nedir? Ramazan bayramı kredisi ve kurban bayramı kredisi cazip faiz oranları var mıdır? Bu konular hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Bayram dönemlerine girdiğimiz zaman müşteriler genel olarak bayram ihtiyaçları için bankalardan kredi başvurusu yaparlar. Bankalarda her bayram yeni kredi kampanyası yaparak müşterilerine anında kredi imkanı sağlamaktadırlar. Bayramda ihtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler 60 y vadeye kadar bayram kredisi başvurusu yapabilirler. Bayram kredisi başvurusunu internetten, telefondan ve banka şubelerinden kolayca yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere bayram kredisi veren bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Bayram Kredisi 2019

Bayram kredisi alabilmeniz için bankaların şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Bayram kredisi veren bankalar siz kredi başvurunuzu yaptıktan sonra kredi değerlendirmesi yapacaklardır. Bu değerlendirmeden sonra kredi limitiniz belirlenir. Bu değerlendirmede sizin kredi notunuz ve kredi sicilinize bakılacaktır. Kredi notu ve kredi sicili kötü olan kişilerin bayram kredisi başvurusu olumsuz sonuçlanmaktadır. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz ve kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olduğundan emin olmadan başvurunuzu yapmayınız.

Bayram Kredisi Veren Bankalar

Banka şartlarına uygun müşteri iseniz bankalardan bayram kredisi adı altında verilen krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Bayram kredisi ihtiyaç kredisi olarak bireysel krediler bölümünden verilmektedir. Her bankanın kredi başvurusu diğer bankalara göre farklıdır. Ayrıca bankaların faiz oranları diğer bankalarınkinden de düşüktür. Bu yüzden bankalardan bayram kredisi almak istiyorsanız ilk önce size uygun bankayı bulmanız gerekmektedir. Bayram kredisi veren bankaların içinde gelir belgesiz kredi veren banka da vardır, evraklarla kefille kredi veren bankalarda vardır. Bu yüzden hangi şartlara uygunsanız o bankadan kredi başvurunuzu yapınız. Şimdi sizlere ramazan bayramı ve kurban bayramında özel bayram kredisi veren bankaları söyleyelim.

 • Ziraat Bankası Bayram Kredisi
 • İş Bankası Bayram Kredisi
 • Denizbank Bayram Kredisi
 • Halkbank Bayram Kredisi
 • Vakıfbank Bayram Kredisi
 • TEB Bayram Kredisi
 • Garanti Bankası Bayram Kredisi
 • Odeabank Bayram Kredisi
 • Finansbank Bayram Kredisi
 • Akbank Bayram Kredisi
 • Fibabanka Bayram Kredisi

Bu bankalardan bayrama özel uygun faizler ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bayram Kredileri Avantajları Nelerdir?

Bayram kredileri diğer ihtiyaç kredilerinden daha avantajlıdır. Çünkü bu kredilerde daha düşük faizler ödemektesiniz. Ayrıca kendi bankanızdan yapacağınız bayram kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Bayram kredilerinde erteleme fırsatı bulunmaktadır. 3 ay veya 6 ay ertelemeli olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayram kredilerinde bazı bankalar dosya masrafı almamaktadır. Dosya masrafsız kredi kullanabilirsiniz. Bayram kredisi veren tüm bankaları karşılaştırabilir ve size en uygun bankayı bularak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Bayram Kredisi

Bayram kredisi dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak Akbank gelmektedir. Bunun sebebi ise internet ve televizyon reklamları yüzündedir. Akbank geleneksel olarak ramazan bayramı ve kurban bayramında krediler vermektedir. Eğer Akbank müşterisi iseniz Akbank Direkt üzerinden 30.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilir ve bayram kredisi faizinden yararlanarak onaylanan kredinizi hesaba atabilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisi değilseniz en yakın banka şubesine giderek kredinizi evraklarla ile birlikte kullanabilirsiniz. Gelir belgesi ve kimliğinizle başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Şeker bayramı kredisi ile kurban bayram kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası’da bulunmaktadır. İnternet sitesi ve banka şubeleri üzerinden 50.000 TL’ye kadar bayram kredisi alabilirsiniz. Kredi notunuza göre faiz oranı uygulanan bu bankadan eğer kredi başvurusu yapmak ve düşük faizli kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun çok yüksek olması gerekmektedir.

Halkbank Bayram Kredisi

En uygun bayram kredisi veren bankalar arasında kamu bankasından olan Halkbank vardır. Halkbank’tan bayram kredisi alarak tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar internet üzerinden 50.000 TL’ye kadar banka şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank bayram kredisi ile tatil ihtiyaçlarınız içinde kredi alabilirsiniz. Eğer bu bankadan maaş alan emekli veya memur iseniz daha uygun faizlerle kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi hesaplaması için www.halkbank.com.tr adresine gidebilir veya banka şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Faizsiz Bayram Kredisi Veren Bankalar

Faizsiz kredi almak isteyenler için bayram kredisi veren bankalar vardır. Faizsiz kredi dediğimiz zaman aklımıza Ziraat Bankası gelmektedir. Ama şu an için Ziraat Bankası faizsiz kredi çalışması yoktur. Faizsiz kredi veren bankalar islami şartlara uygun kredi veren katılım bankalarıdır. Ülkemizde faizsiz kredi veren 6 adet katılım bankası vardır. Bu bankalardan faizsiz olarak kredi alabilirsiniz.

 • Albaraka Türk Katılım Bankası
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • Emlak Bank Katılım Bankası
 • Ziraat Katılım Bankası
 • Vakıf Katılım Bankası

Yukarıda verdiğimiz 6 adet katılım bankasından faizsiz bayram kredisi alabilirsiniz. Bu bankalar faiz yerine sizlere kar payı uygulayacaklardır. İslami şartlara göre kredi almak istiyorsanız bu bankalardan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özellikle kurban bayramında faizsiz kredi almak isteyenler için bu bankalar ilk sırada yer almaktadır.

Yukarıda sizlere bayram kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Bayram kredisi ile birlikte tatil kredisi, eğitim kredisi ve diğer ihtiyaçlarınız içinde krediler kullanabilirsiniz. Bunun için Gelir Belgesiz Kredi adlı sayfamıza gidebilir ve bu bankaların hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir